Veranstaltungskalender

Heute Morgen Dieses Wochenende Diese Woche
Kleine Sneekweek
Kleine Sneekweek Donnerstag 18 Mai 2023 t/m Sonntag 21 Mai
Mantrazingen
Mantrazingen Sonntag 11 Dezember van 10:00 tot 12:00
Familietentoonstelling Expeditie Sterke Yerke
Familietentoonstelling Expeditie Sterke Yerke Samstag 24 September t/m Sonntag 5 März van 10:00 tot 17:00
Theater aan het water - Iepen wetter
Theater aan het water - Iepen wetter Montag 26 Dezember, Montag 30 Januar 2023 en nog 2 andere data
Ontdek lichtjes in dorpen en steden
Ontdek lichtjes in dorpen en steden Donnerstag 1 Dezember t/m Dienstag 31 Januar
Knock Out Comedy Crew
Knock Out Comedy Crew Freitag 9 Dezember om 20:00
Speedmobile: + Skroetbalg
Speedmobile: + Skroetbalg Freitag 9 Dezember om 21:00
Kerstmarkt Sint Martinuskerk
Kerstmarkt Sint Martinuskerk Samstag 10 Dezember van 10:00 tot 16:00
Open dag bij Ruiter Machinefabriek in Sneek
Open dag bij Ruiter Machinefabriek in Sneek Samstag 10 Dezember van 11:00 tot 16:00
XMAS Sneek Kerstparade & ontsteken Kerstverlichting
XMAS Sneek Kerstparade & ontsteken Kerstverlichting Samstag 10 Dezember van 16:00 tot 18:00
De Schippers van de Kameleon (6+): Met De Muziek Mee
De Schippers van de Kameleon (6+): Met De Muziek Mee Samstag 10 Dezember van 19:30 tot 21:00
Heel Sneek Zingt...
Heel Sneek Zingt... Samstag 10 Dezember van 20:00 tot 21:30
Abdelkader Benali: Moeder en zoon
Abdelkader Benali: Moeder en zoon Samstag 10 Dezember van 20:15 tot 21:25
Drukwerk
Drukwerk Samstag 10 Dezember om 21:00
XMAS Sneek 2022
XMAS Sneek 2022 Sonntag 11 Dezember van 13:00 tot 17:00
XMAS Sneek Kerstmarkt
XMAS Sneek Kerstmarkt Sonntag 11 Dezember van 13:00 tot 18:00
Lezing: Frits Riemersma en het avontuur met de Sterke Yerke III
Lezing: Frits Riemersma en het avontuur met de Sterke Yerke III Sonntag 11 Dezember van 14:00 tot 15:00
Christmas Time is Here
Christmas Time is Here Sonntag 11 Dezember van 16:00 tot 17:00
Kerstconcert Sneek Vocaal
Kerstconcert Sneek Vocaal Sonntag 11 Dezember van 16:00 tot 17:30
Sint Lucia
Sint Lucia Dienstag 13 Dezember van 19:00 tot 20:15
Kerstopstelling olv Anneke Meiners
Kerstopstelling olv Anneke Meiners Mittwoch 14 Dezember van 18:00 tot 22:00
Pieter Derks: Uit het niets
Pieter Derks: Uit het niets Mittwoch 14 Dezember van 20:15 tot 22:00
Wat kun je wél doen aan de plastic soup? In gesprek met Lemke Statema
Wat kun je wél doen aan de plastic soup? In gesprek met Lemke Statema Donnerstag 15 Dezember van 10:00 tot 12:00
Vakantie van mezelf
Vakantie van mezelf Freitag 16 Dezember van 19:30 tot 22:00
Top 2000 Live: Alive and Kicking
Top 2000 Live: Alive and Kicking Freitag 16 Dezember om 20:15
SWIMorDROWN + Bladecrusher + Bloodsucker: Hardcore @ The Legend
SWIMorDROWN + Bladecrusher + Bloodsucker: Hardcore @ The Legend Freitag 16 Dezember om 21:00
A Nite With Amy: Amy Winehouse tribute
A Nite With Amy: Amy Winehouse tribute Freitag 16 Dezember om 21:00
Kerstkorenfestival
Kerstkorenfestival Samstag 17 Dezember van 13:00 tot 17:00
80's Verantwoord
80's Verantwoord Samstag 17 Dezember om 21:00
December extra koopzondagen & koopavonden
December extra koopzondagen & koopavonden Sonntag 18 Dezember van 13:00 tot 17:00
