Event calender

In verband met de landelijke coronamaatregelen zijn diverse (theater)voorstellingen en evenementen geannuleerd of uitgesteld. Check goed op de sites van de achterliggende organisaties voor u van huis gaat om teleurstellingen te voorkomen.

Today Tomorrow This weekend This week
Avondvierdaagse Sneek - Home edition
Avondvierdaagse Sneek - Home edition Monday 29 March
Grachtenrondvaart Sneek
Grachtenrondvaart Sneek t/m Saturday 25 September
Rondvaart Sneekermeer
Rondvaart Sneekermeer Tuesday 8 June om 10:00
Expositie 'Ongevallenkranen'
Expositie 'Ongevallenkranen' Tuesday 22 June t/m Friday 31 December
Rondvaart vanuit Sneek met Toerist VI
Rondvaart vanuit Sneek met Toerist VI Saturday 26 June t/m Saturday 3 July, Saturday 17 July en nog 7 andere data
Groots in't klein bij Galerie Bax Kunst
Groots in't klein bij Galerie Bax Kunst t/m Saturday 11 September
Filmhuis Sneek - De Oost
Filmhuis Sneek - De Oost Tuesday 22 June om 20:00
FOURCE: Theaterconcert
FOURCE: Theaterconcert Friday 25 June om 18:30
Zydeco La Louisiane
Zydeco La Louisiane Saturday 26 June van 19:30 tot 22:00
Peuterfestival 'Onder de Sterren en de Maan': André het astronautje (4+)
Peuterfestival 'Onder de Sterren en de Maan': André het astronautje (4+) Sunday 27 June om 10:00
Peuterfestival 'Onder de Sterren en de Maan': Raad eens hoeveel ik van je hou (2+)
Peuterfestival 'Onder de Sterren en de Maan': Raad eens hoeveel ik van je hou (2+) Sunday 27 June om 11:00
Reggae Summer Sessions #1: Black Omolo en Jah Sound International
Reggae Summer Sessions #1: Black Omolo en Jah Sound International Sunday 27 June om 15:00
Filmhuis Sneek - Black Bird
Filmhuis Sneek - Black Bird Monday 28 June en Tuesday 29 June
Kleintje VERS!: met o.a. Funkystuff en masterclass Lucas Hamming
Kleintje VERS!: met o.a. Funkystuff en masterclass Lucas Hamming Thursday 1 July, Friday 2 July en nog 1 andere data
Kleintje VERS: met Error, On A Monday en Vibes
Kleintje VERS: met Error, On A Monday en Vibes Thursday 1 July om 20:30
Lucas Hamming - masterclass: Kleintje VERS
Lucas Hamming - masterclass: Kleintje VERS Friday 2 July om 18:45
Lucas Hamming + The Crooked: Kleintje VERS
Lucas Hamming + The Crooked: Kleintje VERS Friday 2 July om 20:30
Kleintje VERS: De 2J's, Popcorn en Skarnepeople
Kleintje VERS: De 2J's, Popcorn en Skarnepeople Saturday 3 July van 19:00 tot 20:15
Kleintje VERS: My Man, Talking Notes, Animal Accent en Ex BTW
Kleintje VERS: My Man, Talking Notes, Animal Accent en Ex BTW Saturday 3 July om 20:30
Tim Knol: Solo
Tim Knol: Solo Friday 9 July om 19:30
Zomerstraatfestival Sneek
Zomerstraatfestival Sneek Saturday 10 July
De Anne Feenstra Band
De Anne Feenstra Band Saturday 10 July van 19:30 tot 22:00
The Doors in Concert
The Doors in Concert Saturday 10 July om 19:30
Tim Honnef: The Things I Never Told You (streaming)
Tim Honnef: The Things I Never Told You (streaming) Saturday 10 July van 20:15 tot 21:30
Theater aan het water met Iris Kroes
Theater aan het water met Iris Kroes Monday 12 July van 12:30 tot 15:00
Midden Friesland rondvaarttocht
Midden Friesland rondvaarttocht Thursday 15 July en Thursday 26 August
Smells like Nirvana: Unplugged
Smells like Nirvana: Unplugged Friday 16 July om 19:30
Jack Bottleneck
Jack Bottleneck Saturday 17 July om 19:30
Henk Hofstede: "Boy in a tree" soloconcert
Henk Hofstede: "Boy in a tree" soloconcert Sunday 18 July om 15:00
Michelle David & The True-tones
Michelle David & The True-tones Friday 23 July om 19:30
Rondvaart naar het skûtsjesilen
Rondvaart naar het skûtsjesilen Saturday 24 July, Thursday 29 July en nog 1 andere data
Mercy John
