Event calender

In verband met de landelijke coronamaatregelen zijn diverse (theater)voorstellingen en evenementen geannuleerd of uitgesteld. Check goed op de sites van de achterliggende organisaties voor u van huis gaat om teleurstellingen te voorkomen.

Today Tomorrow This weekend This week
Rondvaart Sneekermeer
Rondvaart Sneekermeer Tuesday 8 June t/m Sunday 17 October om 10:00
Expositie 'Ongevallenkranen'
Expositie 'Ongevallenkranen' Friday 24 September t/m Friday 31 December
Karin Bloemen & Old School Band: Billy, Aretha, Norah, Amy.....Karin!
Karin Bloemen & Old School Band: Billy, Aretha, Norah, Amy.....Karin! Friday 24 September van 20:15 tot 21:30
Lavalu
Lavalu Saturday 25 September van 19:30 tot 22:00
The Hillbilly Moonshiners
The Hillbilly Moonshiners Saturday 25 September om 21:00
Sneek Attack: Hardrock en metal platenbeurs
Sneek Attack: Hardrock en metal platenbeurs Sunday 26 September om 12:00
The Dutch Disciples: DIO tribute
The Dutch Disciples: DIO tribute Sunday 26 September om 14:30
Moffie
Moffie Monday 27 September t/m Tuesday 28 September om 20:00
Zielscafé
Zielscafé Wednesday 29 September van 20:00 tot 22:00
Suzan Seegers, Tony Neef, Tessa Sunniva e.v.a.: The Sound of Musicals - Try out
Suzan Seegers, Tony Neef, Tessa Sunniva e.v.a.: The Sound of Musicals - Try out Thursday 30 September om 20:15
Clearwater Creedence Revival: + Joe Martin
Clearwater Creedence Revival: + Joe Martin Friday 1 October om 21:00
Oarloch & Boogiewoogie
Oarloch & Boogiewoogie Saturday 2 October van 15:00 tot 17:00
Pink Floyd Project: The Wall 40 Years
Pink Floyd Project: The Wall 40 Years Saturday 2 October en Sunday 3 October
Tim Honnef: The Things I Never Told You (streaming)
Tim Honnef: The Things I Never Told You (streaming) Saturday 2 October van 20:15 tot 21:30
Tim Honnef: The Things I Never Told You
Tim Honnef: The Things I Never Told You Saturday 2 October van 20:15 tot 21:30
Kentucky Snake Oil featuring Chris Jagger
Kentucky Snake Oil featuring Chris Jagger Saturday 2 October om 21:00
Jojo Rabbit van Taika Waititi
Jojo Rabbit van Taika Waititi Monday 4 October en Tuesday 5 October
Gerrit Hiemstra en Carlien Bootsma: Klimaatcollege
Gerrit Hiemstra en Carlien Bootsma: Klimaatcollege Tuesday 5 October van 20:15 tot 22:15
Johan Derksen presenteert:: The Sound of The Blues & Americana
Johan Derksen presenteert:: The Sound of The Blues & Americana Thursday 7 October om 20:15
Shiwa & Jah Sound International: Reggae Sessions
Shiwa & Jah Sound International: Reggae Sessions Friday 8 October om 21:00
Meneer Monster (2+): Over een kleine mol die wil weten wie er op zijn kop gepoept heeft
Meneer Monster (2+): Over een kleine mol die wil weten wie er op zijn kop gepoept heeft Saturday 9 October om 11:00
Mgła: + Mord'A'Stigmata + Martwa Aura
Mgła: + Mord'A'Stigmata + Martwa Aura Saturday 9 October om 19:00
Herman van Veen: Dat kun je wel zien
Herman van Veen: Dat kun je wel zien Saturday 9 October en Sunday 10 October
Gloed
Gloed Sunday 10 October van 15:00 tot 17:30
Yoga in concert met Iris Kroes (toneel op toneel): Songs of love & life
Yoga in concert met Iris Kroes (toneel op toneel): Songs of love & life Thursday 14 October om 20:15
Nona: + Sevens
Nona: + Sevens Friday 15 October om 21:00
Kasper van der Laan: 1 kilo - Debuutprogramma
Kasper van der Laan: 1 kilo - Debuutprogramma Saturday 16 October om 20:15
Blaudzun
Blaudzun Saturday 16 October om 21:00
Musical Master Gysbert III: 'Master hat leaver leaf'
Musical Master Gysbert III: 'Master hat leaver leaf' Tuesday 19 October en Wednesday 20 October
Meneer Monster (7+): De waanzinnige Boomhut van 52 verdiepingen
Meneer Monster (7+): De waanzinnige Boomhut van 52 verdiepingen Thursday 21 October om 16:00
Floris Kortie & Vera Kooper: Het jaar 250 na Beethoven
Floris Kortie & Vera Kooper: Het jaar 250 na Beethoven Thursday 21 October om 20:15