Theater aan het water - Iris Kroes
Theater aan het water - Iris Kroes Montag 19 Dezember van 20:00 tot 21:30
G-Roots
G-Roots Donnerstag 22 Dezember om 20:00
Oliebollenconcert Folkkoor RollingHome
Oliebollenconcert Folkkoor RollingHome Freitag 23 Dezember om 14:30
Frommermann: FrommerKerst met Porgy Franssen
Frommermann: FrommerKerst met Porgy Franssen Freitag 23 Dezember om 20:15
Ronnie James Dio: The Memorial Concert
Ronnie James Dio: The Memorial Concert Freitag 23 Dezember om 21:00
Ode oan de Ko
Ode oan de Ko Samstag 24 Dezember van 17:00 tot 21:00
Open dagen Bromfietsmuseum
Open dagen Bromfietsmuseum Dienstag 27 Dezember t/m Samstag 31 Dezember van 13:30 tot 17:00
Celtic Steps: An Irish Christmas
Celtic Steps: An Irish Christmas Mittwoch 28 Dezember van 20:15 tot 22:00
Martini Bricks
Martini Bricks Donnerstag 29 Dezember en Freitag 30 Dezember
Kruimeltje (6+): de Familiemusical
Kruimeltje (6+): de Familiemusical Donnerstag 29 Dezember van 14:30 tot 15:45
Winterexpositie - Galerie Offingawier
Winterexpositie - Galerie Offingawier Montag 26 Dezember t/m Sonntag 29 Januar
Kerstcircus Sander & Friends
Kerstcircus Sander & Friends Montag 2 Januar 2023 t/m Sonntag 8 Januar om 12:15
Tzolkin
Tzolkin Donnerstag 5 Januar 2023 van 17:00 tot 21:00
Hét Kinderpopconcert (3+): Mijn allereerste popconcert
Hét Kinderpopconcert (3+): Mijn allereerste popconcert Samstag 7 Januar 2023 van 14:30 tot 15:30
Waterloo '74: A tribute to ABBA
Waterloo '74: A tribute to ABBA Samstag 7 Januar 2023 om 21:00
Broeden op zonnebrillen?! Auke-Florian Hiemstra over plastic in meerkoetnesten.
Broeden op zonnebrillen?! Auke-Florian Hiemstra over plastic in meerkoetnesten. Sonntag 8 Januar 2023 van 14:30 tot 15:30
Folle Lok & Rock: De Hûnekop + Jitiizer + Trijex Nix
Folle Lok & Rock: De Hûnekop + Jitiizer + Trijex Nix Sonntag 8 Januar 2023 om 15:00
Mell & Vintage Future
Mell & Vintage Future Donnerstag 12 Januar 2023 van 20:15 tot 22:30
Frissa #3 met $hirak
Frissa #3 met $hirak Freitag 13 Januar 2023 om 20:00
NNO: Nieuwjaarsconcert
NNO: Nieuwjaarsconcert Freitag 13 Januar 2023 om 20:15
Huub Stapel: Alleen familie
Huub Stapel: Alleen familie Samstag 14 Januar 2023 van 20:15 tot 22:15
Stichting Breinroer: Ús Man!
Stichting Breinroer: Ús Man! Samstag 14 Januar 2023 om 20:15
The Doors in Concert
The Doors in Concert Samstag 14 Januar 2023 om 21:00
Blue Sands
Blue Sands Sonntag 15 Januar 2023 van 15:00 tot 17:30
Lezing Merijn Tinga, alias de Plastic Soup Surfer
Lezing Merijn Tinga, alias de Plastic Soup Surfer Mittwoch 18 Januar 2023 van 19:30 tot 20:30
Rayen Panday: Focus
Rayen Panday: Focus Mittwoch 18 Januar 2023 om 20:15
Sneker Filmwinter
Sneker Filmwinter Donnerstag 19 Januar 2023, Freitag 20 Januar 2023 en nog 2 andere data
Thijs Zonneveld: op bezoek bij wielerliefhebbers in Sneek
Thijs Zonneveld: op bezoek bij wielerliefhebbers in Sneek Freitag 20 Januar 2023 van 20:00 tot 22:00
Meneer Monster presenteert: De Winter-Gruffalo (3+)
Meneer Monster presenteert: De Winter-Gruffalo (3+) Samstag 21 Januar 2023 van 14:00 tot 14:45
Reunite Winter Edition: Rejecta + Imperatorz + more t.b.a.
