UIT AGENDA

Vandaag Morgen Dit weekend Deze week
N8 van Sneek 2019
N8 van Sneek 2019 Vrijdag 22 februari 20:00
Carnavalsoptocht 2019
Carnavalsoptocht 2019 Zaterdag 2 maart 14:11 - 16:00
Carnavalsviering 2019
Carnavalsviering 2019 Zondag 3 maart 12:11
Voorjaarskermis 2019
Voorjaarskermis 2019 Zaterdag 9 maart t/m zondag 17 maart 14:00 - 23:00
Benefietconcert Spoorwegmuseum
Benefietconcert Spoorwegmuseum Woensdag 20 maart 20:00
Wintertentoonstelling: Magazijn van de dromen
Wintertentoonstelling: Magazijn van de dromen Dinsdag 11 december t/m zondag 3 maart 13:00 - 17:00
Expositie
Expositie "Spoorwegstaking 1940-1945" Donderdag 27 december t/m zondag 31 maart 13:00 - 17:00
Baxkunst: Expositie De meester van het intuïtieve
Baxkunst: Expositie De meester van het intuïtieve Zaterdag 5 januari t/m zaterdag 16 februari 13:30 - 18:00
Galerie Bas 10: Geometrische Abstraktie
Galerie Bas 10: Geometrische Abstraktie Zaterdag 26 januari t/m zaterdag 2 maart 13:00 - 17:00
Stuurvrouw- een foto-expeditie
Stuurvrouw- een foto-expeditie Zaterdag 2 februari t/m zondag 31 maart 12:00 - 17:00
Atrium: Greg Shapiro - The Madness of King Donald
Atrium: Greg Shapiro - The Madness of King Donald Zaterdag 16 februari 20:15
Noorderkerkzaal: Topzondag met Koffiegeur
Noorderkerkzaal: Topzondag met Koffiegeur Zondag 17 februari 11:30 - 12:30
Kinderactiviteiten Zee Smakelijk - Help pake en beppe de vakantie door
Kinderactiviteiten Zee Smakelijk - Help pake en beppe de vakantie door Zondag 17 februari t/m vrijdag 22 februari 12:00 - 17:00
Born from pain: True love
Born from pain: True love Zondag 17 februari 15:00
Gedichten, verhalen, poëzie en muziek
Gedichten, verhalen, poëzie en muziek Zondag 17 februari 15:30
Raymond van het Groenewoud - Kreten en gefluister
Raymond van het Groenewoud - Kreten en gefluister Zondag 17 februari 14:30
Modelspoormuseum : Spelen met grote treinen - met Pake en Beppe
Modelspoormuseum : Spelen met grote treinen - met Pake en Beppe Maandag 18 februari t/m vrijdag 22 februari 10:00 - 17:00
Theater: Sara Kroos - Zonder verdoving
Theater: Sara Kroos - Zonder verdoving Dinsdag 19 februari 20:15
Filmhuis : La Hollandesa
Filmhuis : La Hollandesa Dinsdag 19 februari 20:00
Filosofisch Cafe: Matien Schreurs – Opleiding tot “mens”?
Filosofisch Cafe: Matien Schreurs – Opleiding tot “mens”? Dinsdag 19 februari 20:00
Theater: Woezel & Pip en de Tijdmachine
Theater: Woezel & Pip en de Tijdmachine Donderdag 21 februari 16:00
Bolwerk: The Fortunate Sons - CCR-50 jaar na Woodstock
Bolwerk: The Fortunate Sons - CCR-50 jaar na Woodstock Vrijdag 22 februari 21:00
Theater: Romy Monteiro - All At Once
Theater: Romy Monteiro - All At Once Vrijdag 22 februari 20:15
Winter Wonderland Bingo voor Stichting Phéron
Winter Wonderland Bingo voor Stichting Phéron Vrijdag 22 februari 19:30
Bolwerk : Jan Akkerman e.a. - Knight of the Guitar
Bolwerk : Jan Akkerman e.a. - Knight of the Guitar Zaterdag 23 februari 21:00
Theater: Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater: Rundfunk - Wachstumsschmerzen Zaterdag 23 februari 20:15
Theater: Love alone is not enough - Mens 2 Producties
Theater: Love alone is not enough - Mens 2 Producties Zaterdag 23 februari 20:15
Theater: Jeans - Blame it on the Boogie
Theater: Jeans - Blame it on the Boogie Zondag 24 februari 14:30
Edoza Zangdienst in de Martinus
Edoza Zangdienst in de Martinus Zondag 24 februari 15:30
Lewinski: De vloer op!
