Event calender

In verband met de landelijke coronamaatregelen zijn diverse (theater)voorstellingen en evenementen geannuleerd of uitgesteld. Check goed op de sites van de achterliggende organisaties voor u van huis gaat om teleurstellingen te voorkomen.

Today Tomorrow This weekend This week
Expositie Sonja Steensma en Jacqueline Tijssen bij Bax Kunst
Expositie Sonja Steensma en Jacqueline Tijssen bij Bax Kunst t/m Saturday 5 March
Bonte Sneeker avend: 20e Bonte Sneeker avend
Bonte Sneeker avend: 20e Bonte Sneeker avend Friday 28 January, Saturday 29 January en nog 5 andere data
Meeuw Jonge Theatermakers: No guts no glory
Meeuw Jonge Theatermakers: No guts no glory Wednesday 2 February om 19:30
Culinaire Elfstedentocht, februari editie
Culinaire Elfstedentocht, februari editie Friday 4 February van 18:00 tot 23:59
Koopzondag Sneek
Koopzondag Sneek Sunday 6 February en Sunday 6 March
Pieter Derks: Uit het niets
Pieter Derks: Uit het niets Tuesday 8 February om 20:15
Omdenken - door Berthold Gunster: Zoals verwacht loopt alles anders
Omdenken - door Berthold Gunster: Zoals verwacht loopt alles anders Wednesday 9 February om 20:15
Mike Boddé & The Royal Dutch Scam: Celebrating the Music of Steely Dan
Mike Boddé & The Royal Dutch Scam: Celebrating the Music of Steely Dan Friday 11 February om 20:15
Woezel & Pip (2+): Sing-a-long
Woezel & Pip (2+): Sing-a-long Saturday 12 February om 14:30
Gurbe Douwstra: TePlak
Gurbe Douwstra: TePlak Saturday 12 February van 20:15 tot 22:05
Theo Nijland: Ontboezemingen van een blij mens
Theo Nijland: Ontboezemingen van een blij mens Sunday 13 February om 14:30
Best of Ireland: De grootste hits uit Ierland
Best of Ireland: De grootste hits uit Ierland Wednesday 16 February om 20:15
Sanne Wallis de Vries: Kom
Sanne Wallis de Vries: Kom Thursday 17 February om 20:15
Dominic Seldis: Music Maestro!
Dominic Seldis: Music Maestro! Friday 18 February om 20:15
Beumer en Drost (8+): Het Ding
Beumer en Drost (8+): Het Ding Saturday 19 February om 19:00
Yentl en de Boer: De Kampvuursessies
Yentl en de Boer: De Kampvuursessies Saturday 19 February om 20:15
Teaterwurk: Echt Wier!
Teaterwurk: Echt Wier! Sunday 20 February om 14:30
Het Muizenhuis (3+): Sam & Julia, op reis
Het Muizenhuis (3+): Sam & Julia, op reis Wednesday 23 February om 11:00
Kemp & Stek: Geluk, wat een gedoe!
Kemp & Stek: Geluk, wat een gedoe! Thursday 24 February om 20:15
Jandino Asporaat: Opgefokt
Jandino Asporaat: Opgefokt Thursday 24 February van 20:15 tot 22:15
Mammal Hands
Mammal Hands Friday 25 February om 20:00
Fabian Franciscus (15+): Kleine Wereld
Fabian Franciscus (15+): Kleine Wereld Friday 25 February om 20:15
Carnavalsoptocht 2022
Carnavalsoptocht 2022 Saturday 26 February van 14:11 tot 16:00
Ivgi&Greben: Wasted Skin
Ivgi&Greben: Wasted Skin Saturday 26 February om 20:15
Topzondag: LiedjesLiefde
Topzondag: LiedjesLiefde Sunday 27 February om 11:30
Carnavalsviering 2022
Carnavalsviering 2022 Sunday 27 February om 12:11
Koefnoen: Koefnoen Live
Koefnoen: Koefnoen Live Thursday 3 March om 20:15
Hét Gala: Grootste muziekspektakel van de Zuidwesthoek
Hét Gala: Grootste muziekspektakel van de Zuidwesthoek Friday 4 March en Saturday 5 March
The Vintage Caravan: + support
The Vintage Caravan: + support Friday 4 March om 21:00
De Grote Efteling Koekoek Show (5+)
De Grote Efteling Koekoek Show (5+) Sunday 6 March om 13:00
Psychologie in theater: Dag Mama 1
Psychologie in theater: Dag Mama 1 Tuesday 8 March en Thursday 10 March
100 jaar SC Heerenveen: met Riemer van de Velde, Foppe de Haan, Syb van der Ploeg e.a.
