Event calender

In verband met de landelijke coronamaatregelen zijn diverse (theater)voorstellingen en evenementen geannuleerd of uitgesteld. Check goed op de sites van de achterliggende organisaties voor u van huis gaat om teleurstellingen te voorkomen.

Today Tomorrow This weekend This week
Rondvaart met Allure naar Sneekermeer
Rondvaart met Allure naar Sneekermeer Friday 1 April t/m Friday 30 September om 10:00
Grachtenrondvaart Sneek
Grachtenrondvaart Sneek Wednesday 29 June t/m Sunday 11 September om 13:00
Windstil
Windstil Saturday 23 April t/m Sunday 28 August van 10:00 tot 17:00
Somarmarkt
Somarmarkt Saturday 20 August en Saturday 10 September
Karavaan nei de takomst
Karavaan nei de takomst Friday 23 September van 17:00 tot 21:30
Aquapark Sneek
Aquapark Sneek Tuesday 28 June t/m Wednesday 31 August van 13:00 tot 20:00
Vrijdagavondvaartocht met stadsgids
Vrijdagavondvaartocht met stadsgids t/m Friday 26 August
Zomerfestival Sneek
Zomerfestival Sneek Saturday 2 July t/m Sunday 28 August
Vaartocht 'Op de koffie bij de molenaar'
Vaartocht 'Op de koffie bij de molenaar' t/m Saturday 27 August
Tsjerkepaad - meer dan 200 kerken open op zaterdagmiddag
Tsjerkepaad - meer dan 200 kerken open op zaterdagmiddag t/m Saturday 10 September
Kom klompzeilen in het Fries Scheepvaart Museum
Kom klompzeilen in het Fries Scheepvaart Museum Saturday 9 July t/m Sunday 4 September van 10:00 tot 17:00
Beiaardconcerten Martinikerk Sneek
Beiaardconcerten Martinikerk Sneek Wednesday 24 August om 20:00
KidsProject Modelspoor museum
KidsProject Modelspoor museum Saturday 16 July t/m Sunday 4 September
Simmer Yn Sudwest
Simmer Yn Sudwest Saturday 16 July t/m Friday 26 August
Koopzondag in Sneek 21 augustus 2022
Koopzondag in Sneek 21 augustus 2022 Sunday 21 August om 12:00
Swingterras met Just No Knock
Swingterras met Just No Knock Thursday 25 August van 20:00 tot 23:00
Tess Merlot
Tess Merlot Friday 26 August om 20:00
Koopzondag in Sneek 28 augustus 2022
Koopzondag in Sneek 28 augustus 2022 Sunday 28 August om 12:00
Swingterras Sneek
Swingterras Sneek Thursday 1 September van 20:00 tot 23:00
Pier21: Wat Soesto - reprise
Pier21: Wat Soesto - reprise Friday 2 September om 20:15
Springkussen Elfstedentocht
Springkussen Elfstedentocht Saturday 3 September van 10:00 tot 15:00
Shantyfestival Sneek 2022
Shantyfestival Sneek 2022 Saturday 3 September van 13:00 tot 18:00
Elkaars Andere Theatervoorstelling
Elkaars Andere Theatervoorstelling Saturday 3 September van 19:30 tot 00:00
Koopzondag
Koopzondag Sunday 4 September en Sunday 6 November
Koopzondag thema Levende etalage
Koopzondag thema Levende etalage Sunday 4 September van 13:00 tot 17:00
Michael Prins
Michael Prins Sunday 4 September van 15:30 tot 17:30
Festival Overmorgen: Een complexe dag in een simpel heelal
Festival Overmorgen: Een complexe dag in een simpel heelal Friday 9 September om 20:00
NK Wakeboarden 2022
NK Wakeboarden 2022 Saturday 10 September t/m Sunday 11 September van 09:00 tot 18:00
NK Wakeboarden 2022 Sneek
NK Wakeboarden 2022 Sneek Saturday 10 September t/m Sunday 11 September van 10:00 tot 19:00
Open Monumentendag Sneek
Open Monumentendag Sneek Saturday 10 September van 10:00 tot 17:00
UITfestival SWF
UITfestival SWF Saturday 10 September van 13:00 tot 17:30
Festival Overmorgen: De stille trompet
Festival Overmorgen: De stille trompet Saturday 10 September om 14:30
Festival Overmorgen: Bingo! + nagesprek
Festival Overmorgen: Bingo! + nagesprek Saturday 10 September en Sunday 11 September