Lewinski: De vloer op! Zondag 24 februari
Lezing Hedman Bijlsma - 100 jaar Bond van IJsclubs
Lezing Hedman Bijlsma - 100 jaar Bond van IJsclubs Maandag 25 februari 19:30
Lewinski: Aan tafel met So Far
Lewinski: Aan tafel met So Far Maandag 25 februari 17:30 - 20:30
Filmhuis : Beautiful Boy
Filmhuis : Beautiful Boy Dinsdag 26 februari 20:00
Theater: Ingeborg Elzevier e.a. - Genoeg over jou
Theater: Ingeborg Elzevier e.a. - Genoeg over jou Woensdag 27 februari 20:15
Theater: Karin Bloemen - Souvenirs
Theater: Karin Bloemen - Souvenirs Donderdag 28 februari 20:15
Lewinski: Eetlust
Lewinski: Eetlust Vrijdag 1 maart 18:00 - 23:00
Theater: Jandino Asporaat in een tbs-kliniek
Theater: Jandino Asporaat in een tbs-kliniek Vrijdag 1 maart 20:15
Moeke Jikke
Moeke Jikke Vrijdag 1 maart t/m zondag 3 maart 14:00
Theater: Jeroen van der Boom - Dit ben ik 2.0
Theater: Jeroen van der Boom - Dit ben ik 2.0 Zaterdag 2 maart 20:15
Theater : Familie Floz - Hotel Paradiso
Theater : Familie Floz - Hotel Paradiso Zondag 3 maart 14:30
Lezing Leo Fijen -  'Kon ik de stilte maar wat harder zetten’
Lezing Leo Fijen - 'Kon ik de stilte maar wat harder zetten’ Zondag 3 maart 15:00 - 16:30
Koopzondag in Sneek 3 maart 2019
Koopzondag in Sneek 3 maart 2019 Zondag 3 maart 12:00
Filmhuis : Woman At War
Filmhuis : Woman At War Dinsdag 5 maart 20:00
Muziek van beneden (5+) - Het Houten Huis
Muziek van beneden (5+) - Het Houten Huis Woensdag 6 maart 16:00
Martinikerk : Meesters & Gezellen - De Magie van de Finse Nacht
Martinikerk : Meesters & Gezellen - De Magie van de Finse Nacht Donderdag 7 maart 20:15
Theater : Isabelle Beernaert - Le Temps perdu
Theater : Isabelle Beernaert - Le Temps perdu Donderdag 7 maart 20:15
Arie en Silvester - WIE!?
Arie en Silvester - WIE!? Vrijdag 8 maart 20:15
Grappige Zaken
Grappige Zaken Vrijdag 8 maart 20:00 - 00:00
Piter Wilkens e.a. Frisicana ll
Piter Wilkens e.a. Frisicana ll Zaterdag 9 maart 20:15
VOF De Kunst: 35 jaar Suzanne
VOF De Kunst: 35 jaar Suzanne Zaterdag 9 maart 21:00
De Kleine Zeemeermin De Musical
De Kleine Zeemeermin De Musical Zaterdag 9 maart 14:30
It wie op in simmerjûn - Joke Tjalsma en Jan Arendz
It wie op in simmerjûn - Joke Tjalsma en Jan Arendz Zondag 10 maart 15:00
Maas Theater en Dans -Familievoorstelling
Maas Theater en Dans -Familievoorstelling Zondag 10 maart 14:30
Sander Metz De Grote Meezing Show
Sander Metz De Grote Meezing Show Zondag 10 maart 15:00 - 17:00
QUEEN The Music - The show must go on!
QUEEN The Music - The show must go on! Woensdag 13 maart 20:15
Peter Heerschop
Peter Heerschop Donderdag 14 maart 20:15 - 21:45
Marvellous
Marvellous Vrijdag 15 maart 20:15
Theater : ORKATER 237 redenen om door te gaan
Theater : ORKATER 237 redenen om door te gaan Zaterdag 16 maart 20:15
Noorderkerkzaal : The Wieners - Everly Brothers
Noorderkerkzaal : The Wieners - Everly Brothers Zaterdag 16 maart 20:15
Theater : Freek de Jonge - De Suppoost
Theater : Freek de Jonge - De Suppoost Zondag 17 maart 20:15
Noorderkerkzaal : Topzondag met koffiegeur
Noorderkerkzaal : Topzondag met koffiegeur Zondag 17 maart 11:30 - 12:30
Theater : Op Hoop van Zegen - Bill van Dijk, Joke de Kruijf e.v.a.