Mercy John Saturday 31 July van 20:00 tot 22:00
Tour de Poadia
Tour de Poadia Sunday 1 August om 12:00
Zomerkermis Sneek
Zomerkermis Sneek Friday 6 August
Sneeker Zeil Olympiade
Sneeker Zeil Olympiade Saturday 7 August
Donnie
Donnie Saturday 7 August om 20:00
Ralph de Jongh
Ralph de Jongh Tuesday 10 August van 19:30 tot 22:00
braderie Sneek
braderie Sneek Wednesday 11 August van 10:00 tot 17:00
The Byson Family
The Byson Family Thursday 12 August om 20:00
The Beatles Sessions
The Beatles Sessions Saturday 14 August en Sunday 15 August
'Keel' - J.J. Cale in 't Bildts
'Keel' - J.J. Cale in 't Bildts Thursday 19 August van 19:30 tot 21:00
Bas- & Gitaardag: Masterclasses van Theo de Jong en Peter Tiehuis
Bas- & Gitaardag: Masterclasses van Theo de Jong en Peter Tiehuis Saturday 21 August om 14:00
MUZT Musicalopleiding.: The Wiz
MUZT Musicalopleiding.: The Wiz Friday 27 August, Saturday 28 August en nog 1 andere data
MUZT Musicalopleiding: The Wiz
MUZT Musicalopleiding: The Wiz Friday 27 August, Saturday 28 August en nog 1 andere data
Joni Mitchell Tribute
Joni Mitchell Tribute Friday 27 August van 19:30 tot 22:00
MUZT Musicalopleiding.: The Wiz
MUZT Musicalopleiding.: The Wiz Friday 3 September, Saturday 4 September en nog 1 andere data
MUZT Musicalopleiding: The Wiz
MUZT Musicalopleiding: The Wiz Friday 3 September, Saturday 4 September en nog 1 andere data
Sandra van Nieuwland
Sandra van Nieuwland Saturday 4 September en Sunday 5 September
Bert Visscher: Hij wordt vanzelf moe - Reprise
Bert Visscher: Hij wordt vanzelf moe - Reprise Monday 6 September en Tuesday 7 September
Masterpieces
Masterpieces Wednesday 8 September om 20:15
Rayen Panday: Trigger
Rayen Panday: Trigger Thursday 9 September om 20:15
ABBA Rocks
ABBA Rocks Saturday 11 September om 21:00
Piter Wilkens
Piter Wilkens Sunday 12 September van 15:00 tot 17:30
Pier21: Wat Soesto - Try out
Pier21: Wat Soesto - Try out Wednesday 15 September en Thursday 16 September
Pier21.: Wat Soesto - Try-out
Pier21.: Wat Soesto - Try-out Wednesday 15 September en Thursday 16 September
Pier21.: Wat Soesto - Première
Pier21.: Wat Soesto - Première Friday 17 September om 20:15
Pier21: Wat Soesto - Premiere
Pier21: Wat Soesto - Premiere Friday 17 September om 20:15
Jennie Lena
Jennie Lena Friday 17 September om 21:00
Springkussen Elfstedentocht 2021
Springkussen Elfstedentocht 2021 Saturday 18 September van 10:00 tot 15:00
Werkfestival Sneek
Werkfestival Sneek Saturday 18 September van 10:00 tot 16:00
Shantyfestival Sneek 2021
Shantyfestival Sneek 2021 Saturday 18 September van 13:00 tot 18:00
Pier21: Wat Soesto
Pier21: Wat Soesto Saturday 18 September om 20:15
Swing du Nord
Swing du Nord Sunday 19 September van 15:00 tot 17:30
Frank Westerman, Jan Terlouw, Caspar Janssen: Boer doet leven! De weg naar een duurzamere landbouw
Frank Westerman, Jan Terlouw, Caspar Janssen: Boer doet leven! De weg naar een duurzamere landbouw Wednesday 22 September van 19:30 tot 22:00
René van Meurs.: Hunkert
René van Meurs.: Hunkert Thursday 23 September van 19:30 tot 21:00
Rene van Meurs: Hunkert
Rene van Meurs: Hunkert Thursday 23 September om 20:15
Karin Bloemen & Old School Band: Billy, Aretha, Norah, Amy.....Karin!
Karin Bloemen & Old School Band: Billy, Aretha, Norah, Amy.....Karin! Friday 24 September om 20:15
Buitenste Binnen, afsluiting terrasseizoen 2021
Buitenste Binnen, afsluiting terrasseizoen 2021 Saturday 25 September van 15:00 tot 00:00
Lavalu
Lavalu Saturday 25 September van 19:30 tot 22:00
Noordpoolorkest: James Bond
Noordpoolorkest: James Bond Saturday 25 September om 20:15
Letz Zep
Letz Zep Saturday 25 September om 21:00
Johnny de Mol: ?
