Event calender

Today Tomorrow This weekend This week
Kleine Sneekweek
Kleine Sneekweek Thursday 18 May 2023 t/m Sunday 21 May
Mantrazingen
Mantrazingen Sunday 11 December van 10:00 tot 12:00
Familietentoonstelling Expeditie Sterke Yerke
Familietentoonstelling Expeditie Sterke Yerke Saturday 24 September t/m Sunday 5 March van 10:00 tot 17:00
Theater aan het water - Iepen wetter
Theater aan het water - Iepen wetter Monday 26 December, Monday 30 January 2023 en nog 2 andere data
Ontdek lichtjes in dorpen en steden
Ontdek lichtjes in dorpen en steden Thursday 1 December t/m Tuesday 31 January
Koopzondag in Sneek 4 december 2022
Koopzondag in Sneek 4 december 2022 Sunday 4 December van 13:00 tot 17:00
AJ Plug: Seated Sunday
AJ Plug: Seated Sunday Sunday 4 December om 15:00
Filmhuis Sneek - Rose
Filmhuis Sneek - Rose Tuesday 6 December om 20:00
Knock Out Comedy Crew
Knock Out Comedy Crew Friday 9 December om 20:00
Speedmobile: + Skroetbalg
Speedmobile: + Skroetbalg Friday 9 December om 21:00
Kerstmarkt Sint Martinuskerk
Kerstmarkt Sint Martinuskerk Saturday 10 December van 10:00 tot 16:00
Open dag bij Ruiter Machinefabriek in Sneek
Open dag bij Ruiter Machinefabriek in Sneek Saturday 10 December van 11:00 tot 16:00
XMAS Sneek Kerstparade & ontsteken Kerstverlichting
XMAS Sneek Kerstparade & ontsteken Kerstverlichting Saturday 10 December van 16:00 tot 18:00
De Schippers van de Kameleon (6+): Met De Muziek Mee
De Schippers van de Kameleon (6+): Met De Muziek Mee Saturday 10 December van 19:30 tot 21:00
Heel Sneek Zingt...
Heel Sneek Zingt... Saturday 10 December van 20:00 tot 21:30
Abdelkader Benali: Moeder en zoon
Abdelkader Benali: Moeder en zoon Saturday 10 December van 20:15 tot 21:25
Drukwerk
Drukwerk Saturday 10 December om 21:00
XMAS Sneek Kerstmarkt
XMAS Sneek Kerstmarkt Sunday 11 December van 13:00 tot 18:00
XMAS Sneek 2022
XMAS Sneek 2022 Sunday 11 December van 13:00 tot 17:00
Lezing: Frits Riemersma en het avontuur met de Sterke Yerke III
Lezing: Frits Riemersma en het avontuur met de Sterke Yerke III Sunday 11 December van 14:00 tot 15:00
Christmas Time is Here
Christmas Time is Here Sunday 11 December van 16:00 tot 17:00
Kerstconcert Sneek Vocaal
Kerstconcert Sneek Vocaal Sunday 11 December van 16:00 tot 17:30
Kerstopstelling olv Anneke Meiners
Kerstopstelling olv Anneke Meiners Wednesday 14 December van 18:00 tot 22:00
Pieter Derks: Uit het niets
Pieter Derks: Uit het niets Wednesday 14 December van 20:15 tot 22:00
Wat kun je wél doen aan de plastic soup? In gesprek met Lemke Statema
Wat kun je wél doen aan de plastic soup? In gesprek met Lemke Statema Thursday 15 December van 10:00 tot 12:00
Vakantie van mezelf
Vakantie van mezelf Friday 16 December van 19:30 tot 22:00
Top 2000 Live: Alive and Kicking
Top 2000 Live: Alive and Kicking Friday 16 December om 20:15
SWIMorDROWN + Bladecrusher + Bloodsucker: Hardcore @ The Legend
SWIMorDROWN + Bladecrusher + Bloodsucker: Hardcore @ The Legend Friday 16 December om 21:00
A Nite With Amy: Amy Winehouse tribute
A Nite With Amy: Amy Winehouse tribute Friday 16 December om 21:00
Kerstkorenfestival
Kerstkorenfestival Saturday 17 December van 13:00 tot 17:00