Knock Out Comedy Crew: Nee, dat kan echt niet
Knock Out Comedy Crew: Nee, dat kan echt niet Friday 22 October om 20:00
Peppa Pig live! (2+): Schoolreisje naar het strand
Peppa Pig live! (2+): Schoolreisje naar het strand Saturday 23 October om 14:00
Paul de Munnik
Paul de Munnik Saturday 23 October om 20:00
Richard Groenendijk: Voor iedereen beter - try out
Richard Groenendijk: Voor iedereen beter - try out Thursday 28 October en Friday 29 October
Tim Akkerman & The Ivy League
Tim Akkerman & The Ivy League Friday 29 October om 21:00
Maartje & Kine: Speelbeesten II
Maartje & Kine: Speelbeesten II Saturday 30 October om 20:15
Topzondag: Vespucci Quartet
Topzondag: Vespucci Quartet Sunday 31 October om 11:30
Zing mee cafe
Zing mee cafe Sunday 31 October van 15:30 tot 17:30
Noord Nederlands Orkest (NNO): Van Barok tot Tango
Noord Nederlands Orkest (NNO): Van Barok tot Tango Wednesday 3 November om 20:15
Georgisch ensemble Khareba & Gogia
Georgisch ensemble Khareba & Gogia Thursday 4 November om 20:15
Kroegentocht N8 van Sneek - najaarseditie
Kroegentocht N8 van Sneek - najaarseditie Friday 5 November om 20:00
Noordpoolorkest met o.a. Elske DeWall: James Bond
Noordpoolorkest met o.a. Elske DeWall: James Bond Friday 5 November om 20:15
Inge van Calkar: + support
Inge van Calkar: + support Friday 5 November om 21:00
Sneeker Dweildag 2021
Sneeker Dweildag 2021 Saturday 6 November van 12:15 tot 17:30
Checkpoint: Vetter dan ooit
Checkpoint: Vetter dan ooit Saturday 6 November om 19:30
Sven Ratzke, Ellen Pieters, Esmée Dekker e.v.a.: Rocky Horror Show
Sven Ratzke, Ellen Pieters, Esmée Dekker e.v.a.: Rocky Horror Show Thursday 11 November om 20:15
Halverwege
Halverwege Friday 12 November van 19:30 tot 22:00
Nienke Plas: Van de hak op de tak
Nienke Plas: Van de hak op de tak Friday 12 November van 20:15 tot 22:00
Band of Friends
Band of Friends Friday 12 November om 21:00
Sinterklaasintocht Sneek
Sinterklaasintocht Sneek Saturday 13 November van 14:00 tot 15:30
¡Pendejo!: + TankZilla + The Ballet Bombs
¡Pendejo!: + TankZilla + The Ballet Bombs Saturday 13 November om 20:00
Simone Kleinsma: Verder
Simone Kleinsma: Verder Saturday 13 November om 20:15
John Coghlan's Quo
John Coghlan's Quo Sunday 14 November om 15:00
Big Band Cue: met Janny Brandsma en Mark Riemer
Big Band Cue: met Janny Brandsma en Mark Riemer Sunday 14 November van 16:00 tot 17:00
Aan tafel special met Jeremy Johnson
Aan tafel special met Jeremy Johnson Monday 15 November van 18:00 tot 21:00
Veldhuis & Kemper: Hou dat vast - Try out
Veldhuis & Kemper: Hou dat vast - Try out Tuesday 16 November om 20:15
Daniel Boissevain: De Schuldige
Daniel Boissevain: De Schuldige Wednesday 17 November om 20:15
Culinaire Elfstedentocht, najaarseditie
Culinaire Elfstedentocht, najaarseditie Thursday 18 November van 18:30 tot 23:59
Imagine: The John Lennon Songbook
Imagine: The John Lennon Songbook Friday 19 November om 20:15
HSFCon 2021
HSFCon 2021 Saturday 20 November en Sunday 21 November
Rick de Leeuw & band
Rick de Leeuw & band Saturday 20 November om 21:00
Frisicana III met Gurbe Douwstra, Marcel Smit en Pieter Wilkens: The Originals
Frisicana III met Gurbe Douwstra, Marcel Smit en Pieter Wilkens: The Originals Saturday 27 November om 20:15
Church of  Cash
Church of Cash Saturday 27 November om 21:00
Topzondag: Stedelijk Muziekkorps met Edith Bakker
Topzondag: Stedelijk Muziekkorps met Edith Bakker Sunday 28 November om 11:30
DOOL: + Ggu:ll
DOOL: + Ggu:ll Friday 3 December om 20:00
Dutch Eagles: Gold
Dutch Eagles: Gold Friday 3 December om 20:15
Tommy Ebben Sings Bob Dylan
Tommy Ebben Sings Bob Dylan Saturday 4 December van 19:30 tot 22:00
Inez Timmer: Natural Woman, songs from the 70's
Inez Timmer: Natural Woman, songs from the 70's Saturday 4 December om 20:15
Platon Karataev: + Light By The Sea
Platon Karataev: + Light By The Sea Sunday 5 December om 14:30
Plien & Bianca: En nu dan!?