Reunite Winter Edition: Rejecta + Imperatorz + more t.b.a. Samstag 21 Januar 2023 om 21:00
Topzondag: Gadjo Orkestra
Topzondag: Gadjo Orkestra Sonntag 22 Januar 2023 om 11:30
Theater aan het water - Lucas van Dijk
Theater aan het water - Lucas van Dijk Montag 23 Januar 2023 van 20:00 tot 22:00
'Op het Podium' met Magoće
'Op het Podium' met Magoće Donnerstag 26 Januar 2023 van 18:00 tot 21:00
The Legendary Albums Live presenteert: Meat Loafs ‘Bat out of Hell’ - try out
The Legendary Albums Live presenteert: Meat Loafs ‘Bat out of Hell’ - try out Donnerstag 26 Januar 2023 om 20:15
Scapino Ballet: Casablanca
Scapino Ballet: Casablanca Samstag 28 Januar 2023 van 20:15 tot 21:30
Johan Goossens: Kleine pijntjes
Johan Goossens: Kleine pijntjes Samstag 28 Januar 2023 van 20:15 tot 21:45
Teatergroep FJOER spilet 'Mutsen'
Teatergroep FJOER spilet 'Mutsen' Sonntag 29 Januar 2023 van 13:30 tot 15:30
Spinvis & Saartje van Camp: Neveldieren
Spinvis & Saartje van Camp: Neveldieren Sonntag 29 Januar 2023 om 14:30
Hendrik Groen: Opgewekt naar de eindstreep
Hendrik Groen: Opgewekt naar de eindstreep Dienstag 31 Januar 2023 om 20:15
Meeuw Jonge Theatermakers: Cyrano
Meeuw Jonge Theatermakers: Cyrano Mittwoch 1 Februar 2023 van 19:30 tot 20:45
Daniël Arends: Thuis praat ik bijna nooit
Daniël Arends: Thuis praat ik bijna nooit Donnerstag 2 Februar 2023 van 19:15 tot 20:35
Daniël Arends: God is mijn rechter
Daniël Arends: God is mijn rechter Donnerstag 2 Februar 2023 van 21:15 tot 22:35
Maarten van Rossem: Theaterlezing
Maarten van Rossem: Theaterlezing Freitag 3 Februar 2023 om 20:15
The Hillbilly Moonshiners: The Sunshine ain't no Moonshine tour
The Hillbilly Moonshiners: The Sunshine ain't no Moonshine tour Freitag 3 Februar 2023 om 21:00
Endring
Endring Samstag 4 Februar 2023 van 19:30 tot 22:00
theaterconcert Zydeco la Louisiane
theaterconcert Zydeco la Louisiane Samstag 4 Februar 2023 van 20:00 tot 22:00
Elke Vierveyzer: Drift Try-out
Elke Vierveyzer: Drift Try-out Samstag 4 Februar 2023 om 20:15
Stormram
Stormram Samstag 4 Februar 2023 van 20:15 tot 23:00
Tis hier geen hotel 2: Dianne Liesker, Ellen Dikker & Hanneke Drenth
Tis hier geen hotel 2: Dianne Liesker, Ellen Dikker & Hanneke Drenth Samstag 4 Februar 2023 om 20:15
Toontje Lager
Toontje Lager Samstag 4 Februar 2023 om 21:00
Sneek Attack
Sneek Attack Sonntag 5 Februar 2023 om 11:00
Metal Battle
Metal Battle Sonntag 5 Februar 2023 om 14:00
Culinaire tocht, februari editie
Culinaire tocht, februari editie Freitag 10 Februar 2023 van 18:00 tot 23:59
100% Hollandse Hits Try-out
100% Hollandse Hits Try-out Freitag 10 Februar 2023 om 20:15
n00b: n00b speelt n00b
n00b: n00b speelt n00b Samstag 11 Februar 2023 van 20:15 tot 21:30
Fortunate Sons: CCR, 50 years of rock ‘n’roll history
Fortunate Sons: CCR, 50 years of rock ‘n’roll history Samstag 11 Februar 2023 om 20:15
Dr. Love Dance Classics Night
Dr. Love Dance Classics Night Samstag 11 Februar 2023 om 21:00
Muziek maken met Dirk Scheele
Muziek maken met Dirk Scheele Sonntag 12 Februar 2023 om 15:00
Jan Kooijman Try-out: Nureyev met Jan Kooijman
Jan Kooijman Try-out: Nureyev met Jan Kooijman Mittwoch 15 Februar 2023 om 20:15
The Very Best of Dire Straits: bROTHERS iN bAND