80's Verantwoord
80's Verantwoord Saturday 17 December om 21:00
December extra koopzondagen & koopavonden
December extra koopzondagen & koopavonden Sunday 18 December van 13:00 tot 17:00
Theater aan het water - Iris Kroes
Theater aan het water - Iris Kroes Monday 19 December van 20:00 tot 21:30
G-Roots
G-Roots Thursday 22 December om 20:00
Oliebollenconcert Folkkoor RollingHome
Oliebollenconcert Folkkoor RollingHome Friday 23 December om 14:30
Frommermann: FrommerKerst met Porgy Franssen
Frommermann: FrommerKerst met Porgy Franssen Friday 23 December om 20:15
Ronnie James Dio: The Memorial Concert
Ronnie James Dio: The Memorial Concert Friday 23 December om 21:00
Ode oan de Ko
Ode oan de Ko Saturday 24 December van 17:00 tot 21:00
Celtic Steps: An Irish Christmas
Celtic Steps: An Irish Christmas Wednesday 28 December van 20:15 tot 22:00
Martini Bricks
Martini Bricks Thursday 29 December en Friday 30 December
Kruimeltje (6+): de Familiemusical
Kruimeltje (6+): de Familiemusical Thursday 29 December van 14:30 tot 15:45
Kerstcircus Sander & Friends
Kerstcircus Sander & Friends Monday 2 January 2023 t/m Sunday 8 January om 12:15
Tzolkin
Tzolkin Thursday 5 January 2023 van 17:00 tot 21:00
Hét Kinderpopconcert (3+): Mijn allereerste popconcert
Hét Kinderpopconcert (3+): Mijn allereerste popconcert Saturday 7 January 2023 van 14:30 tot 15:30
Waterloo '74: A tribute to ABBA
Waterloo '74: A tribute to ABBA Saturday 7 January 2023 om 21:00
Broeden op zonnebrillen?! Auke-Florian Hiemstra over plastic in meerkoetnesten.
Broeden op zonnebrillen?! Auke-Florian Hiemstra over plastic in meerkoetnesten. Sunday 8 January 2023 van 14:30 tot 15:30
Folle Lok & Rock: De Hûnekop + Jitiizer + Trijex Nix
Folle Lok & Rock: De Hûnekop + Jitiizer + Trijex Nix Sunday 8 January 2023 om 15:00
Mell & Vintage Future
Mell & Vintage Future Thursday 12 January 2023 van 20:15 tot 22:30
Frissa #3 met $hirak
Frissa #3 met $hirak Friday 13 January 2023 om 20:00
NNO: Nieuwjaarsconcert
NNO: Nieuwjaarsconcert Friday 13 January 2023 om 20:15
Huub Stapel: Alleen familie
Huub Stapel: Alleen familie Saturday 14 January 2023 van 20:15 tot 22:15
Stichting Breinroer: Ús Man!
Stichting Breinroer: Ús Man! Saturday 14 January 2023 om 20:15
The Doors in Concert
The Doors in Concert Saturday 14 January 2023 om 21:00
Blue Sands
Blue Sands Sunday 15 January 2023 van 15:00 tot 17:30
Lezing Merijn Tinga, alias de Plastic Soup Surfer
Lezing Merijn Tinga, alias de Plastic Soup Surfer Wednesday 18 January 2023 van 19:30 tot 20:30
Rayen Panday: Focus
Rayen Panday: Focus Wednesday 18 January 2023 om 20:15
Sneker Filmwinter
Sneker Filmwinter Thursday 19 January 2023, Friday 20 January 2023 en nog 2 andere data
Thijs Zonneveld: op bezoek bij wielerliefhebbers in Sneek
Thijs Zonneveld: op bezoek bij wielerliefhebbers in Sneek Friday 20 January 2023 van 20:00 tot 22:00
Meneer Monster presenteert: De Winter-Gruffalo (3+)
Meneer Monster presenteert: De Winter-Gruffalo (3+) Saturday 21 January 2023 van 14:00 tot 14:45
Reunite Winter Edition
Reunite Winter Edition Saturday 21 January 2023 om 21:00
Topzondag: Gadjo Orkestra
