Event calender

In verband met de landelijke coronamaatregelen zijn diverse (theater)voorstellingen en evenementen geannuleerd of uitgesteld. Check goed op de sites van de achterliggende organisaties voor u van huis gaat om teleurstellingen te voorkomen.

Today Tomorrow This weekend This week
Jack Poels
Jack Poels Sunday 21 March om 14:00
Sanne Wallis de Vries - Kom
Sanne Wallis de Vries - Kom Wednesday 31 March om 19:00
Vers Festival
Vers Festival Friday 9 April, Saturday 10 April en nog 1 andere data
The Doors in Concert
The Doors in Concert Saturday 24 April om 19:30
Koningsnacht Sneek
Koningsnacht Sneek Monday 26 April
Koningsdag Sneek 2021
Koningsdag Sneek 2021 Tuesday 27 April
Koningsdag Vrijmarkt Sneek
Koningsdag Vrijmarkt Sneek Tuesday 27 April van 10:00 tot 18:00
Koningsdag Oranjemarkt/braderie  2021
Koningsdag Oranjemarkt/braderie 2021 Tuesday 27 April van 10:00 tot 17:00
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P Wednesday 28 April om 20:15
Eric Vloeimans & Juan Pablo Dobal
Eric Vloeimans & Juan Pablo Dobal Friday 30 April om 16:00
Elfmerenfietstocht
Elfmerenfietstocht Saturday 8 May
Heerlijk Hollands Live
Heerlijk Hollands Live Saturday 8 May om 18:00
Rayen Panday - Trigger
Rayen Panday - Trigger Saturday 8 May om 19:30
Kleine Sneekweek Zeilen 2021
Kleine Sneekweek Zeilen 2021 Thursday 13 May t/m Sunday 16 May
Kleintje Sneekweek Stappersavond  2021
Kleintje Sneekweek Stappersavond 2021 Friday 14 May
Faun
Faun Friday 14 May om 19:30
Koning van Katoren (8+)
Koning van Katoren (8+) Saturday 15 May om 19:30
Cultureel Festival Ut Sneek
Cultureel Festival Ut Sneek Saturday 5 June van 11:30 tot 18:30
Zaterdagmiddagmatinee
Zaterdagmiddagmatinee Saturday 3 July, Saturday 10 July en nog 2 andere data
Sneekweekkermis 2021
Sneekweekkermis 2021 Friday 6 August t/m Thursday 12 August
Sneekweek 2021
Sneekweek 2021 Friday 6 August t/m Thursday 12 August
Opening Sneekweek met Vlootschouw 2021
Opening Sneekweek met Vlootschouw 2021 Friday 6 August van 19:30 tot 23:00
Donnie
Donnie Saturday 7 August om 20:00
Sneekweek Kindermiddagen 2021
Sneekweek Kindermiddagen 2021 Tuesday 10 August en Thursday 12 August
Hardzeildagbraderie Sneek
Hardzeildagbraderie Sneek Wednesday 11 August van 10:00 tot 17:00
Cultureel Slotweekend Sneekweek 2021
Cultureel Slotweekend Sneekweek 2021 Friday 13 August t/m Saturday 14 August
Rock Kerkdienst 2021
Rock Kerkdienst 2021 Saturday 14 August van 13:00 tot 14:30
Sneekweek Slotconcert 2021
Sneekweek Slotconcert 2021 Sunday 15 August van 16:30 tot 18:30
Swinging Sneek 2021
Swinging Sneek 2021 Saturday 28 August van 15:00 tot 23:59
Loading