Event calender

In verband met de landelijke coronamaatregelen zijn diverse (theater)voorstellingen en evenementen geannuleerd of uitgesteld. Check goed op de sites van de achterliggende organisaties voor u van huis gaat om teleurstellingen te voorkomen.

20-08-2022

Today Tomorrow This weekend This week
Mantra zingen
Mantra zingen Sunday 9 October, Sunday 13 November en nog 1 andere data
Mantrazingen
Mantrazingen Sunday 9 October, Sunday 13 November en nog 1 andere data
Familietentoonstelling Expeditie Sterke Yerke
Familietentoonstelling Expeditie Sterke Yerke Saturday 24 September t/m Sunday 5 March van 10:00 tot 17:00
Presentatie 'Divine Consiousness activation'
Presentatie 'Divine Consiousness activation' Wednesday 5 October om 19:00
Klimaatcollege: Wat een weer!
Klimaatcollege: Wat een weer! Wednesday 5 October van 20:15 tot 22:15
Healing-sessie 'Divine consciousness Activation'
Healing-sessie 'Divine consciousness Activation' Thursday 6 October van 19:00 tot 21:30
Workshop 'Schatten van de zee'
Workshop 'Schatten van de zee' Friday 7 October en Friday 14 October
Foodfestival (wordt uitgesteld)
Foodfestival (wordt uitgesteld) Friday 7 October, Saturday 8 October en nog 1 andere data
Frissa met Ashafar: + Gwn Iliass
Frissa met Ashafar: + Gwn Iliass Friday 7 October om 20:00
Knock Out Comedy Crew
Knock Out Comedy Crew Friday 7 October om 20:00
Tangarine
Tangarine Friday 7 October om 21:00
Muziek en verhalen over Jim Croce
Muziek en verhalen over Jim Croce Saturday 8 October van 18:00 tot 22:00
’t Gala: Hét grootste muziekspektakel van Súdwest-Fryslân
’t Gala: Hét grootste muziekspektakel van Súdwest-Fryslân Saturday 8 October en Sunday 9 October
Wiebe Kaspers: Kaspar
Wiebe Kaspers: Kaspar Saturday 8 October van 20:15 tot 22:15
Pene Corrida
Pene Corrida Saturday 8 October om 21:00
Sneek Attack: Hardrock en metal platenbeurs
Sneek Attack: Hardrock en metal platenbeurs Sunday 9 October om 11:00
God Dethroned + Insurrection: Sneek Attack
God Dethroned + Insurrection: Sneek Attack Sunday 9 October om 15:30
Drive my car - Filmhuis Sneek
Drive my car - Filmhuis Sneek Tuesday 11 October om 19:30
Coole kidsnacht: plastic jutten en nachtvaren
Coole kidsnacht: plastic jutten en nachtvaren Friday 14 October van 18:00 tot 21:00
Lichtkunstfestival LUNA Waterstad
Lichtkunstfestival LUNA Waterstad Friday 14 October t/m Saturday 22 October om 19:00
Joris Linssen & Caramba
Joris Linssen & Caramba Friday 14 October om 20:00
The Vintage Caravan: + Volcanova
The Vintage Caravan: + Volcanova Friday 14 October om 21:00
Aafke Romeijn
Aafke Romeijn Saturday 15 October van 20:00 tot 22:00
Dutch Eagles: New Horizon
Dutch Eagles: New Horizon Saturday 15 October om 20:15
Janneke de Bijl: Dit is het nou
Janneke de Bijl: Dit is het nou Saturday 15 October van 20:15 tot 21:45
Stones Sessions
Stones Sessions Saturday 15 October om 21:00
Another Now + Frontstreet + 3 Eyed Kids: Blegh to the future tour
Another Now + Frontstreet + 3 Eyed Kids: Blegh to the future tour Sunday 16 October om 15:00
Workshop: vlotjes bouwen
Workshop: vlotjes bouwen Monday 17 October t/m Friday 21 October van 10:30 tot 11:30
Herself - Filmhuis Sneek
Herself - Filmhuis Sneek Tuesday 18 October om 20:00
Pim & Pom (2+): vieren feest
Pim & Pom (2+): vieren feest Wednesday 19 October van 11:00 tot 11:35
Loading