Festival Overmorgen: Gemma
Festival Overmorgen: Gemma Saturday 10 September om 20:30
Antwerp Gipsy-Ska Orchestra
Antwerp Gipsy-Ska Orchestra Saturday 10 September om 21:00
Mantra zingen
Mantra zingen Sunday 11 September, Sunday 9 October en nog 2 andere data
OBW Grachtenconcert
OBW Grachtenconcert Sunday 11 September van 13:00 tot 18:00
Celtic Celebrations: Eleanor Shanley & John Feeling
Celtic Celebrations: Eleanor Shanley & John Feeling Sunday 11 September om 15:00
Festival Overmorgen: Welkom in Drachten
Festival Overmorgen: Welkom in Drachten Sunday 11 September om 15:00
Friese tribute aan Joni Mitchell - ‘Baas Giele Taksy‘
Friese tribute aan Joni Mitchell - ‘Baas Giele Taksy‘ Thursday 15 September om 20:00
Peter Pannekoek: DNA
Peter Pannekoek: DNA Thursday 15 September om 20:15
Bökkers
Bökkers Friday 16 September om 21:00
Veiligheidsdag
Veiligheidsdag Saturday 17 September
Henny: Een reggae saluut door Rootsriders
Henny: Een reggae saluut door Rootsriders Saturday 17 September om 21:00
Topzondag m.m.v. harpduo Marije Vijselaar, Colet Nierop: en blaaskwintet BlaasVaak
Topzondag m.m.v. harpduo Marije Vijselaar, Colet Nierop: en blaaskwintet BlaasVaak Sunday 18 September om 11:30
Tim Honnef: The Things I Never Told You
Tim Honnef: The Things I Never Told You Sunday 18 September van 14:30 tot 15:45
Teaterwurk: Echt Wier!
Teaterwurk: Echt Wier! Sunday 18 September om 14:30
O'dreams: Celtic Celebrations
O'dreams: Celtic Celebrations Sunday 18 September om 15:00
Plien & Bianca: En nu dan!?
Plien & Bianca: En nu dan!? Wednesday 21 September van 20:15 tot 22:00
Waylon: Gewoon Willem
Waylon: Gewoon Willem Friday 23 September om 20:15
The Fortunes
The Fortunes Friday 23 September om 21:00
Optreden Jong Advendo
Optreden Jong Advendo Saturday 24 September van 14:00 tot 15:30
Circusoptreden: Jeugdorkest On the Move & Keep Going
Circusoptreden: Jeugdorkest On the Move & Keep Going Saturday 24 September van 14:00 tot 16:00
Stormram
Stormram Saturday 24 September om 20:15
Hef: + support
Hef: + support Saturday 24 September om 21:00
Muziekvereniging Eensgezindheid: Jubileumconcert Eensgezindheid 100 jaar
Muziekvereniging Eensgezindheid: Jubileumconcert Eensgezindheid 100 jaar Sunday 25 September van 14:30 tot 17:00
Platon Karataev: + Light By The Sea
Platon Karataev: + Light By The Sea Sunday 25 September om 15:00
Noordelijk Vocaal Ensemble zingt I LOVE MY LOVE - inspiratie uit volksmuziek
Noordelijk Vocaal Ensemble zingt I LOVE MY LOVE - inspiratie uit volksmuziek Sunday 25 September van 16:00 tot 17:30
Diederik van Vleuten: Moedig Voorwaarts
Diederik van Vleuten: Moedig Voorwaarts Thursday 29 September om 20:15
100 jaar Stedelijk Muziekkorps Sneek Jubileumconcert
100 jaar Stedelijk Muziekkorps Sneek Jubileumconcert Saturday 1 October
Sneeker Dweildag
Sneeker Dweildag Saturday 1 October van 12:00 tot 18:00
Oktoberfest Sneek
Oktoberfest Sneek Saturday 1 October van 18:00 tot 23:00
Junkyard Dogs - 25 years of Rock Booze'n Muppets Anniversary: + Bildtstar + Black Fire
Junkyard Dogs - 25 years of Rock Booze'n Muppets Anniversary: + Bildtstar + Black Fire Saturday 1 October om 20:00
Roze Lopers - koopzondag Sneek
Roze Lopers - koopzondag Sneek Sunday 2 October van 13:00 tot 17:00
Kom Erbij Festival
Kom Erbij Festival Sunday 2 October van 13:00 tot 16:00
The Dublin Legends (voorheen The Dubliners)
The Dublin Legends (voorheen The Dubliners) Sunday 2 October om 14:30
Klimaatcollege: Wat een weer!