Plien & Bianca: En nu dan!? Thursday 9 December om 20:15
Symphonic Rock Night: The Second Chapter
Symphonic Rock Night: The Second Chapter Friday 10 December om 20:15
Heel Sneek Zingt... kerstliederen
Heel Sneek Zingt... kerstliederen Saturday 11 December van 20:00 tot 21:30
Ali B.: Koorts
Ali B.: Koorts Saturday 11 December van 20:15 tot 21:45
Marcel Hensema: Mijn Vrede
Marcel Hensema: Mijn Vrede Saturday 11 December om 20:15
Fresku: + support
Fresku: + support Saturday 11 December om 21:00
XMAS Sneek
XMAS Sneek Sunday 12 December van 12:00 tot 17:00
DEBASIC XL and Tommie Christiaan: A Jazzy Christmas Afternoon
DEBASIC XL and Tommie Christiaan: A Jazzy Christmas Afternoon Sunday 12 December om 15:30
Tryater met Joop en Mads Wittermans: Vader en zoon, 20 jaar later
Tryater met Joop en Mads Wittermans: Vader en zoon, 20 jaar later Tuesday 14 December om 20:15
Ballet van de Staatsopera van Tatarstan: Het Zwanenmeer
Ballet van de Staatsopera van Tatarstan: Het Zwanenmeer Thursday 16 December om 20:15
Ivgy en Greben: Nice to meet you
Ivgy en Greben: Nice to meet you Saturday 18 December om 20:15
Zoutmus: Jungleprinter
Zoutmus: Jungleprinter Saturday 18 December om 20:15
Voltage
Voltage Saturday 18 December om 21:00
Ian Paice
Ian Paice Sunday 19 December om 15:00
Martijn Koning: Koning van de toekomst
Martijn Koning: Koning van de toekomst Tuesday 21 December om 20:15
FrommerKerst met Annegreet van Bergen: Frommermann
FrommerKerst met Annegreet van Bergen: Frommermann Thursday 23 December om 20:15
Kerstcircus Sander & Friends
Kerstcircus Sander & Friends Saturday 25 December t/m Thursday 30 December
Minidisco en het Feest van Tante Rita (4+)
Minidisco en het Feest van Tante Rita (4+) Wednesday 29 December om 13:30
70's Unplugged: Love the one you're with
70's Unplugged: Love the one you're with Thursday 30 December om 20:15
Superjuffie (5+): De Toren van Geluid
Superjuffie (5+): De Toren van Geluid Thursday 6 January 2022 om 14:30
Johanna ter Steege, Anne Wil Blankers, Hans Croiset, e.a.: Het Oog van de Storm
Johanna ter Steege, Anne Wil Blankers, Hans Croiset, e.a.: Het Oog van de Storm Friday 7 January 2022 om 20:15
A Date With Madonna
A Date With Madonna Saturday 8 January 2022 om 21:00
Sneker Filmwinter
Sneker Filmwinter Thursday 13 January 2022, Friday 14 January 2022 en nog 2 andere data
Another Now + Frontstreet + 3 Eyed Kids: Blegh to the future tour
Another Now + Frontstreet + 3 Eyed Kids: Blegh to the future tour Friday 14 January 2022 om 20:00
Joost X Roedie: Uitgespeeld
Joost X Roedie: Uitgespeeld Saturday 22 January 2022 om 19:00
De roep van de Orka (6+): Ga mee op reis onder de golven
De roep van de Orka (6+): Ga mee op reis onder de golven Sunday 13 February 2022 om 00:00
Sanne Wallis de Vries: Kom
Sanne Wallis de Vries: Kom Thursday 17 February 2022 om 20:15
Yentl en de Boer: De Kampvuursessies
Yentl en de Boer: De Kampvuursessies Saturday 19 February 2022 om 20:15
Jandino Asporaat: Opgefokt
Jandino Asporaat: Opgefokt Thursday 24 February 2022 van 20:15 tot 22:15
Mammal Hands
Mammal Hands Friday 25 February 2022 om 20:00
The Vintage Caravan: + support
The Vintage Caravan: + support Friday 4 March 2022 om 21:00
Letz Zep
Letz Zep Saturday 12 March 2022 om 21:00
Loading