100 jaar SC Heerenveen: met Riemer van de Velde, Foppe de Haan, Syb van der Ploeg e.a. Wednesday 9 March om 20:15
Sneker Filmwinter
Sneker Filmwinter Thursday 10 March, Friday 11 March en nog 2 andere data
Psychologie in theater: Dag Mama 2
Psychologie in theater: Dag Mama 2 Friday 11 March om 19:00
Supertrap: Breakfast in America
Supertrap: Breakfast in America Saturday 12 March om 20:15
Lonneke Dort: Allemaal of niemand
Lonneke Dort: Allemaal of niemand Saturday 12 March om 20:15
Letz Zep
Letz Zep Saturday 12 March om 21:00
Peter Heerschop, Viggo Waas, Bas Hoeflaak e.v.a.: Festen
Peter Heerschop, Viggo Waas, Bas Hoeflaak e.v.a.: Festen Thursday 17 March om 20:15
Pfeifer & Blom: En en
Pfeifer & Blom: En en Friday 18 March om 20:15
Stefano Keizers: Hans Teeuwen
Stefano Keizers: Hans Teeuwen Saturday 19 March om 20:15
Anneke van Giersbergen: zingt Kate Bush
Anneke van Giersbergen: zingt Kate Bush Saturday 19 March om 20:15
De Speld Theater - Try-out
De Speld Theater - Try-out Sunday 20 March om 19:30
Mark Foggo's Skasters + 10 To Go (afscheidsshow): + Sun-O-Bathers
Mark Foggo's Skasters + 10 To Go (afscheidsshow): + Sun-O-Bathers Friday 25 March om 21:00
Topzondag: Colori Ensemble
Topzondag: Colori Ensemble Sunday 27 March om 11:30
Tim Honnef: The Things I Never Told You
Tim Honnef: The Things I Never Told You Sunday 27 March van 14:30 tot 15:45
Bonte Sneeker Avond NTB
Bonte Sneeker Avond NTB Friday 1 April om 20:00
Finalistentournee Cameretten Festival 2021: 55ste editie
Finalistentournee Cameretten Festival 2021: 55ste editie Saturday 2 April om 20:15
MUZT musicalopleiding: Beauty and the Beast jr.
MUZT musicalopleiding: Beauty and the Beast jr. Friday 8 April, Saturday 9 April en nog 4 andere data
Ella & her man: Pianohuis
Ella & her man: Pianohuis Saturday 9 April om 20:15
Lotte Pen: Muziekwandeling Pelgrim
Lotte Pen: Muziekwandeling Pelgrim Sunday 10 April om 11:00
It Deiboek fan Anne Frank
It Deiboek fan Anne Frank Friday 22 April, Saturday 23 April en nog 3 andere data
De Immigrant: Fries Project Orkest
De Immigrant: Fries Project Orkest Friday 22 April van 20:15 tot 21:15
Solo Stories presenteert: In het licht - gebaseerd op het boek van Karin Bloemen
Solo Stories presenteert: In het licht - gebaseerd op het boek van Karin Bloemen Saturday 23 April om 20:15
Cristina Branco (fado): EVA
Cristina Branco (fado): EVA Saturday 23 April om 20:15
Topzondag: Brouwer's Accordeonorkest
Topzondag: Brouwer's Accordeonorkest Sunday 24 April om 11:30
Koningsnacht Sneek
Koningsnacht Sneek Tuesday 26 April
Koninklijke Luchtmachtkapel: Sounds of freedom
Koninklijke Luchtmachtkapel: Sounds of freedom Tuesday 26 April om 20:00
Koningsdag Sneek 2022
Koningsdag Sneek 2022 Wednesday 27 April
Ellen ten Damme: Barock
Ellen ten Damme: Barock Thursday 28 April om 20:15
Tim Knol: Lost & Found III & Blue Grass Boogiemen
Tim Knol: Lost & Found III & Blue Grass Boogiemen Friday 29 April om 20:15
Familie Flötz: Dr. Nest
Familie Flötz: Dr. Nest Saturday 30 April om 20:15
4 Mijl van Sneek NTB
4 Mijl van Sneek NTB Sunday 1 May