Klimaatcollege: Wat een weer! Wednesday 5 October van 20:15 tot 22:15
Foodfestival (Lekker Sneek)
Foodfestival (Lekker Sneek) Friday 7 October, Saturday 8 October en nog 1 andere data
Knock Out Comedy Crew
Knock Out Comedy Crew Friday 7 October om 20:00
Tangarine
Tangarine Friday 7 October om 21:00
’t Gala: Hét grootste muziekspektakel van Súdwest-Fryslân
’t Gala: Hét grootste muziekspektakel van Súdwest-Fryslân Saturday 8 October en Sunday 9 October
Wiebe Kaspers: Kaspar
Wiebe Kaspers: Kaspar Saturday 8 October om 20:15
Pene Corrida
Pene Corrida Saturday 8 October om 21:00
Sneek Attack: Hardrock en metal platenbeurs
Sneek Attack: Hardrock en metal platenbeurs Sunday 9 October om 11:00
God Dethroned: Sneek Attack
God Dethroned: Sneek Attack Sunday 9 October om 16:00
Joris Linssen & Caramba
Joris Linssen & Caramba Friday 14 October om 20:00
The Vintage Caravan: + Volcanova + An Evening with Knives
The Vintage Caravan: + Volcanova + An Evening with Knives Friday 14 October om 21:00
Dutch Eagles: New Horizon
Dutch Eagles: New Horizon Saturday 15 October om 20:15
Janneke de Bijl: Dit is het nou
Janneke de Bijl: Dit is het nou Saturday 15 October om 20:15
Another Now + Frontstreet + 3 Eyed Kids: Blegh to the future tour
Another Now + Frontstreet + 3 Eyed Kids: Blegh to the future tour Sunday 16 October om 15:00
Pim & Pom (2+): vieren feest
Pim & Pom (2+): vieren feest Wednesday 19 October om 11:00
Khareba Georgisch Ensemble
Khareba Georgisch Ensemble Thursday 20 October om 20:15
Stef Bos: Solo
Stef Bos: Solo Friday 21 October om 20:15
Mark Foggo's Skasters: + Fokko + Sun-0-Bathers
Mark Foggo's Skasters: + Fokko + Sun-0-Bathers Friday 21 October om 21:00
Pier21: Bijke
Pier21: Bijke Saturday 22 October om 20:15
Danny Bryant: + All Star Bluesband
Danny Bryant: + All Star Bluesband Saturday 22 October om 21:00
Nina June: Seated Sunday
Nina June: Seated Sunday Sunday 23 October om 15:00
Ella van Drumpt en Nico de Vries: Schrijf me
Ella van Drumpt en Nico de Vries: Schrijf me Wednesday 26 October om 20:15
Steven de Jong films: Grutte Pier wereldpremière
Steven de Jong films: Grutte Pier wereldpremière Friday 28 October van 20:15 tot 23:00
Grutte Pier incl. inleiding van Steven de Jong: Steven de Jong films
Grutte Pier incl. inleiding van Steven de Jong: Steven de Jong films Saturday 29 October en Sunday 30 October
Ignite: + Change + Cornered + Bloodsucker
Ignite: + Change + Cornered + Bloodsucker Saturday 29 October om 20:00
De Uitdaging: Weggooien is zonde! De weg naar een circulaire samenleving met Thomas Rau
De Uitdaging: Weggooien is zonde! De weg naar een circulaire samenleving met Thomas Rau Tuesday 1 November van 20:15 tot 22:00
Lebbis: De Ziel
Lebbis: De Ziel Thursday 3 November om 20:15
Kroegentocht N8 van Sneek - najaarseditie
Kroegentocht N8 van Sneek - najaarseditie Friday 4 November om 20:00
Tineke Schouten: Dubbel
Tineke Schouten: Dubbel Friday 4 November om 20:15
3JS
3JS Friday 4 November om 21:00
Steven de Jong films: Grutte Pier incl. filmcollege van Steven de Jong