Johnny de Mol: ? Thursday 30 September om 20:15
Suzan Seegers, Tony Neef, Tessa Sunniva e.v.a.: The Sound of Musicals
Suzan Seegers, Tony Neef, Tessa Sunniva e.v.a.: The Sound of Musicals Thursday 30 September om 20:15
Clearwater Creedence Revival: + Joe Martin
Clearwater Creedence Revival: + Joe Martin Friday 1 October om 21:00
Sneeker Dweildag 2021
Sneeker Dweildag 2021 Saturday 2 October van 12:15 tot 17:30
Pink Floyd Project: The Wall 40 Years
Pink Floyd Project: The Wall 40 Years Saturday 2 October en Sunday 3 October
Kentucky Snake Oil featuring Chris Jagger
Kentucky Snake Oil featuring Chris Jagger Saturday 2 October om 21:00
Gerrit Hiemstra en Carlien Bootsma: Klimaatcollege
Gerrit Hiemstra en Carlien Bootsma: Klimaatcollege Tuesday 5 October van 20:15 tot 22:15
Johan Derksen presenteert:: The Sound of The Blues & Americana
Johan Derksen presenteert:: The Sound of The Blues & Americana Thursday 7 October om 20:15
Meneer Monster (2+): Over een kleine mol die wil weten wie er op zijn kop gepoept heeft
Meneer Monster (2+): Over een kleine mol die wil weten wie er op zijn kop gepoept heeft Saturday 9 October om 11:00
Mgła: + Mord'A'Stigmata + Martwa Aura
Mgła: + Mord'A'Stigmata + Martwa Aura Saturday 9 October om 19:00
Herman van Veen: 75 'dat kun je wel zien dat is hij'
Herman van Veen: 75 'dat kun je wel zien dat is hij' Saturday 9 October en Sunday 10 October
Gloed
Gloed Sunday 10 October van 15:00 tot 17:30
Yoga in concert met Iris Kroes (toneel op toneel): Songs of love & life
Yoga in concert met Iris Kroes (toneel op toneel): Songs of love & life Thursday 14 October om 20:15
Nona: + Sevens
Nona: + Sevens Friday 15 October om 21:00
Kasper van der Laan.: 1 kilo - Debuutprogramma
Kasper van der Laan.: 1 kilo - Debuutprogramma Saturday 16 October om 20:15
Kasper van der Laan: 1 kilo - Debuutprogramma
Kasper van der Laan: 1 kilo - Debuutprogramma Saturday 16 October om 20:15
Blaudzun
Blaudzun Saturday 16 October om 21:00
Meneer Monster (7+): De waanzinnige Boomhut van 52 verdiepingen
Meneer Monster (7+): De waanzinnige Boomhut van 52 verdiepingen Thursday 21 October om 16:00
Floris Kortie & Vera Kooper: Het jaar 250 na Beethoven
Floris Kortie & Vera Kooper: Het jaar 250 na Beethoven Thursday 21 October om 20:15
Peppa Pig live! (2+): Schoolreisje naar het strand
Peppa Pig live! (2+): Schoolreisje naar het strand Saturday 23 October om 14:00
Peppa Pig Live! (2+).: Schoolreisje naar het strand
Peppa Pig Live! (2+).: Schoolreisje naar het strand Saturday 23 October om 14:00
Paul de Munnik
Paul de Munnik Saturday 23 October om 20:00
Richard Groenendijk: Voor iedereen beter - try out
Richard Groenendijk: Voor iedereen beter - try out Thursday 28 October en Friday 29 October
Tim Akkerman & The Ivy League
Tim Akkerman & The Ivy League Friday 29 October om 21:00
Maartje & Kine: Speelbeesten II
Maartje & Kine: Speelbeesten II Saturday 30 October om 20:15
Topzondag: Vespucci Quartet
Topzondag: Vespucci Quartet Sunday 31 October om 11:30
NNO: Van Barok tot Tango
NNO: Van Barok tot Tango Wednesday 3 November om 20:15
Georgisch ensemble Khareba & Gogia
Georgisch ensemble Khareba & Gogia Thursday 4 November om 20:15
Kroegentocht N8 van Sneek - najaarseditie
Kroegentocht N8 van Sneek - najaarseditie Friday 5 November om 20:00
Checkpoint: Vetter dan ooit
Checkpoint: Vetter dan ooit Saturday 6 November om 16:00
Sven Ratzke, Ellen Pieters, Esmée Dekker e.v.a.: Rocky Horror Show