Zeilles op maat
Zeilles op maat Sunday 1 May t/m Sunday 17 July van 09:00 tot 17:00
Koopzondag
Koopzondag Sunday 1 May en Sunday 5 June
Superjuffie (5+): De Toren van Geluid
Superjuffie (5+): De Toren van Geluid Wednesday 4 May om 14:30
Belle en het Beest (4+): De Musical
Belle en het Beest (4+): De Musical Friday 6 May om 14:30
Freek Vonk Live: On Tour
Freek Vonk Live: On Tour Saturday 7 May om 13:30
Glodi Lugungu: Ze bedoelen het goed
Glodi Lugungu: Ze bedoelen het goed Saturday 7 May om 20:15
Gif - Bitterzoete ode aan verlies: Stefan de Walle en Carine Crutzen
Gif - Bitterzoete ode aan verlies: Stefan de Walle en Carine Crutzen Sunday 8 May om 14:30
The Choir of Man
The Choir of Man Thursday 12 May om 20:15
Symphonic Rock Night: The Second Chapter
Symphonic Rock Night: The Second Chapter Thursday 12 May van 20:15 tot 22:45
Rundfunk: Todesangstschrei
Rundfunk: Todesangstschrei Saturday 14 May om 20:15
Elske Dewall, Krystl, Rachèl Louise: The BlueBirds
Elske Dewall, Krystl, Rachèl Louise: The BlueBirds Thursday 19 May van 20:15 tot 22:15
Son of town hall
Son of town hall Friday 20 May
Oranssi Pazuzu: + Deaf Kids + Sturle Dagsland
Oranssi Pazuzu: + Deaf Kids + Sturle Dagsland Friday 20 May om 20:00
Youp van 't Hek: De Laatste Ronde
Youp van 't Hek: De Laatste Ronde Friday 20 May en Saturday 21 May
11merenfietstocht
11merenfietstocht Saturday 21 May
Anneke van Giersbergen: Goes To Church
Anneke van Giersbergen: Goes To Church Saturday 21 May om 21:30
Theo Maassen: Onbekend Terrein
Theo Maassen: Onbekend Terrein Monday 23 May om 20:15
Kleine Sneekweek
Kleine Sneekweek Thursday 26 May, Friday 27 May en nog 2 andere data
Kleintje Sneekweek Stappersavond  2022
Kleintje Sneekweek Stappersavond 2022 Friday 27 May
Wijnproeverij
Wijnproeverij Sunday 1 May, Friday 6 May en nog 1 andere data
Avondvierdaagse Sneek
Avondvierdaagse Sneek Tuesday 31 May t/m Friday 3 June
70's Unplugged: Love the one you're with
70's Unplugged: Love the one you're with Thursday 2 June om 20:15
"Koopzondag" Sneek - 2e Pinksterdag
"Koopzondag" Sneek - 2e Pinksterdag Monday 6 June van 13:00 tot 17:00
The Best of Britain – The Fifth - Jubileumtournee: Met Syb van der Ploeg, Maarten Peters e.a.
The Best of Britain – The Fifth - Jubileumtournee: Met Syb van der Ploeg, Maarten Peters e.a. Thursday 9 June om 20:15
The Wieners: The Everly Brothers
The Wieners: The Everly Brothers Friday 10 June om 20:15
Cultureel Festival Ut Sneek
Cultureel Festival Ut Sneek Saturday 11 June van 11:30 tot 18:30
Ashton Brothers: A Medice Show
Ashton Brothers: A Medice Show Saturday 11 June om 20:15
12 van Sudwest 2022 NTB
12 van Sudwest 2022 NTB Saturday 2 July
Zaterdagmiddagmatinee
Zaterdagmiddagmatinee Saturday 2 July, Saturday 9 July en nog 3 andere data
Koopzondag in Sneek 3 juli 2022
Koopzondag in Sneek 3 juli 2022 Sunday 3 July om 12:00
Koopzondag in Sneek 10 juli 2022
Koopzondag in Sneek 10 juli 2022 Sunday 10 July om 12:00
Koopzondag in Sneek 17 juli 2022
Koopzondag in Sneek 17 juli 2022 Sunday 17 July om 12:00
Loading