Topzondag: Gadjo Orkestra Sunday 22 January 2023 om 11:30
Theater aan het water - Lucas van Dijk
Theater aan het water - Lucas van Dijk Monday 23 January 2023 van 20:00 tot 22:00
'Op het Podium' met Magoće
'Op het Podium' met Magoće Thursday 26 January 2023 van 18:00 tot 21:00
The Legendary Albums Live presenteert: Meat Loafs ‘Bat out of Hell’ - try out
The Legendary Albums Live presenteert: Meat Loafs ‘Bat out of Hell’ - try out Thursday 26 January 2023 om 20:15
Scapino Ballet: Casablanca
Scapino Ballet: Casablanca Saturday 28 January 2023 van 20:15 tot 21:30
Johan Goossens: Kleine pijntjes
Johan Goossens: Kleine pijntjes Saturday 28 January 2023 van 20:15 tot 21:45
Teatergroep FJOER spilet 'Mutsen'
Teatergroep FJOER spilet 'Mutsen' Sunday 29 January 2023 van 13:30 tot 15:30
Spinvis & Saartje van Camp: Neveldieren
Spinvis & Saartje van Camp: Neveldieren Sunday 29 January 2023 om 14:30
Hendrik Groen: Opgewekt naar de eindstreep
Hendrik Groen: Opgewekt naar de eindstreep Tuesday 31 January 2023 om 20:15
Meeuw Jonge Theatermakers: Cyrano
Meeuw Jonge Theatermakers: Cyrano Wednesday 1 February 2023 van 19:30 tot 20:45
Daniël Arends: Thuis praat ik bijna nooit
Daniël Arends: Thuis praat ik bijna nooit Thursday 2 February 2023 van 19:15 tot 20:35
Daniël Arends: God is mijn rechter
Daniël Arends: God is mijn rechter Thursday 2 February 2023 van 21:15 tot 22:35
Maarten van Rossem: Theaterlezing
Maarten van Rossem: Theaterlezing Friday 3 February 2023 om 20:15
The Hillbilly Moonshiners: The Sunshine ain't no Moonshine tour
The Hillbilly Moonshiners: The Sunshine ain't no Moonshine tour Friday 3 February 2023 om 21:00
Endring
Endring Saturday 4 February 2023 van 19:30 tot 22:00
theaterconcert Zydeco la Louisiane
theaterconcert Zydeco la Louisiane Saturday 4 February 2023 van 20:00 tot 22:00
Stormram
Stormram Saturday 4 February 2023 van 20:15 tot 23:00
Tis hier geen hotel 2: Dianne Liesker, Ellen Dikker & Hanneke Drenth
Tis hier geen hotel 2: Dianne Liesker, Ellen Dikker & Hanneke Drenth Saturday 4 February 2023 om 20:15
Elke Vierveyzer: Drift Try-out
Elke Vierveyzer: Drift Try-out Saturday 4 February 2023 om 20:15
Toontje Lager
Toontje Lager Saturday 4 February 2023 om 21:00
Sneek Attack
Sneek Attack Sunday 5 February 2023 om 11:00
Metal Battle
Metal Battle Sunday 5 February 2023 om 14:00
Culinaire tocht, februari editie
Culinaire tocht, februari editie Friday 10 February 2023 van 18:00 tot 23:59
100% Hollandse Hits Try-out
100% Hollandse Hits Try-out Friday 10 February 2023 om 20:15
n00b: n00b speelt n00b
n00b: n00b speelt n00b Saturday 11 February 2023 van 20:15 tot 21:30
Fortunate Sons: CCR, 50 years of rock ‘n’roll history
Fortunate Sons: CCR, 50 years of rock ‘n’roll history Saturday 11 February 2023 om 20:15
Dr. Love Dance Classics Night
Dr. Love Dance Classics Night Saturday 11 February 2023 om 21:00
Muziek maken met Dirk Scheele
Muziek maken met Dirk Scheele Sunday 12 February 2023 om 15:00
Jan Kooijman Try-out: Nureyev met Jan Kooijman
Jan Kooijman Try-out: Nureyev met Jan Kooijman Wednesday 15 February 2023 om 20:15
The Very Best of Dire Straits: bROTHERS iN bAND