The Very Best of Dire Straits: bROTHERS iN bAND Donnerstag 16 Februar 2023 om 20:15
Carnavalsoptocht
Carnavalsoptocht Samstag 18 Februar 2023 van 14:11 tot 16:00
Assepoester (4+): De Musical
Assepoester (4+): De Musical Samstag 18 Februar 2023 om 14:30
Batushka + Hate: + supports
Batushka + Hate: + supports Samstag 18 Februar 2023 om 20:00
Zoutmus: Jungleprinter
Zoutmus: Jungleprinter Samstag 18 Februar 2023 om 20:15
Topzondag: Jazz Code
Topzondag: Jazz Code Sonntag 19 Februar 2023 om 11:30
Carnavalsviering
Carnavalsviering Sonntag 19 Februar 2023 om 12:11
Best of Ireland: De grootste hits uit Ierland
Best of Ireland: De grootste hits uit Ierland Sonntag 19 Februar 2023 om 20:15
Theater aan het water - Piter Wilkens
Theater aan het water - Piter Wilkens Montag 20 Februar 2023 van 20:00 tot 21:30
Familiespel: met Jacqueline Blom, Mark Rietman, Bas Hoeflaak en Annick Boer
Familiespel: met Jacqueline Blom, Mark Rietman, Bas Hoeflaak en Annick Boer Dienstag 21 Februar 2023 om 20:15
Theo Nijland: Ontboezemingen van een blij mens
Theo Nijland: Ontboezemingen van een blij mens Freitag 24 Februar 2023 om 14:30
Theo Nijland: Ontboezemingen van een blij mens
Theo Nijland: Ontboezemingen van een blij mens Freitag 24 Februar 2023 om 20:15
Focus - 50 jaar
Focus - 50 jaar Freitag 24 Februar 2023 om 21:00
Lenette van Dongen: Dat doet ze anders nooit
Lenette van Dongen: Dat doet ze anders nooit Samstag 25 Februar 2023 om 20:15
Batmobile: + support
Batmobile: + support Samstag 25 Februar 2023 om 21:00
Brandweerman Sam Live! (2+): De Verloren Piratenschat
Brandweerman Sam Live! (2+): De Verloren Piratenschat Sonntag 26 Februar 2023 van 14:30 tot 15:30
Sem Jansen: Who the f*ck is Britt?
Sem Jansen: Who the f*ck is Britt? Sonntag 26 Februar 2023 om 15:00
Klein Amsterdam Producties (8+): Professor S.
Klein Amsterdam Producties (8+): Professor S. Freitag 3 März 2023 van 14:30 tot 15:20
N8 van Sneek - de voorjaarseditie
N8 van Sneek - de voorjaarseditie Freitag 3 März 2023 van 20:00 tot 23:55
Rhonda
Rhonda Freitag 3 März 2023 om 21:00
Radomir Vasiljevic and his Balkan Orchestra
Radomir Vasiljevic and his Balkan Orchestra Samstag 4 März 2023 om 20:15
De Verleiders: Door de bank genomen, 10 jaar later Try-out
De Verleiders: Door de bank genomen, 10 jaar later Try-out Samstag 4 März 2023 om 20:15
Vannstein
Vannstein Samstag 4 März 2023 om 21:00
Oxygen - a Jennifer Romen Production: Delusion
Oxygen - a Jennifer Romen Production: Delusion Sonntag 5 März 2023 om 14:30
De regels van Floor: Naar de boeken van Marjon Hoffman
De regels van Floor: Naar de boeken van Marjon Hoffman Samstag 11 März 2023 om 16:00
Wart Kamps: AWKWARD
Wart Kamps: AWKWARD Samstag 11 März 2023 om 20:15
80's Verantwoord
80's Verantwoord Samstag 11 März 2023 om 21:00
Ben Poole & Guy Smeets: Seated Sunday
Ben Poole & Guy Smeets: Seated Sunday Sonntag 12 März 2023 om 15:00
The Kilkennys: Celtic Celebrations
The Kilkennys: Celtic Celebrations Sonntag 12 März 2023 om 15:00
The Simon & Garfunkel Story: The International Hit Show
The Simon & Garfunkel Story: The International Hit Show Donnerstag 16 März 2023 om 20:15
René van Meurs: 2636
René van Meurs: 2636 Freitag 17 März 2023 om 20:15
Vaart
Vaart Samstag 18 März 2023 van 19:30 tot 22:00
Rob Tognoni
