UIT AGENDA

In verband met de landelijke coronamaatregelen zijn diverse (theater)voorstellingen en evenementen geannuleerd of uitgesteld. Check goed op de sites van de achterliggende organisaties voor u van huis gaat om teleurstellingen te voorkomen.

Vandaag Morgen Dit weekend Deze week
Sneeker Dweildag 2021
Sneeker Dweildag 2021 zaterdag 6 november van 12:15 tot 17:30
Karin Bloemen & Old School Band: Billy, Aretha, Norah, Amy.....Karin!
Karin Bloemen & Old School Band: Billy, Aretha, Norah, Amy.....Karin! vrijdag 24 september van 20:15 tot 21:30
The Hillbilly Moonshiners
The Hillbilly Moonshiners zaterdag 25 september om 21:00
Rondvaart Sneekermeer
Rondvaart Sneekermeer dinsdag 8 juni t/m zondag 17 oktober om 10:00
Suzan Seegers, Tony Neef, Tessa Sunniva e.v.a.: The Sound of Musicals - Try out
Suzan Seegers, Tony Neef, Tessa Sunniva e.v.a.: The Sound of Musicals - Try out donderdag 30 september om 20:15
Expositie 'Ongevallenkranen'
Expositie 'Ongevallenkranen' maandag 20 september t/m vrijdag 31 december
Son-Mother van Mahnaz Mohammadi
Son-Mother van Mahnaz Mohammadi maandag 20 september t/m dinsdag 21 september om 20:00
Filosofisch Cafe - De teloorgang van het burgerschap
Filosofisch Cafe - De teloorgang van het burgerschap dinsdag 21 september om 20:00
Frank Westerman, Jan Terlouw, Caspar Janssen: Boer doet leven! De weg naar een duurzamere landbouw
Frank Westerman, Jan Terlouw, Caspar Janssen: Boer doet leven! De weg naar een duurzamere landbouw woensdag 22 september van 19:30 tot 22:00
Jerry Joseph
Jerry Joseph donderdag 23 september om 18:00
Rene van Meurs: Hunkert
Rene van Meurs: Hunkert donderdag 23 september van 20:15 tot 21:45
Lavalu
Lavalu zaterdag 25 september van 19:30 tot 22:00
Sneek Attack: Hardrock en metal platenbeurs
Sneek Attack: Hardrock en metal platenbeurs zondag 26 september om 12:00
The Dutch Disciples: DIO tribute
The Dutch Disciples: DIO tribute zondag 26 september om 14:30
Moffie
Moffie maandag 27 september t/m dinsdag 28 september om 20:00
Zielscafé
Zielscafé woensdag 29 september en woensdag 19 januari
Zielscafé
Zielscafé woensdag 29 september van 20:00 tot 22:00
Clearwater Creedence Revival: + Joe Martin
Clearwater Creedence Revival: + Joe Martin vrijdag 1 oktober om 21:00
Oarloch & Boogiewoogie
Oarloch & Boogiewoogie zaterdag 2 oktober van 15:00 tot 17:00
Pink Floyd Project: The Wall 40 Years
Pink Floyd Project: The Wall 40 Years zaterdag 2 oktober en zondag 3 oktober
Tim Honnef: The Things I Never Told You
Tim Honnef: The Things I Never Told You zaterdag 2 oktober van 20:15 tot 21:30
Tim Honnef: The Things I Never Told You (streaming)
Tim Honnef: The Things I Never Told You (streaming) zaterdag 2 oktober van 20:15 tot 21:30
Kentucky Snake Oil featuring Chris Jagger
Kentucky Snake Oil featuring Chris Jagger zaterdag 2 oktober om 21:00
Gerrit Hiemstra en Carlien Bootsma: Klimaatcollege
Gerrit Hiemstra en Carlien Bootsma: Klimaatcollege dinsdag 5 oktober van 20:15 tot 22:15
Johan Derksen presenteert:: The Sound of The Blues & Americana
Johan Derksen presenteert:: The Sound of The Blues & Americana donderdag 7 oktober om 20:15
Shiwa & Jah Sound International: Reggae Sessions
Shiwa & Jah Sound International: Reggae Sessions vrijdag 8 oktober om 21:00
Meneer Monster (2+): Over een kleine mol die wil weten wie er op zijn kop gepoept heeft
Meneer Monster (2+): Over een kleine mol die wil weten wie er op zijn kop gepoept heeft zaterdag 9 oktober om 11:00
Mgła: + Mord'A'Stigmata + Martwa Aura
Mgła: + Mord'A'Stigmata + Martwa Aura zaterdag 9 oktober om 19:00
Herman van Veen: Dat kun je wel zien
Herman van Veen: Dat kun je wel zien zaterdag 9 oktober en zondag 10 oktober
Gloed
Gloed zondag 10 oktober van 15:00 tot 17:30
Yoga in concert met Iris Kroes (toneel op toneel): Songs of love & life
