Veranstaltungskalender

In verband met de landelijke coronamaatregelen zijn diverse (theater)voorstellingen en evenementen geannuleerd of uitgesteld. Check goed op de sites van de achterliggende organisaties voor u van huis gaat om teleurstellingen te voorkomen.

Heute Morgen Dieses Wochenende Diese Woche
Rondvaart Sneekermeer
Rondvaart Sneekermeer Dienstag 8 Juni t/m Sonntag 17 Oktober om 10:00
Expositie 'Ongevallenkranen'
Expositie 'Ongevallenkranen' Samstag 25 September t/m Freitag 31 Dezember
Lavalu
Lavalu Samstag 25 September van 19:30 tot 22:00
The Hillbilly Moonshiners
The Hillbilly Moonshiners Samstag 25 September om 21:00
Sneek Attack: Hardrock en metal platenbeurs
Sneek Attack: Hardrock en metal platenbeurs Sonntag 26 September om 12:00
The Dutch Disciples: DIO tribute
The Dutch Disciples: DIO tribute Sonntag 26 September om 14:30
Moffie
Moffie Montag 27 September t/m Dienstag 28 September om 20:00
Zielscafé
Zielscafé Mittwoch 29 September van 20:00 tot 22:00
Suzan Seegers, Tony Neef, Tessa Sunniva e.v.a.: The Sound of Musicals - Try out
Suzan Seegers, Tony Neef, Tessa Sunniva e.v.a.: The Sound of Musicals - Try out Donnerstag 30 September om 20:15
Clearwater Creedence Revival: + Joe Martin
Clearwater Creedence Revival: + Joe Martin Freitag 1 Oktober om 21:00
Oarloch & Boogiewoogie
Oarloch & Boogiewoogie Samstag 2 Oktober van 15:00 tot 17:00
Tim Honnef: The Things I Never Told You (streaming)
Tim Honnef: The Things I Never Told You (streaming) Samstag 2 Oktober van 20:15 tot 21:30
Tim Honnef: The Things I Never Told You
Tim Honnef: The Things I Never Told You Samstag 2 Oktober van 20:15 tot 21:30
Pink Floyd Project: The Wall 40 Years
Pink Floyd Project: The Wall 40 Years Samstag 2 Oktober en Sonntag 3 Oktober
Kentucky Snake Oil featuring Chris Jagger
Kentucky Snake Oil featuring Chris Jagger Samstag 2 Oktober om 21:00
Jojo Rabbit van Taika Waititi
Jojo Rabbit van Taika Waititi Montag 4 Oktober en Dienstag 5 Oktober
Gerrit Hiemstra en Carlien Bootsma: Klimaatcollege
Gerrit Hiemstra en Carlien Bootsma: Klimaatcollege Dienstag 5 Oktober van 20:15 tot 22:15
Johan Derksen presenteert:: The Sound of The Blues & Americana
Johan Derksen presenteert:: The Sound of The Blues & Americana Donnerstag 7 Oktober om 20:15
Shiwa & Jah Sound International: Reggae Sessions
Shiwa & Jah Sound International: Reggae Sessions Freitag 8 Oktober om 21:00
Meneer Monster (2+): Over een kleine mol die wil weten wie er op zijn kop gepoept heeft
Meneer Monster (2+): Over een kleine mol die wil weten wie er op zijn kop gepoept heeft Samstag 9 Oktober om 11:00
Mgła: + Mord'A'Stigmata + Martwa Aura
Mgła: + Mord'A'Stigmata + Martwa Aura Samstag 9 Oktober om 19:00
Herman van Veen: Dat kun je wel zien
Herman van Veen: Dat kun je wel zien Samstag 9 Oktober en Sonntag 10 Oktober
Gloed
Gloed Sonntag 10 Oktober van 15:00 tot 17:30
Yoga in concert met Iris Kroes (toneel op toneel): Songs of love & life
Yoga in concert met Iris Kroes (toneel op toneel): Songs of love & life Donnerstag 14 Oktober om 20:15
Nona: + Sevens
Nona: + Sevens Freitag 15 Oktober om 21:00
Kasper van der Laan: 1 kilo - Debuutprogramma
Kasper van der Laan: 1 kilo - Debuutprogramma Samstag 16 Oktober om 20:15
Blaudzun
Blaudzun Samstag 16 Oktober om 21:00
Musical Master Gysbert III: 'Master hat leaver leaf'
Musical Master Gysbert III: 'Master hat leaver leaf' Dienstag 19 Oktober en Mittwoch 20 Oktober
Meneer Monster (7+): De waanzinnige Boomhut van 52 verdiepingen
Meneer Monster (7+): De waanzinnige Boomhut van 52 verdiepingen Donnerstag 21 Oktober om 16:00
Floris Kortie & Vera Kooper: Het jaar 250 na Beethoven
Floris Kortie & Vera Kooper: Het jaar 250 na Beethoven Donnerstag 21 Oktober om 20:15
Knock Out Comedy Crew: Nee, dat kan echt niet
Knock Out Comedy Crew: Nee, dat kan echt niet Freitag 22 Oktober om 20:00
Peppa Pig live! (2+): Schoolreisje naar het strand