Rob Tognoni Samstag 18 März 2023 om 21:00
Topzondag m.m.v. Wouter Harbers: 'Wereldreis'
Topzondag m.m.v. Wouter Harbers: 'Wereldreis' Sonntag 19 März 2023 om 11:30
Rootsriders: 50 jaar Bob Marley's Catch A Fire
Rootsriders: 50 jaar Bob Marley's Catch A Fire Sonntag 19 März 2023 om 15:00
Theater aan het water - Boom Chicago
Theater aan het water - Boom Chicago Montag 20 März 2023 van 20:00 tot 21:30
Motel West Coast: One of These Nights
Motel West Coast: One of These Nights Freitag 24 März 2023 om 20:15
HFSCon
HFSCon Samstag 25 März 2023 t/m Sonntag 26 März
Céline Janssen: Opera voor dummies
Céline Janssen: Opera voor dummies Samstag 25 März 2023 om 20:15
Bohemian Betyars
Bohemian Betyars Samstag 25 März 2023 om 21:00
Familie Flöz: Dr. Nest
Familie Flöz: Dr. Nest Sonntag 26 März 2023 om 14:30
Brel door Olivier Laurent
Brel door Olivier Laurent Freitag 31 März 2023 om 20:15
Gurbe Douwstra: Frisicana IV _ Wanted... Alive
Gurbe Douwstra: Frisicana IV _ Wanted... Alive Samstag 1 April 2023 van 20:15 tot 22:30
MUZT Musicalopleiding
MUZT Musicalopleiding Freitag 7 April 2023, Samstag 8 April 2023 en nog 4 andere data
Solo Stories presenteert Nu ik je zie: Een zoektocht van een zoon naar zijn vader
Solo Stories presenteert Nu ik je zie: Een zoektocht van een zoon naar zijn vader Freitag 7 April 2023 van 20:15 tot 21:35
Thjum Arts: Tijdloos genot
Thjum Arts: Tijdloos genot Samstag 15 April 2023 om 20:15
Koos en Moos (4+): Poppentheater
Koos en Moos (4+): Poppentheater Sonntag 16 April 2023 om 14:00
Toneelgroep Maastricht – De Kersentuin: Een komedie in vier bedrijven
Toneelgroep Maastricht – De Kersentuin: Een komedie in vier bedrijven Dienstag 18 April 2023 om 20:15
ABBA The Music: Thank you for The Music
ABBA The Music: Thank you for The Music Donnerstag 20 April 2023 om 20:15
Brainpower: The story of Hip Hop
Brainpower: The story of Hip Hop Freitag 21 April 2023 om 20:15
MaYaN: + support
MaYaN: + support Samstag 22 April 2023 om 21:00
Lytse Doarpen rintocht
Lytse Doarpen rintocht Sonntag 23 April 2023
Koningsnacht Sneek
Koningsnacht Sneek Mittwoch 26 April 2023
Koningsdag Sneek
Koningsdag Sneek Donnerstag 27 April 2023 van 09:00 tot 19:00
Julika Marijn: In de schaduw van Rembrandt
Julika Marijn: In de schaduw van Rembrandt Samstag 29 April 2023 om 20:15
Ivgi & Greben: Landscape with Figure
Ivgi & Greben: Landscape with Figure Mittwoch 10 Mai 2023 om 20:15
Patrick - LIVE: met in het voorprogramma: Sezgin Güleç
Patrick - LIVE: met in het voorprogramma: Sezgin Güleç Donnerstag 11 Mai 2023 om 20:15
Ellen ten Damme: Barock
Ellen ten Damme: Barock Freitag 12 Mai 2023 om 20:15
11merenfietstocht
11merenfietstocht Samstag 13 Mai 2023
11merenfietstocht
11merenfietstocht Sonntag 14 Mai 2023
Ronald Goedemondt: Met knielende knikjes
Ronald Goedemondt: Met knielende knikjes Sonntag 14 Mai 2023 om 20:15
Kleintje Sneekweek Stappersavond  2023
Kleintje Sneekweek Stappersavond 2023 Freitag 19 Mai 2023 van 20:00 tot 01:00
Avondvierdaagse Sneek
Avondvierdaagse Sneek Montag 22 Mai 2023 t/m Donnerstag 25 Mai
Rowwen Hèze: Het was een kwestie van geduld
Rowwen Hèze: Het was een kwestie van geduld Donnerstag 25 Mai 2023 om 20:15
Robert Jon & The Wreck
Robert Jon & The Wreck Samstag 27 Mai 2023 om 21:00
Laden