Steven de Jong films: Grutte Pier incl. filmcollege van Steven de Jong Saturday 5 November om 19:30
Pink Floyd Project: The Dark Side of the Moon
Pink Floyd Project: The Dark Side of the Moon Saturday 5 November om 20:15
A Date With Madonna: + DJ Wim
A Date With Madonna: + DJ Wim Saturday 5 November om 21:00
Koopzondag 6 november 2022
Koopzondag 6 november 2022 Sunday 6 November van 13:00 tot 17:00
Paul de Leeuw: 60: We zien wel
Paul de Leeuw: 60: We zien wel Tuesday 8 November om 20:15
Maarten van Rossum: Theaterlezing
Maarten van Rossum: Theaterlezing Thursday 10 November om 20:15
Ruben Block
Ruben Block Friday 11 November om 21:00
John Coghlan's Quo
John Coghlan's Quo Friday 11 November om 21:00
Sinterklaasintocht Sneek 2022
Sinterklaasintocht Sneek 2022 Saturday 12 November van 14:00 tot 15:30
Joost Spijkers: Hotel Spijkers
Joost Spijkers: Hotel Spijkers Saturday 12 November om 20:15
Status Quotes
Status Quotes Saturday 12 November om 21:00
Carel Kraayenhof Quartet: 100 jaar Piazzolla
Carel Kraayenhof Quartet: 100 jaar Piazzolla Sunday 13 November om 14:30
Cesar Zuiderwijk: Drumpraat On Tour
Cesar Zuiderwijk: Drumpraat On Tour Sunday 13 November om 15:00
Culinaire Elfstedentocht, najaarseditie
Culinaire Elfstedentocht, najaarseditie Friday 18 November van 18:30 tot 23:59
Charly Luske: Story of Robbie Williams
Charly Luske: Story of Robbie Williams Friday 18 November om 20:15
Sinterklaas wandeltocht Sneek 2022
Sinterklaas wandeltocht Sneek 2022 Saturday 19 November van 14:00 tot 15:30
Ten Times A Million: + support
Ten Times A Million: + support Saturday 19 November om 21:00
Mastreechter Staar: Wie Sjoon oos Limburg is
Mastreechter Staar: Wie Sjoon oos Limburg is Sunday 20 November om 14:30
Church of Cash
Church of Cash Sunday 20 November om 15:00
Aadje Piraatje (4+): viert Sinterklaas
Aadje Piraatje (4+): viert Sinterklaas Saturday 26 November om 14:00
De Grote Sinterklaasshow 2022
De Grote Sinterklaasshow 2022 Sunday 27 November om 13:00
BeatleStory 60 years
BeatleStory 60 years Sunday 27 November om 15:00
Tim Vantol
Tim Vantol Sunday 27 November om 15:00
Fleetwood Mac:  The Incredible Story: Een live documentaire!
Fleetwood Mac: The Incredible Story: Een live documentaire! Friday 2 December om 20:15
Tusky: + Captain Kaiser
Tusky: + Captain Kaiser Friday 2 December om 21:00
Ernst Jansz
Ernst Jansz Saturday 3 December om 20:00
Nederlandse Reisopera: Pocketopera La traviata
Nederlandse Reisopera: Pocketopera La traviata Saturday 3 December van 20:15 tot 21:45
Koopzondag in Sneek 4 december 2022
Koopzondag in Sneek 4 december 2022 Sunday 4 December van 13:00 tot 17:00
AJ Plug: Seated Sunday
AJ Plug: Seated Sunday Sunday 4 December om 15:00
Knock Out Comedy Crew
Knock Out Comedy Crew Friday 9 December om 20:00
Speedmobile: + Skroetbalg
Speedmobile: + Skroetbalg Friday 9 December om 21:00
Kerstmarkt Sint Martinuskerk
Kerstmarkt Sint Martinuskerk Saturday 10 December van 10:00 tot 16:00
De Schippers van de Kameleon: Met De Muziek Mee
De Schippers van de Kameleon: Met De Muziek Mee Saturday 10 December om 19:30
Heel Sneek Zingt...
