UIT AGENDA

In verband met de landelijke coronamaatregelen zijn diverse (theater)voorstellingen en evenementen geannuleerd of uitgesteld. Check goed op de sites van de achterliggende organisaties voor u van huis gaat om teleurstellingen te voorkomen.

Van 18-09-2021 tot en met 19-09-2021

Vandaag Morgen Dit weekend Deze week
Karin Bloemen & Old School Band: Billy, Aretha, Norah, Amy.....Karin!
Karin Bloemen & Old School Band: Billy, Aretha, Norah, Amy.....Karin! vrijdag 24 september van 20:15 tot 21:30
The Hillbilly Moonshiners
The Hillbilly Moonshiners zaterdag 25 september om 21:00
Rondvaart Sneekermeer
Rondvaart Sneekermeer dinsdag 8 juni t/m zondag 17 oktober om 10:00
Suzan Seegers, Tony Neef, Tessa Sunniva e.v.a.: The Sound of Musicals - Try out
Suzan Seegers, Tony Neef, Tessa Sunniva e.v.a.: The Sound of Musicals - Try out donderdag 30 september om 20:15
Expositie 'Ongevallenkranen'
Expositie 'Ongevallenkranen' dinsdag 21 september t/m vrijdag 31 december
Frank Westerman, Jan Terlouw, Caspar Janssen: Boer doet leven! De weg naar een duurzamere landbouw
Frank Westerman, Jan Terlouw, Caspar Janssen: Boer doet leven! De weg naar een duurzamere landbouw woensdag 22 september van 19:30 tot 22:00
Jerry Joseph
Jerry Joseph donderdag 23 september om 18:00
Rene van Meurs: Hunkert
Rene van Meurs: Hunkert donderdag 23 september van 20:15 tot 21:45
Lavalu
Lavalu zaterdag 25 september van 19:30 tot 22:00
Sneek Attack: Hardrock en metal platenbeurs
Sneek Attack: Hardrock en metal platenbeurs zondag 26 september om 12:00
The Dutch Disciples: DIO tribute
The Dutch Disciples: DIO tribute zondag 26 september om 14:30
Moffie
Moffie maandag 27 september t/m dinsdag 28 september om 20:00
Zielscafé
Zielscafé woensdag 29 september en woensdag 19 januari
Zielscafé
Zielscafé woensdag 29 september van 20:00 tot 22:00
Clearwater Creedence Revival: + Joe Martin
Clearwater Creedence Revival: + Joe Martin vrijdag 1 oktober om 21:00
Oarloch & Boogiewoogie
Oarloch & Boogiewoogie zaterdag 2 oktober van 15:00 tot 17:00
Tim Honnef: The Things I Never Told You (streaming)
Tim Honnef: The Things I Never Told You (streaming) zaterdag 2 oktober van 20:15 tot 21:30
Tim Honnef: The Things I Never Told You
Tim Honnef: The Things I Never Told You zaterdag 2 oktober van 20:15 tot 21:30
Pink Floyd Project: The Wall 40 Years
Pink Floyd Project: The Wall 40 Years zaterdag 2 oktober en zondag 3 oktober
Kentucky Snake Oil featuring Chris Jagger
Kentucky Snake Oil featuring Chris Jagger zaterdag 2 oktober om 21:00
Gerrit Hiemstra en Carlien Bootsma: Klimaatcollege
Gerrit Hiemstra en Carlien Bootsma: Klimaatcollege dinsdag 5 oktober van 20:15 tot 22:15
Johan Derksen presenteert:: The Sound of The Blues & Americana
Johan Derksen presenteert:: The Sound of The Blues & Americana donderdag 7 oktober om 20:15
Shiwa & Jah Sound International: Reggae Sessions
Shiwa & Jah Sound International: Reggae Sessions vrijdag 8 oktober om 21:00
Meneer Monster (2+): Over een kleine mol die wil weten wie er op zijn kop gepoept heeft
Meneer Monster (2+): Over een kleine mol die wil weten wie er op zijn kop gepoept heeft zaterdag 9 oktober om 11:00
Mgła: + Mord'A'Stigmata + Martwa Aura
Mgła: + Mord'A'Stigmata + Martwa Aura zaterdag 9 oktober om 19:00
Herman van Veen: Dat kun je wel zien
Herman van Veen: Dat kun je wel zien zaterdag 9 oktober en zondag 10 oktober
Gloed
Gloed zondag 10 oktober van 15:00 tot 17:30
Yoga in concert met Iris Kroes (toneel op toneel): Songs of love & life
Yoga in concert met Iris Kroes (toneel op toneel): Songs of love & life donderdag 14 oktober om 20:15
Nona: + Sevens
Nona: + Sevens vrijdag 15 oktober om 21:00
Kasper van der Laan: 1 kilo - Debuutprogramma
Kasper van der Laan: 1 kilo - Debuutprogramma zaterdag 16 oktober om 20:15
Blaudzun
Blaudzun zaterdag 16 oktober om 21:00
Bezig met laden