Event calender

In verband met de landelijke coronamaatregelen zijn diverse (theater)voorstellingen en evenementen geannuleerd of uitgesteld. Check goed op de sites van de achterliggende organisaties voor u van huis gaat om teleurstellingen te voorkomen.

From 15-08-2022 up to and including 21-08-2022

Today Tomorrow This weekend This week
Rondvaart met Allure naar Sneekermeer
Rondvaart met Allure naar Sneekermeer Friday 1 April t/m Friday 30 September om 10:00
Mantra zingen
Mantra zingen Sunday 9 October, Sunday 13 November en nog 1 andere data
Mantrazingen
Mantrazingen Sunday 9 October, Sunday 13 November en nog 1 andere data
Familietentoonstelling Expeditie Sterke Yerke - van olievervuiling tot plastic soup!
Familietentoonstelling Expeditie Sterke Yerke - van olievervuiling tot plastic soup! Saturday 24 September t/m Sunday 5 March van 10:00 tot 17:00
100 jaar Stedelijk Muziekkorps Sneek Jubileumconcert
100 jaar Stedelijk Muziekkorps Sneek Jubileumconcert Saturday 1 October
Sneeker Dweildag
Sneeker Dweildag Saturday 1 October van 12:00 tot 18:00
Oktoberfest Sneek
Oktoberfest Sneek Saturday 1 October van 19:00 tot 00:30
Junkyard Dogs - 25 years of Rock Booze'n Muppets Anniversary: + Bildtstar + Black Fire
Junkyard Dogs - 25 years of Rock Booze'n Muppets Anniversary: + Bildtstar + Black Fire Saturday 1 October om 20:00
Jeroen Kant
Jeroen Kant Saturday 1 October van 20:00 tot 22:00
Roze Lopers - koopzondag Sneek
Roze Lopers - koopzondag Sneek Sunday 2 October van 13:00 tot 17:00
Kom Erbij Festival
Kom Erbij Festival Sunday 2 October van 13:00 tot 16:00
The Dublin Legends (voorheen The Dubliners)
The Dublin Legends (voorheen The Dubliners) Sunday 2 October van 14:30 tot 17:15
Filmhuis Sneek - El buen patrón
Filmhuis Sneek - El buen patrón Tuesday 4 October om 20:00
Presentatie 'Divine Consiousness activation'
Presentatie 'Divine Consiousness activation' Wednesday 5 October om 19:00
Klimaatcollege: Wat een weer!
Klimaatcollege: Wat een weer! Wednesday 5 October van 20:15 tot 22:15
Healing-sessie 'Divine consciousness Activation'
Healing-sessie 'Divine consciousness Activation' Thursday 6 October van 19:00 tot 21:30
Frissa met Ashafar: + Gwn Iliass
Frissa met Ashafar: + Gwn Iliass Friday 7 October om 20:00
Knock Out Comedy Crew
Knock Out Comedy Crew Friday 7 October om 20:00
Tangarine
Tangarine Friday 7 October om 21:00
Muziek en verhalen over Jim Croce
Muziek en verhalen over Jim Croce Saturday 8 October van 18:00 tot 22:00
Wiebe Kaspers: Kaspar
Wiebe Kaspers: Kaspar Saturday 8 October van 20:15 tot 22:15
’t Gala: Hét grootste muziekspektakel van Súdwest-Fryslân
’t Gala: Hét grootste muziekspektakel van Súdwest-Fryslân Saturday 8 October en Sunday 9 October
Pene Corrida
Pene Corrida Saturday 8 October om 21:00
Sneek Attack: Hardrock en metal platenbeurs
Sneek Attack: Hardrock en metal platenbeurs Sunday 9 October om 11:00
God Dethroned + Dead Head + Insurrection: Sneek Attack
God Dethroned + Dead Head + Insurrection: Sneek Attack Sunday 9 October om 14:30
Drive my car - Filmhuis Sneek
Drive my car - Filmhuis Sneek Tuesday 11 October om 19:30
Lichtkunstfestival LUNA Waterstad
Lichtkunstfestival LUNA Waterstad Friday 14 October t/m Saturday 22 October om 19:00
Joris Linssen & Caramba
Joris Linssen & Caramba Friday 14 October om 20:00
The Vintage Caravan: + Volcanova
The Vintage Caravan: + Volcanova Friday 14 October om 21:00
Fries Scheepsvaart Museum: LUNA Tour
Fries Scheepsvaart Museum: LUNA Tour Saturday 15 October om 19:00
Theater Sneek: LUNA Tour
Theater Sneek: LUNA Tour Saturday 15 October om 19:00
Aafke Romeijn
Aafke Romeijn Saturday 15 October van 20:00 tot 22:00
Janneke de Bijl: Dit is het nou
Janneke de Bijl: Dit is het nou Saturday 15 October om 20:15
Dutch Eagles: New Horizon
Dutch Eagles: New Horizon Saturday 15 October om 20:15
Stones Sessions
Stones Sessions Saturday 15 October om 21:00
Another Now + Frontstreet + 3 Eyed Kids: Blegh to the future tour
Another Now + Frontstreet + 3 Eyed Kids: Blegh to the future tour Sunday 16 October om 15:00
Herself - Filmhuis Sneek
Herself - Filmhuis Sneek Tuesday 18 October om 20:00
Pim & Pom (2+): vieren feest
Pim & Pom (2+): vieren feest Wednesday 19 October om 11:00
Khareba Georgisch Ensemble
Khareba Georgisch Ensemble Thursday 20 October om 20:15
Loading