Heel Sneek Zingt... Saturday 10 December van 20:00 tot 21:30
Abdelkader Benali: Moeder en zoon
Abdelkader Benali: Moeder en zoon Saturday 10 December om 20:15
Drukwerk
Drukwerk Saturday 10 December om 21:00
Lekker Sneek XMAS
Lekker Sneek XMAS Sunday 11 December van 12:00 tot 18:00
XMAS Sneek 2022
XMAS Sneek 2022 Sunday 11 December van 13:00 tot 17:00
Pieter Derks: Uit het niets
Pieter Derks: Uit het niets Wednesday 14 December om 20:15
Top 2000 Live: Alive and Kicking
Top 2000 Live: Alive and Kicking Friday 16 December om 20:15
A Nite With Amy: Amy Winehouse tribute
A Nite With Amy: Amy Winehouse tribute Friday 16 December om 21:00
80's Verantwoord
80's Verantwoord Saturday 17 December om 21:00
G-Roots
G-Roots Thursday 22 December om 20:00
Frommermann: FrommerKerst met Peter Blok
Frommermann: FrommerKerst met Peter Blok Friday 23 December om 20:15
Ronnie James Dio: The Memorial Concert
Ronnie James Dio: The Memorial Concert Friday 23 December om 21:00
Ode oan de Ko
Ode oan de Ko Saturday 24 December van 17:00 tot 21:00
Kerstcircus Sander & Friends
Kerstcircus Sander & Friends Sunday 25 December t/m Friday 30 December om 12:15
Celtic Steps: Steps An Irish Christmas
Celtic Steps: Steps An Irish Christmas Wednesday 28 December om 20:15
Kruimeltje (6+): de Familiemusical
Kruimeltje (6+): de Familiemusical Thursday 29 December om 14:30
Hét Kinderpopconcert (3+): Mijn allereerste popconcert
Hét Kinderpopconcert (3+): Mijn allereerste popconcert Saturday 7 January 2023 om 14:30
Mell & Vintage Future
Mell & Vintage Future Thursday 12 January 2023 om 20:15
NNO: Nieuwjaarsconcert
NNO: Nieuwjaarsconcert Friday 13 January 2023 om 20:15
Huub Stapel: Alleen familie
Huub Stapel: Alleen familie Saturday 14 January 2023 om 20:15
Stichting Breinroer: Ús Man!
Stichting Breinroer: Ús Man! Saturday 14 January 2023 om 20:15
Rayen Panday: Focus
Rayen Panday: Focus Wednesday 18 January 2023 om 20:15
Sneker Filmwinter
Sneker Filmwinter Thursday 19 January 2023, Friday 20 January 2023 en nog 2 andere data
Meneer Monster presenteert: De Winter-Gruffalo (3+)
Meneer Monster presenteert: De Winter-Gruffalo (3+) Saturday 21 January 2023 om 14:00
Topzondag: Gadjo Orkestra
Topzondag: Gadjo Orkestra Sunday 22 January 2023 om 11:30
The Legendary Albums Live presenteert: Meat Loafs ‘Bat out of Hell’ - try out
The Legendary Albums Live presenteert: Meat Loafs ‘Bat out of Hell’ - try out Thursday 26 January 2023 om 20:15
Scapino Ballet: Casablanca
Scapino Ballet: Casablanca Saturday 28 January 2023 om 20:15
Johan Goossens: Kleine pijntjes
Johan Goossens: Kleine pijntjes Saturday 28 January 2023 om 20:15
Spinvis & Saartje van Camp: Neveldieren
Spinvis & Saartje van Camp: Neveldieren Sunday 29 January 2023 om 14:30
Hendrik Groen: Opgewekt naar de eindstreep
Hendrik Groen: Opgewekt naar de eindstreep Tuesday 31 January 2023 om 20:15
Meeuw Jonge Theatermakers: Cyrano
Meeuw Jonge Theatermakers: Cyrano Wednesday 1 February 2023 om 19:30
Daniël Arends: Thuis praat ik bijna nooit
Daniël Arends: Thuis praat ik bijna nooit Thursday 2 February 2023 van 19:15 tot 20:35
Daniël Arends: God is mijn rechter
Daniël Arends: God is mijn rechter Thursday 2 February 2023 van 21:15 tot 22:35
Tis hier geen hotel 2: Dianne Liesker, Ellen Dikker & Hanneke Drenth
Tis hier geen hotel 2: Dianne Liesker, Ellen Dikker & Hanneke Drenth Saturday 4 February 2023 om 20:15
Elke Vierveyzer: Drift Try-out
Elke Vierveyzer: Drift Try-out Saturday 4 February 2023 om 20:15
100% Hollandse Hits Try-out
100% Hollandse Hits Try-out Friday 10 February 2023 om 20:15
Fortunate Sons: CCR, 50 years of rock ‘n’roll history
Fortunate Sons: CCR, 50 years of rock ‘n’roll history Saturday 11 February 2023 om 20:15
n00b: n00b speelt n00b
n00b: n00b speelt n00b Saturday 11 February 2023 van 20:15 tot 21:30
Jan Kooijman Try-out: Nureyev met Jan Kooijman
Jan Kooijman Try-out: Nureyev met Jan Kooijman Wednesday 15 February 2023 om 20:15
The Very Best of Dire Straits: bROTHERS iN bAND
The Very Best of Dire Straits: bROTHERS iN bAND Thursday 16 February 2023 om 20:15
Assepoester (4+): De Musical
Assepoester (4+): De Musical Saturday 18 February 2023 om 14:30
Zoutmus: Jungleprinter
Zoutmus: Jungleprinter Saturday 18 February 2023 om 20:15
Loading