Peppa Pig live! (2+): Schoolreisje naar het strand Samstag 23 Oktober om 14:00
Paul de Munnik
Paul de Munnik Samstag 23 Oktober om 20:00
Richard Groenendijk: Voor iedereen beter - try out
Richard Groenendijk: Voor iedereen beter - try out Donnerstag 28 Oktober en Freitag 29 Oktober
Tim Akkerman & The Ivy League
Tim Akkerman & The Ivy League Freitag 29 Oktober om 21:00
Maartje & Kine: Speelbeesten II
Maartje & Kine: Speelbeesten II Samstag 30 Oktober om 20:15
Topzondag: Vespucci Quartet
Topzondag: Vespucci Quartet Sonntag 31 Oktober om 11:30
Zing mee cafe
Zing mee cafe Sonntag 31 Oktober van 15:30 tot 17:30
Noord Nederlands Orkest (NNO): Van Barok tot Tango
Noord Nederlands Orkest (NNO): Van Barok tot Tango Mittwoch 3 November om 20:15
Georgisch ensemble Khareba & Gogia
Georgisch ensemble Khareba & Gogia Donnerstag 4 November om 20:15
Kroegentocht N8 van Sneek - najaarseditie
Kroegentocht N8 van Sneek - najaarseditie Freitag 5 November om 20:00
Noordpoolorkest met o.a. Elske DeWall: James Bond
Noordpoolorkest met o.a. Elske DeWall: James Bond Freitag 5 November om 20:15
Inge van Calkar: + support
Inge van Calkar: + support Freitag 5 November om 21:00
Sneeker Dweildag 2021
Sneeker Dweildag 2021 Samstag 6 November van 12:15 tot 17:30
Checkpoint: Vetter dan ooit
Checkpoint: Vetter dan ooit Samstag 6 November om 19:30
Sven Ratzke, Ellen Pieters, Esmée Dekker e.v.a.: Rocky Horror Show
Sven Ratzke, Ellen Pieters, Esmée Dekker e.v.a.: Rocky Horror Show Donnerstag 11 November om 20:15
Halverwege
Halverwege Freitag 12 November van 19:30 tot 22:00
Nienke Plas: Van de hak op de tak
Nienke Plas: Van de hak op de tak Freitag 12 November van 20:15 tot 22:00
Band of Friends
Band of Friends Freitag 12 November om 21:00
Sinterklaasintocht Sneek
Sinterklaasintocht Sneek Samstag 13 November van 14:00 tot 15:30
¡Pendejo!: + TankZilla + The Ballet Bombs
¡Pendejo!: + TankZilla + The Ballet Bombs Samstag 13 November om 20:00
Simone Kleinsma: Verder
Simone Kleinsma: Verder Samstag 13 November om 20:15
John Coghlan's Quo
John Coghlan's Quo Sonntag 14 November om 15:00
Big Band Cue: met Janny Brandsma en Mark Riemer
Big Band Cue: met Janny Brandsma en Mark Riemer Sonntag 14 November van 16:00 tot 17:00
Aan tafel special met Jeremy Johnson
Aan tafel special met Jeremy Johnson Montag 15 November van 18:00 tot 21:00
Veldhuis & Kemper: Hou dat vast - Try out
Veldhuis & Kemper: Hou dat vast - Try out Dienstag 16 November om 20:15
Daniel Boissevain: De Schuldige
Daniel Boissevain: De Schuldige Mittwoch 17 November om 20:15
Culinaire Elfstedentocht, najaarseditie
Culinaire Elfstedentocht, najaarseditie Donnerstag 18 November van 18:30 tot 23:59
Imagine: The John Lennon Songbook
Imagine: The John Lennon Songbook Freitag 19 November om 20:15
HSFCon 2021
HSFCon 2021 Samstag 20 November en Sonntag 21 November
Dansleerlingen Atrium: Get Up! Get together
Dansleerlingen Atrium: Get Up! Get together Samstag 20 November en Sonntag 21 November
Rick de Leeuw & band
Rick de Leeuw & band Samstag 20 November om 21:00
Frisicana III met Gurbe Douwstra, Marcel Smit en Pieter Wilkens: The Originals
Frisicana III met Gurbe Douwstra, Marcel Smit en Pieter Wilkens: The Originals Samstag 27 November om 20:15
Church of  Cash
Church of Cash Samstag 27 November om 21:00
Topzondag: Stedelijk Muziekkorps met Edith Bakker
Topzondag: Stedelijk Muziekkorps met Edith Bakker Sonntag 28 November om 11:30
DOOL: + Ggu:ll
DOOL: + Ggu:ll Freitag 3 Dezember om 20:00
Dutch Eagles: Gold
Dutch Eagles: Gold Freitag 3 Dezember om 20:15
Tommy Ebben Sings Bob Dylan
Tommy Ebben Sings Bob Dylan Samstag 4 Dezember van 19:30 tot 22:00
Inez Timmer: Natural Woman, songs from the 70's
Inez Timmer: Natural Woman, songs from the 70's Samstag 4 Dezember om 20:15
Platon Karataev: + Light By The Sea
Platon Karataev: + Light By The Sea Sonntag 5 Dezember om 14:30
Plien & Bianca: En nu dan!?
