Veranstaltungskalender

In verband met de landelijke coronamaatregelen zijn diverse (theater)voorstellingen en evenementen geannuleerd of uitgesteld. Check goed op de sites van de achterliggende organisaties voor u van huis gaat om teleurstellingen te voorkomen.

Heute Morgen Dieses Wochenende Diese Woche
Expositie Sonja Steensma en Jacqueline Tijssen bij Bax Kunst
Expositie Sonja Steensma en Jacqueline Tijssen bij Bax Kunst t/m Samstag 5 März
Bonte Sneeker avend: 20e Bonte Sneeker avend
Bonte Sneeker avend: 20e Bonte Sneeker avend Freitag 28 Januar, Samstag 29 Januar en nog 5 andere data
Meeuw Jonge Theatermakers: No guts no glory
Meeuw Jonge Theatermakers: No guts no glory Mittwoch 2 Februar om 19:30
Culinaire Elfstedentocht, februari editie
Culinaire Elfstedentocht, februari editie Freitag 4 Februar van 18:00 tot 23:59
Koopzondag Sneek
Koopzondag Sneek Sonntag 6 Februar en Sonntag 6 März
Pieter Derks: Uit het niets
Pieter Derks: Uit het niets Dienstag 8 Februar om 20:15
Omdenken - door Berthold Gunster: Zoals verwacht loopt alles anders
Omdenken - door Berthold Gunster: Zoals verwacht loopt alles anders Mittwoch 9 Februar om 20:15
Mike Boddé & The Royal Dutch Scam: Celebrating the Music of Steely Dan
Mike Boddé & The Royal Dutch Scam: Celebrating the Music of Steely Dan Freitag 11 Februar om 20:15
Woezel & Pip (2+): Sing-a-long
Woezel & Pip (2+): Sing-a-long Samstag 12 Februar om 14:30
Gurbe Douwstra: TePlak
Gurbe Douwstra: TePlak Samstag 12 Februar van 20:15 tot 22:05
Theo Nijland: Ontboezemingen van een blij mens
Theo Nijland: Ontboezemingen van een blij mens Sonntag 13 Februar om 14:30
Best of Ireland: De grootste hits uit Ierland
Best of Ireland: De grootste hits uit Ierland Mittwoch 16 Februar om 20:15
Sanne Wallis de Vries: Kom
Sanne Wallis de Vries: Kom Donnerstag 17 Februar om 20:15
Dominic Seldis: Music Maestro!
Dominic Seldis: Music Maestro! Freitag 18 Februar om 20:15
Beumer en Drost (8+): Het Ding
Beumer en Drost (8+): Het Ding Samstag 19 Februar om 19:00
Yentl en de Boer: De Kampvuursessies
Yentl en de Boer: De Kampvuursessies Samstag 19 Februar om 20:15
Teaterwurk: Echt Wier!
Teaterwurk: Echt Wier! Sonntag 20 Februar om 14:30
Het Muizenhuis (3+): Sam & Julia, op reis
Het Muizenhuis (3+): Sam & Julia, op reis Mittwoch 23 Februar om 11:00
Kemp & Stek: Geluk, wat een gedoe!
Kemp & Stek: Geluk, wat een gedoe! Donnerstag 24 Februar om 20:15
Jandino Asporaat: Opgefokt
Jandino Asporaat: Opgefokt Donnerstag 24 Februar van 20:15 tot 22:15
Mammal Hands
Mammal Hands Freitag 25 Februar om 20:00
Fabian Franciscus (15+): Kleine Wereld
Fabian Franciscus (15+): Kleine Wereld Freitag 25 Februar om 20:15
Carnavalsoptocht 2022
Carnavalsoptocht 2022 Samstag 26 Februar van 14:11 tot 16:00
Ivgi&Greben: Wasted Skin
Ivgi&Greben: Wasted Skin Samstag 26 Februar om 20:15
Topzondag: LiedjesLiefde
Topzondag: LiedjesLiefde Sonntag 27 Februar om 11:30
Carnavalsviering 2022
Carnavalsviering 2022 Sonntag 27 Februar om 12:11
Koefnoen: Koefnoen Live
Koefnoen: Koefnoen Live Donnerstag 3 März om 20:15
Hét Gala: Grootste muziekspektakel van de Zuidwesthoek
Hét Gala: Grootste muziekspektakel van de Zuidwesthoek Freitag 4 März en Samstag 5 März
The Vintage Caravan: + support
The Vintage Caravan: + support Freitag 4 März om 21:00
De Grote Efteling Koekoek Show (5+)
De Grote Efteling Koekoek Show (5+) Sonntag 6 März om 13:00
Psychologie in theater: Dag Mama 1
Psychologie in theater: Dag Mama 1 Dienstag 8 März en Donnerstag 10 März
100 jaar SC Heerenveen: met Riemer van de Velde, Foppe de Haan, Syb van der Ploeg e.a.