Theater : Op Hoop van Zegen - Bill van Dijk, Joke de Kruijf e.v.a. Dinsdag 19 maart 20:15
Theater : Frank Boeijen - Theatertournee
Theater : Frank Boeijen - Theatertournee Donderdag 21 maart 20:15
Theater : Theo Maassen - Situatie gewijzigd
Theater : Theo Maassen - Situatie gewijzigd Vrijdag 22 maart 20:15
Piepschuim : Grote woorden,korte metten
Piepschuim : Grote woorden,korte metten Zaterdag 23 maart 20:15 - 21:45
Lezing Fryske Matteuspassy
Lezing Fryske Matteuspassy Zondag 24 maart 15:00
Jubileumconcert Sneeker Cantate koor
Jubileumconcert Sneeker Cantate koor Zondag 24 maart 16:00
Atrium: Kunstbende
Atrium: Kunstbende Zondag 24 maart 12:00
Magister Alvinuslezing
Magister Alvinuslezing Dinsdag 26 maart 20:00
Motel Westcoast Back to the roots
Motel Westcoast Back to the roots Woensdag 27 maart 20:15
Lezing Anne-Goaitske Breteler - Naoorlogse Friese walvisvaarders
Lezing Anne-Goaitske Breteler - Naoorlogse Friese walvisvaarders Woensdag 27 maart 19:30
Huub Stapel, Johanna ter Steege, Nanette Edens & Ruurt de Maessc De Waarheid
Huub Stapel, Johanna ter Steege, Nanette Edens & Ruurt de Maessc De Waarheid Donderdag 28 maart 20:15
Joy Division Undercover
Joy Division Undercover Vrijdag 29 maart 21:00
NNO Aangenaam kennismaken met Mozart en Schubert
NNO Aangenaam kennismaken met Mozart en Schubert Vrijdag 29 maart 20:15
Fryske Matteuspassy
Fryske Matteuspassy Zaterdag 30 maart 19:00
Het groot niet te vermijden The Inevitables
Het groot niet te vermijden The Inevitables Zaterdag 30 maart 21:15
Noorderkerkzaal: De meisjes met de wijsjes Tegeltjeswijsheid
Noorderkerkzaal: De meisjes met de wijsjes Tegeltjeswijsheid Zondag 31 maart 14:30
Ruben Hein - Boventoon
Ruben Hein - Boventoon Zaterdag 6 april 20:15
MC dalek
MC dalek Zondag 7 april 15:00
Koopzondag in Sneek 7 april 2019
Koopzondag in Sneek 7 april 2019 Zondag 7 april 12:00
MOOI Sneek voorjaarseditie 2019
MOOI Sneek voorjaarseditie 2019 Zondag 7 april 12:00 - 17:00
Run for Phéron
Run for Phéron Zondag 7 april 10:00 - 13:00
Waldemar Torenstra, Thijs Römer en Frederik Bom Art
Waldemar Torenstra, Thijs Römer en Frederik Bom Art Zondag 7 april 14:30
Voorjaarsshow Motorboot Sneek 2019
Voorjaarsshow Motorboot Sneek 2019 Vrijdag 12 april t/m zondag 14 april 11:00 - 17:00
Theater : Shrek de Musical - MUTZ musicalopleiding
Theater : Shrek de Musical - MUTZ musicalopleiding Vrijdag 12 april 19:30
Advendo Showavonden 2019
Advendo Showavonden 2019 Vrijdag 12 april 19:15 - 22:30
Noorderkerkzaal : Nabil Aoulad Ayad - Monopoly
Noorderkerkzaal : Nabil Aoulad Ayad - Monopoly Zaterdag 13 april 20:15
Noorderkerkzaal: Topzondag met koffiegeur
Noorderkerkzaal: Topzondag met koffiegeur Zondag 14 april 11:30 - 12:30
Ronde van Súdwest-Fryslân 2019
Ronde van Súdwest-Fryslân 2019 Zondag 14 april 09:00 - 17:00
Theater : Vette Pech! - Paul de Leeuw
Theater : Vette Pech! - Paul de Leeuw Dinsdag 16 april 20:15
Theater : Nasrdin Dchar
Theater : Nasrdin Dchar Donderdag 18 april 20:15
Noorderkerkzaal : Thijs van de Meerberg
Noorderkerkzaal : Thijs van de Meerberg Zaterdag 20 april 20:15
Nachtlicht 2019
Nachtlicht 2019 Zaterdag 20 april
Theater : De Indië Monologen
Theater : De Indië Monologen Woensdag 24 april 20:15
Theater : Oorlogsgeheimen - Familievoorstelling
Theater : Oorlogsgeheimen - Familievoorstelling Donderdag 25 april 19:30
Donna Summers last dance!