Plien & Bianca: En nu dan!? Donnerstag 9 Dezember om 20:15
Symphonic Rock Night: The Second Chapter
Symphonic Rock Night: The Second Chapter Freitag 10 Dezember om 20:15
Heel Sneek Zingt... kerstliederen
Heel Sneek Zingt... kerstliederen Samstag 11 Dezember van 20:00 tot 21:30
Ali B.: Koorts
Ali B.: Koorts Samstag 11 Dezember van 20:15 tot 21:45
Marcel Hensema: Mijn Vrede
Marcel Hensema: Mijn Vrede Samstag 11 Dezember om 20:15
Fresku: + support
Fresku: + support Samstag 11 Dezember om 21:00
XMAS Sneek
XMAS Sneek Sonntag 12 Dezember van 12:00 tot 17:00
DEBASIC XL and Tommie Christiaan: A Jazzy Christmas Afternoon
DEBASIC XL and Tommie Christiaan: A Jazzy Christmas Afternoon Sonntag 12 Dezember om 15:30
Tryater met Joop en Mads Wittermans: Vader en zoon, 20 jaar later
Tryater met Joop en Mads Wittermans: Vader en zoon, 20 jaar later Dienstag 14 Dezember om 20:15
Ballet van de Staatsopera van Tatarstan: Het Zwanenmeer
Ballet van de Staatsopera van Tatarstan: Het Zwanenmeer Donnerstag 16 Dezember om 20:15
Ivgy en Greben: Nice to meet you
Ivgy en Greben: Nice to meet you Samstag 18 Dezember om 20:15
Zoutmus: Jungleprinter
Zoutmus: Jungleprinter Samstag 18 Dezember om 20:15
Voltage
Voltage Samstag 18 Dezember om 21:00
Ian Paice
Ian Paice Sonntag 19 Dezember om 15:00
Martijn Koning: Koning van de toekomst
Martijn Koning: Koning van de toekomst Dienstag 21 Dezember om 20:15
FrommerKerst met Annegreet van Bergen: Frommermann
FrommerKerst met Annegreet van Bergen: Frommermann Donnerstag 23 Dezember om 20:15
Kerstcircus Sander & Friends
Kerstcircus Sander & Friends Samstag 25 Dezember t/m Donnerstag 30 Dezember
Minidisco en het Feest van Tante Rita (4+)
Minidisco en het Feest van Tante Rita (4+) Mittwoch 29 Dezember om 13:30
70's Unplugged: Love the one you're with
70's Unplugged: Love the one you're with Donnerstag 30 Dezember om 20:15
Superjuffie (5+): De Toren van Geluid
Superjuffie (5+): De Toren van Geluid Donnerstag 6 Januar 2022 om 14:30
Johanna ter Steege, Anne Wil Blankers, Hans Croiset, e.a.: Het Oog van de Storm
Johanna ter Steege, Anne Wil Blankers, Hans Croiset, e.a.: Het Oog van de Storm Freitag 7 Januar 2022 om 20:15
Broodkapje en een stuk of zeven geitjes: Met Bert Visscher, Arno van der Heyden, Alina Kiers e.v.a.
Broodkapje en een stuk of zeven geitjes: Met Bert Visscher, Arno van der Heyden, Alina Kiers e.v.a. Samstag 8 Januar 2022 om 20:15
A Date With Madonna
A Date With Madonna Samstag 8 Januar 2022 om 21:00
Sneker Filmwinter
Sneker Filmwinter Donnerstag 13 Januar 2022, Freitag 14 Januar 2022 en nog 2 andere data
Another Now + Frontstreet + 3 Eyed Kids: Blegh to the future tour
Another Now + Frontstreet + 3 Eyed Kids: Blegh to the future tour Freitag 14 Januar 2022 om 20:00
Joost X Roedie: Uitgespeeld
Joost X Roedie: Uitgespeeld Samstag 22 Januar 2022 om 19:00
De roep van de Orka (6+): Ga mee op reis onder de golven
De roep van de Orka (6+): Ga mee op reis onder de golven Sonntag 13 Februar 2022 om 00:00
Sanne Wallis de Vries: Kom
Sanne Wallis de Vries: Kom Donnerstag 17 Februar 2022 om 20:15
Yentl en de Boer: De Kampvuursessies
Yentl en de Boer: De Kampvuursessies Samstag 19 Februar 2022 om 20:15
Jandino Asporaat: Opgefokt
Jandino Asporaat: Opgefokt Donnerstag 24 Februar 2022 van 20:15 tot 22:15
Mammal Hands
Mammal Hands Freitag 25 Februar 2022 om 20:00
The Vintage Caravan: + support
The Vintage Caravan: + support Freitag 4 März 2022 om 21:00
Letz Zep
Letz Zep Samstag 12 März 2022 om 21:00
Laden