The Very Best of Dire Straits: bROTHERS iN bAND Thursday 16 February 2023 om 20:15
Carnavalsoptocht
Carnavalsoptocht Saturday 18 February 2023 van 14:11 tot 16:00
Assepoester (4+): De Musical
Assepoester (4+): De Musical Saturday 18 February 2023 om 14:30
Batushka + Hate: + supports
Batushka + Hate: + supports Saturday 18 February 2023 om 20:00
Zoutmus: Jungleprinter
Zoutmus: Jungleprinter Saturday 18 February 2023 om 20:15
Topzondag: Jazz Code
Topzondag: Jazz Code Sunday 19 February 2023 om 11:30
Carnavalsviering
Carnavalsviering Sunday 19 February 2023 om 12:11
Best of Ireland: De grootste hits uit Ierland
Best of Ireland: De grootste hits uit Ierland Sunday 19 February 2023 om 20:15
Theater aan het water - Piter Wilkens
Theater aan het water - Piter Wilkens Monday 20 February 2023 van 20:00 tot 21:30
Familiespel: met Jacqueline Blom, Mark Rietman, Bas Hoeflaak en Annick Boer
Familiespel: met Jacqueline Blom, Mark Rietman, Bas Hoeflaak en Annick Boer Tuesday 21 February 2023 om 20:15
Theo Nijland: Ontboezemingen van een blij mens
Theo Nijland: Ontboezemingen van een blij mens Friday 24 February 2023 om 14:30
Theo Nijland: Ontboezemingen van een blij mens
Theo Nijland: Ontboezemingen van een blij mens Friday 24 February 2023 om 20:15
Focus - 50 jaar
Focus - 50 jaar Friday 24 February 2023 om 21:00
Lenette van Dongen: Dat doet ze anders nooit
Lenette van Dongen: Dat doet ze anders nooit Saturday 25 February 2023 om 20:15
Batmobile: + support
Batmobile: + support Saturday 25 February 2023 om 21:00
Brandweerman Sam Live! (2+): De Verloren Piratenschat
Brandweerman Sam Live! (2+): De Verloren Piratenschat Sunday 26 February 2023 van 14:30 tot 15:30
Sem Jansen: Who the f*ck is Britt?
Sem Jansen: Who the f*ck is Britt? Sunday 26 February 2023 om 15:00
Klein Amsterdam Producties (8+): Professor S.
Klein Amsterdam Producties (8+): Professor S. Friday 3 March 2023 van 14:30 tot 15:20
N8 van Sneek - de voorjaarseditie
N8 van Sneek - de voorjaarseditie Friday 3 March 2023 van 20:00 tot 23:55
Rhonda
Rhonda Friday 3 March 2023 om 21:00
De Verleiders: Door de bank genomen, 10 jaar later Try-out
De Verleiders: Door de bank genomen, 10 jaar later Try-out Saturday 4 March 2023 om 20:15
Radomir Vasiljevic and his Balkan Orchestra
Radomir Vasiljevic and his Balkan Orchestra Saturday 4 March 2023 om 20:15
Vannstein
Vannstein Saturday 4 March 2023 om 21:00
Oxygen - a Jennifer Romen Production: Delusion
Oxygen - a Jennifer Romen Production: Delusion Sunday 5 March 2023 om 14:30
De regels van Floor: Naar de boeken van Marjon Hoffman
De regels van Floor: Naar de boeken van Marjon Hoffman Saturday 11 March 2023 om 16:00
Wart Kamps: AWKWARD
Wart Kamps: AWKWARD Saturday 11 March 2023 om 20:15
80's Verantwoord
80's Verantwoord Saturday 11 March 2023 om 21:00
The Kilkennys: Celtic Celebrations
The Kilkennys: Celtic Celebrations Sunday 12 March 2023 om 15:00
Ben Poole & Guy Smeets: Seated Sunday
Ben Poole & Guy Smeets: Seated Sunday Sunday 12 March 2023 om 15:00
The Simon & Garfunkel Story: The International Hit Show
The Simon & Garfunkel Story: The International Hit Show Thursday 16 March 2023 om 20:15
René van Meurs: 2636
René van Meurs: 2636 Friday 17 March 2023 om 20:15