Donna Summers last dance! Vrijdag 26 april 20:15
Koningsnacht 2019
Koningsnacht 2019 Vrijdag 26 april 21:00 - 01:00
Koningsdag Oranjefeest Sneek 2019
Koningsdag Oranjefeest Sneek 2019 Zaterdag 27 april 09:00 - 19:00
Koopzondag in Sneek 5 mei 2019
Koopzondag in Sneek 5 mei 2019 Zondag 5 mei 12:00
Noorderkerkzaal : Rosanna Hofman
Noorderkerkzaal : Rosanna Hofman Donderdag 9 mei 20:15
Theater : Veldhuis & Kemper
Theater : Veldhuis & Kemper Donderdag 9 mei 20:15
Theater : Supertrap
Theater : Supertrap Vrijdag 10 mei 20:15
Jaarmarkt Sneek 2019
Jaarmarkt Sneek 2019 Dinsdag 14 mei 09:00 - 16:00
Elfmeren Fietstocht 2019
Elfmeren Fietstocht 2019 Zaterdag 25 mei
Cultureel Festival Ut Sneek 2019
Cultureel Festival Ut Sneek 2019 Zaterdag 25 mei 12:00 - 19:00
4 Mijl van Sneek 2019
4 Mijl van Sneek 2019 Zondag 26 mei 13:30 - 17:00
Kleine Sneekweek Zeilen 2019
Kleine Sneekweek Zeilen 2019 Donderdag 30 mei t/m zondag 2 juni
Lekker Sneek Zomereditie 2 juni 2019
Lekker Sneek Zomereditie 2 juni 2019 Zondag 2 juni 12:00 - 18:00
Koopzondag in Sneek 2 juni 2019
Koopzondag in Sneek 2 juni 2019 Zondag 2 juni 12:00
Fietselfstedentocht 2019
Fietselfstedentocht 2019 Maandag 10 juni 05:00 - 23:00
Smartlappenfestival Sneek met een Snik 2019
Smartlappenfestival Sneek met een Snik 2019 Zaterdag 15 juni
Dansdagen Atrium
Dansdagen Atrium Zaterdag 15 juni 14:30
Mar-athon Sneek 2019
Mar-athon Sneek 2019 Zaterdag 22 juni
Dance Explosion: Amour-Amor
Dance Explosion: Amour-Amor Zaterdag 22 juni 14:30
Summerparty Borrelnood
Summerparty Borrelnood Zaterdag 29 juni
Zaterdagmiddagmatinee 6 juli
Zaterdagmiddagmatinee 6 juli Zaterdag 6 juli t/m zaterdag 27 juli 15:00 - 18:00
Zaterdagmiddagmatinee 13 juli
Zaterdagmiddagmatinee 13 juli Zaterdag 13 juli t/m zaterdag 27 juli 15:00 - 18:00
Zaterdagmiddagmatinee 20 juli
Zaterdagmiddagmatinee 20 juli Zaterdag 20 juli t/m zaterdag 27 juli 15:00 - 18:00
Skutsjesilen SKS 2019
Skutsjesilen SKS 2019 Zaterdag 27 juli t/m vrijdag 9 augustus
Zaterdagmiddagmatinee 27 juli
Zaterdagmiddagmatinee 27 juli Zaterdag 27 juli t/m zaterdag 27 juli 15:00 - 18:00
Opening Sneekweek met Vlootschouw 2019
Opening Sneekweek met Vlootschouw 2019 Vrijdag 2 augustus 19:00 - 23:30
SNEEKWEEK 2019
SNEEKWEEK 2019 Vrijdag 2 augustus t/m zondag 11 augustus
Hardzeildag Braderie 7 augustus 2019
Hardzeildag Braderie 7 augustus 2019 Woensdag 7 augustus 10:00 - 17:00
Sneekweek Kindermiddag 2019
Sneekweek Kindermiddag 2019 Vrijdag 9 augustus 14:00 - 16:00
Straattheaterdag Sneek
Straattheaterdag Sneek Zaterdag 10 augustus 12:00 - 18:00
Rock Kerkdienst
Rock Kerkdienst Zondag 11 augustus 13:00 - 14:30
Bezig met laden