Sven Ratzke, Ellen Pieters, Esmée Dekker e.v.a.: Rocky Horror Show Thursday 11 November om 20:15
Nienke Plas: Van de hak op de tak
Nienke Plas: Van de hak op de tak Friday 12 November van 20:15 tot 22:00
Band of Friends
Band of Friends Friday 12 November om 21:00
Sinterklaasintocht Sneek
Sinterklaasintocht Sneek Saturday 13 November van 14:00 tot 15:30
Simone Kleinsma: Verder
Simone Kleinsma: Verder Saturday 13 November om 20:15
John Coghlan's Quo
John Coghlan's Quo Sunday 14 November om 15:00
Big Band Cue: met Janny Brandsma en Mark Riemer
Big Band Cue: met Janny Brandsma en Mark Riemer Sunday 14 November van 16:00 tot 17:00
Big Band Cue.: met Janny Brandsma en Mark Riemer
Big Band Cue.: met Janny Brandsma en Mark Riemer Sunday 14 November van 16:00 tot 17:00
Aan tafel special met Jeremy Johnson
Aan tafel special met Jeremy Johnson Monday 15 November van 18:00 tot 21:00
Veldhuis & Kemper: Hou dat vast
Veldhuis & Kemper: Hou dat vast Tuesday 16 November om 20:15
Daniel Boissevain: De Schuldige
Daniel Boissevain: De Schuldige Wednesday 17 November om 20:15
Culinaire Elfstedentocht, najaarseditie
Culinaire Elfstedentocht, najaarseditie Thursday 18 November van 18:30 tot 23:59
Imagine: The John Lennon Songbook
Imagine: The John Lennon Songbook Friday 19 November om 20:15
Frisicana III met Gurbe Douwstra, Marcel Smit en Pieter Wilkens: The Originals
Frisicana III met Gurbe Douwstra, Marcel Smit en Pieter Wilkens: The Originals Saturday 27 November om 20:15
Church of  Cash
Church of Cash Saturday 27 November om 21:00
Topzondag: Stedelijk Muziekkorps met Edith Bakker
Topzondag: Stedelijk Muziekkorps met Edith Bakker Sunday 28 November om 11:30
DOOL: + Ggu:ll
DOOL: + Ggu:ll Friday 3 December om 20:00
Dutch Eagles: Gold
Dutch Eagles: Gold Friday 3 December om 20:15
Inez Timmer: Naturel Woman, songs from the 70's
Inez Timmer: Naturel Woman, songs from the 70's Saturday 4 December om 20:15
Platon Karataev: + Light By The Sea
Platon Karataev: + Light By The Sea Sunday 5 December om 14:30
De Sekszusjes: Ongelikt
De Sekszusjes: Ongelikt Wednesday 8 December om 19:00
Plien & Bianca: En nu dan!?
Plien & Bianca: En nu dan!? Thursday 9 December om 20:15
Symphonic Rock Night.: The Second Chapter
Symphonic Rock Night.: The Second Chapter Friday 10 December van 19:30 tot 20:40
Symphonic Rock Night: The Second Chapter
Symphonic Rock Night: The Second Chapter Friday 10 December om 20:15
Heel Sneek Zingt... kerstliederen
Heel Sneek Zingt... kerstliederen Saturday 11 December van 20:00 tot 21:30
Ali B.: Koorts
Ali B.: Koorts Saturday 11 December van 20:15 tot 21:45
Marcel Hensema: Mijn Vrede
Marcel Hensema: Mijn Vrede Saturday 11 December om 20:15
Fresku: + support
Fresku: + support Saturday 11 December om 21:00
XMAS Sneek
XMAS Sneek Sunday 12 December van 12:00 tot 17:00
DEBASIC Pop & Jazz Orkest
DEBASIC Pop & Jazz Orkest Sunday 12 December om 15:30
Tryater met Joop en Mads Wittermans: Vader en zoon, 20 jaar later
Tryater met Joop en Mads Wittermans: Vader en zoon, 20 jaar later Tuesday 14 December om 20:15
Ballet van de Staatsopera van Tatarstan: Het Zwanenmeer
Ballet van de Staatsopera van Tatarstan: Het Zwanenmeer Thursday 16 December om 20:15
Zoutmus: Jungleprinter
Zoutmus: Jungleprinter Saturday 18 December om 20:15
Voltage: + Cloudmen
Voltage: + Cloudmen Saturday 18 December om 21:00
Martijn Koning: Koning van de toekomst
Martijn Koning: Koning van de toekomst Tuesday 21 December om 20:15
Loading