100 jaar SC Heerenveen: met Riemer van de Velde, Foppe de Haan, Syb van der Ploeg e.a. Mittwoch 9 März om 20:15
Sneker Filmwinter
Sneker Filmwinter Donnerstag 10 März, Freitag 11 März en nog 2 andere data
Psychologie in theater: Dag Mama 2
Psychologie in theater: Dag Mama 2 Freitag 11 März om 19:00
Lonneke Dort: Allemaal of niemand
Lonneke Dort: Allemaal of niemand Samstag 12 März om 20:15
Supertrap: Breakfast in America
Supertrap: Breakfast in America Samstag 12 März om 20:15
Letz Zep
Letz Zep Samstag 12 März om 21:00
Peter Heerschop, Viggo Waas, Bas Hoeflaak e.v.a.: Festen
Peter Heerschop, Viggo Waas, Bas Hoeflaak e.v.a.: Festen Donnerstag 17 März om 20:15
Pfeifer & Blom: En en
Pfeifer & Blom: En en Freitag 18 März om 20:15
Anneke van Giersbergen: zingt Kate Bush
Anneke van Giersbergen: zingt Kate Bush Samstag 19 März om 20:15
Stefano Keizers: Hans Teeuwen
Stefano Keizers: Hans Teeuwen Samstag 19 März om 20:15
De Speld Theater - Try-out
De Speld Theater - Try-out Sonntag 20 März om 19:30
Mark Foggo's Skasters + 10 To Go (afscheidsshow): + Sun-O-Bathers
Mark Foggo's Skasters + 10 To Go (afscheidsshow): + Sun-O-Bathers Freitag 25 März om 21:00
Topzondag: Colori Ensemble
Topzondag: Colori Ensemble Sonntag 27 März om 11:30
Tim Honnef: The Things I Never Told You
Tim Honnef: The Things I Never Told You Sonntag 27 März van 14:30 tot 15:45
Bonte Sneeker Avond NTB
Bonte Sneeker Avond NTB Freitag 1 April om 20:00
Finalistentournee Cameretten Festival 2021: 55ste editie
Finalistentournee Cameretten Festival 2021: 55ste editie Samstag 2 April om 20:15
MUZT musicalopleiding: Beauty and the Beast jr.
MUZT musicalopleiding: Beauty and the Beast jr. Freitag 8 April, Samstag 9 April en nog 4 andere data
Ella & her man: Pianohuis
Ella & her man: Pianohuis Samstag 9 April om 20:15
Lotte Pen: Muziekwandeling Pelgrim
Lotte Pen: Muziekwandeling Pelgrim Sonntag 10 April om 11:00
It Deiboek fan Anne Frank
It Deiboek fan Anne Frank Freitag 22 April, Samstag 23 April en nog 3 andere data
De Immigrant: Fries Project Orkest
De Immigrant: Fries Project Orkest Freitag 22 April van 20:15 tot 21:15
Cristina Branco (fado): EVA
Cristina Branco (fado): EVA Samstag 23 April om 20:15
Solo Stories presenteert: In het licht - gebaseerd op het boek van Karin Bloemen
Solo Stories presenteert: In het licht - gebaseerd op het boek van Karin Bloemen Samstag 23 April om 20:15
Topzondag: Brouwer's Accordeonorkest
Topzondag: Brouwer's Accordeonorkest Sonntag 24 April om 11:30
Koningsnacht Sneek
Koningsnacht Sneek Dienstag 26 April
Koninklijke Luchtmachtkapel: Sounds of freedom
Koninklijke Luchtmachtkapel: Sounds of freedom Dienstag 26 April om 20:00
Koningsdag Sneek 2022
Koningsdag Sneek 2022 Mittwoch 27 April
Ellen ten Damme: Barock
Ellen ten Damme: Barock Donnerstag 28 April om 20:15
Tim Knol: Lost & Found III & Blue Grass Boogiemen
Tim Knol: Lost & Found III & Blue Grass Boogiemen Freitag 29 April om 20:15
Familie Flötz: Dr. Nest
Familie Flötz: Dr. Nest Samstag 30 April om 20:15
4 Mijl van Sneek NTB
4 Mijl van Sneek NTB Sonntag 1 Mai
Zeilles op maat