Vaart
Vaart Saturday 18 March 2023 van 19:30 tot 22:00
Rob Tognoni
Rob Tognoni Saturday 18 March 2023 om 21:00
Topzondag m.m.v. Wouter Harbers: 'Wereldreis'
Topzondag m.m.v. Wouter Harbers: 'Wereldreis' Sunday 19 March 2023 om 11:30
Rootsriders: 50 jaar Bob Marley's Catch A Fire
Rootsriders: 50 jaar Bob Marley's Catch A Fire Sunday 19 March 2023 om 15:00
Theater aan het water - Boom Chicago
Theater aan het water - Boom Chicago Monday 20 March 2023 van 20:00 tot 21:30
Motel West Coast: One of These Nights
Motel West Coast: One of These Nights Friday 24 March 2023 om 20:15
HFSCon
HFSCon Saturday 25 March 2023 t/m Sunday 26 March
Céline Janssen: Opera voor dummies
Céline Janssen: Opera voor dummies Saturday 25 March 2023 om 20:15
Bohemian Betyars
Bohemian Betyars Saturday 25 March 2023 om 21:00
Familie Flöz: Dr. Nest
Familie Flöz: Dr. Nest Sunday 26 March 2023 om 14:30
Brel door Olivier Laurent
Brel door Olivier Laurent Friday 31 March 2023 om 20:15
Gurbe Douwstra: Frisicana IV _ Wanted... Alive
Gurbe Douwstra: Frisicana IV _ Wanted... Alive Saturday 1 April 2023 van 20:15 tot 22:30
MUZT Musicalopleiding
MUZT Musicalopleiding Friday 7 April 2023, Saturday 8 April 2023 en nog 4 andere data
Solo Stories presenteert Nu ik je zie: Een zoektocht van een zoon naar zijn vader
Solo Stories presenteert Nu ik je zie: Een zoektocht van een zoon naar zijn vader Friday 7 April 2023 van 20:15 tot 21:35
Thjum Arts: Tijdloos genot
Thjum Arts: Tijdloos genot Saturday 15 April 2023 om 20:15
Koos en Moos (4+): Poppentheater
Koos en Moos (4+): Poppentheater Sunday 16 April 2023 om 14:00
Toneelgroep Maastricht – De Kersentuin: Een komedie in vier bedrijven
Toneelgroep Maastricht – De Kersentuin: Een komedie in vier bedrijven Tuesday 18 April 2023 om 20:15
ABBA The Music: Thank you for The Music
ABBA The Music: Thank you for The Music Thursday 20 April 2023 om 20:15
Brainpower: The story of Hip Hop
Brainpower: The story of Hip Hop Friday 21 April 2023 om 20:15
MaYaN: + support
MaYaN: + support Saturday 22 April 2023 om 21:00
Koningsnacht Sneek
Koningsnacht Sneek Wednesday 26 April 2023
Koningsdag Sneek
Koningsdag Sneek Thursday 27 April 2023 van 09:00 tot 19:00
Julika Marijn: In de schaduw van Rembrandt
Julika Marijn: In de schaduw van Rembrandt Saturday 29 April 2023 om 20:15
Ivgi & Greben: Landscape with Figure
Ivgi & Greben: Landscape with Figure Wednesday 10 May 2023 om 20:15
Patrick - LIVE: met in het voorprogramma: Sezgin Güleç
Patrick - LIVE: met in het voorprogramma: Sezgin Güleç Thursday 11 May 2023 om 20:15
Ellen ten Damme: Barock
Ellen ten Damme: Barock Friday 12 May 2023 om 20:15
11merenfietstocht
11merenfietstocht Saturday 13 May 2023
11merenfietstocht
11merenfietstocht Sunday 14 May 2023
Kleintje Sneekweek Stappersavond  2023
Kleintje Sneekweek Stappersavond 2023 Friday 19 May 2023 van 20:00 tot 01:00
Avondvierdaagse Sneek
Avondvierdaagse Sneek Monday 22 May 2023 t/m Thursday 25 May
Rowwen Hèze: Het was een kwestie van geduld
Rowwen Hèze: Het was een kwestie van geduld Thursday 25 May 2023 om 20:15
Robert Jon & The Wreck
Robert Jon & The Wreck Saturday 27 May 2023 om 21:00
Loading