Zeilles op maat Sonntag 1 Mai t/m Sonntag 17 Juli van 09:00 tot 17:00
Koopzondag
Koopzondag Sonntag 1 Mai en Sonntag 5 Juni
Superjuffie (5+): De Toren van Geluid
Superjuffie (5+): De Toren van Geluid Mittwoch 4 Mai om 14:30
Belle en het Beest (4+): De Musical
Belle en het Beest (4+): De Musical Freitag 6 Mai om 14:30
Freek Vonk Live: On Tour
Freek Vonk Live: On Tour Samstag 7 Mai om 13:30
Glodi Lugungu: Ze bedoelen het goed
Glodi Lugungu: Ze bedoelen het goed Samstag 7 Mai om 20:15
Gif - Bitterzoete ode aan verlies: Stefan de Walle en Carine Crutzen
Gif - Bitterzoete ode aan verlies: Stefan de Walle en Carine Crutzen Sonntag 8 Mai om 14:30
Symphonic Rock Night: The Second Chapter
Symphonic Rock Night: The Second Chapter Donnerstag 12 Mai van 20:15 tot 22:45
The Choir of Man
The Choir of Man Donnerstag 12 Mai om 20:15
Rundfunk: Todesangstschrei
Rundfunk: Todesangstschrei Samstag 14 Mai om 20:15
Elske Dewall, Krystl, Rachèl Louise: The BlueBirds
Elske Dewall, Krystl, Rachèl Louise: The BlueBirds Donnerstag 19 Mai van 20:15 tot 22:15
Son of town hall
Son of town hall Freitag 20 Mai
Oranssi Pazuzu: + Deaf Kids + Sturle Dagsland
Oranssi Pazuzu: + Deaf Kids + Sturle Dagsland Freitag 20 Mai om 20:00
Youp van 't Hek: De Laatste Ronde
Youp van 't Hek: De Laatste Ronde Freitag 20 Mai en Samstag 21 Mai
11merenfietstocht
11merenfietstocht Samstag 21 Mai
Anneke van Giersbergen: Goes To Church
Anneke van Giersbergen: Goes To Church Samstag 21 Mai om 21:30
Theo Maassen: Onbekend Terrein
Theo Maassen: Onbekend Terrein Montag 23 Mai om 20:15
Kleine Sneekweek
Kleine Sneekweek Donnerstag 26 Mai, Freitag 27 Mai en nog 2 andere data
Kleintje Sneekweek Stappersavond  2022
Kleintje Sneekweek Stappersavond 2022 Freitag 27 Mai
Wijnproeverij
Wijnproeverij Sonntag 1 Mai, Freitag 6 Mai en nog 1 andere data
Avondvierdaagse Sneek
Avondvierdaagse Sneek Dienstag 31 Mai t/m Freitag 3 Juni
70's Unplugged: Love the one you're with
70's Unplugged: Love the one you're with Donnerstag 2 Juni om 20:15
"Koopzondag" Sneek - 2e Pinksterdag
"Koopzondag" Sneek - 2e Pinksterdag Montag 6 Juni van 13:00 tot 17:00
The Best of Britain – The Fifth - Jubileumtournee: Met Syb van der Ploeg, Maarten Peters e.a.
The Best of Britain – The Fifth - Jubileumtournee: Met Syb van der Ploeg, Maarten Peters e.a. Donnerstag 9 Juni om 20:15
The Wieners: The Everly Brothers
The Wieners: The Everly Brothers Freitag 10 Juni om 20:15
Cultureel Festival Ut Sneek
Cultureel Festival Ut Sneek Samstag 11 Juni van 11:30 tot 18:30
Ashton Brothers: A Medice Show
Ashton Brothers: A Medice Show Samstag 11 Juni om 20:15
12 van Sudwest 2022 NTB
12 van Sudwest 2022 NTB Samstag 2 Juli
Zaterdagmiddagmatinee
Zaterdagmiddagmatinee Samstag 2 Juli, Samstag 9 Juli en nog 3 andere data
Koopzondag in Sneek 3 juli 2022
Koopzondag in Sneek 3 juli 2022 Sonntag 3 Juli om 12:00
Koopzondag in Sneek 10 juli 2022
Koopzondag in Sneek 10 juli 2022 Sonntag 10 Juli om 12:00
Koopzondag in Sneek 17 juli 2022
Koopzondag in Sneek 17 juli 2022 Sonntag 17 Juli om 12:00
Koopzondag in Sneek 24 juli 2022
Koopzondag in Sneek 24 juli 2022 Sonntag 24 Juli om 12:00
Laden