Yoga in concert met Iris Kroes (toneel op toneel): Songs of love & life donderdag 14 oktober om 20:15
Nona: + Sevens
Nona: + Sevens vrijdag 15 oktober om 21:00
Kasper van der Laan: 1 kilo - Debuutprogramma
Kasper van der Laan: 1 kilo - Debuutprogramma zaterdag 16 oktober om 20:15
Blaudzun
Blaudzun zaterdag 16 oktober om 21:00
Musical Master Gysbert III: 'Master hat leaver leaf'
Musical Master Gysbert III: 'Master hat leaver leaf' dinsdag 19 oktober en woensdag 20 oktober
Meneer Monster (7+): De waanzinnige Boomhut van 52 verdiepingen
Meneer Monster (7+): De waanzinnige Boomhut van 52 verdiepingen donderdag 21 oktober om 16:00
Floris Kortie & Vera Kooper: Het jaar 250 na Beethoven
Floris Kortie & Vera Kooper: Het jaar 250 na Beethoven donderdag 21 oktober om 20:15
Knock Out Comedy Crew: Nee, dat kan echt niet
Knock Out Comedy Crew: Nee, dat kan echt niet vrijdag 22 oktober om 20:00
Peppa Pig live! (2+): Schoolreisje naar het strand
Peppa Pig live! (2+): Schoolreisje naar het strand zaterdag 23 oktober om 14:00
Paul de Munnik
Paul de Munnik zaterdag 23 oktober om 20:00
Richard Groenendijk: Voor iedereen beter - try out
Richard Groenendijk: Voor iedereen beter - try out donderdag 28 oktober en vrijdag 29 oktober
Tim Akkerman & The Ivy League
Tim Akkerman & The Ivy League vrijdag 29 oktober om 21:00
Maartje & Kine: Speelbeesten II
Maartje & Kine: Speelbeesten II zaterdag 30 oktober om 20:15
Topzondag: Vespucci Quartet
Topzondag: Vespucci Quartet zondag 31 oktober om 11:30
Zing mee cafe
Zing mee cafe zondag 31 oktober van 15:30 tot 17:30
Noord Nederlands Orkest (NNO): Van Barok tot Tango
Noord Nederlands Orkest (NNO): Van Barok tot Tango woensdag 3 november om 20:15
Georgisch ensemble Khareba & Gogia
Georgisch ensemble Khareba & Gogia donderdag 4 november om 20:15
Kroegentocht N8 van Sneek - najaarseditie
Kroegentocht N8 van Sneek - najaarseditie vrijdag 5 november om 20:00
Noordpoolorkest met o.a. Elske DeWall: James Bond
Noordpoolorkest met o.a. Elske DeWall: James Bond vrijdag 5 november om 20:15
Inge van Calkar: + support
Inge van Calkar: + support vrijdag 5 november om 21:00
Checkpoint: Vetter dan ooit
Checkpoint: Vetter dan ooit zaterdag 6 november om 19:30
Sven Ratzke, Ellen Pieters, Esmée Dekker e.v.a.: Rocky Horror Show
Sven Ratzke, Ellen Pieters, Esmée Dekker e.v.a.: Rocky Horror Show donderdag 11 november om 20:15
Halverwege
Halverwege vrijdag 12 november van 19:30 tot 22:00
Nienke Plas: Van de hak op de tak
Nienke Plas: Van de hak op de tak vrijdag 12 november van 20:15 tot 22:00
Band of Friends
Band of Friends vrijdag 12 november om 21:00
Sinterklaasintocht Sneek
Sinterklaasintocht Sneek zaterdag 13 november van 14:00 tot 15:30
¡Pendejo!: + TankZilla + The Ballet Bombs
¡Pendejo!: + TankZilla + The Ballet Bombs zaterdag 13 november om 20:00
Simone Kleinsma: Verder
Simone Kleinsma: Verder zaterdag 13 november om 20:15
John Coghlan's Quo
John Coghlan's Quo zondag 14 november om 15:00
Big Band Cue: met Janny Brandsma en Mark Riemer
Big Band Cue: met Janny Brandsma en Mark Riemer zondag 14 november van 16:00 tot 17:00
Aan tafel special met Jeremy Johnson
Aan tafel special met Jeremy Johnson maandag 15 november van 18:00 tot 21:00
Veldhuis & Kemper: Hou dat vast - Try out
Veldhuis & Kemper: Hou dat vast - Try out dinsdag 16 november om 20:15
Daniel Boissevain: De Schuldige
Daniel Boissevain: De Schuldige woensdag 17 november om 20:15
Culinaire Elfstedentocht, najaarseditie
Culinaire Elfstedentocht, najaarseditie donderdag 18 november van 18:30 tot 23:59
Imagine: The John Lennon Songbook
Imagine: The John Lennon Songbook vrijdag 19 november om 20:15
HSFCon 2021
HSFCon 2021 zaterdag 20 november en zondag 21 november
Rick de Leeuw & band
Rick de Leeuw & band zaterdag 20 november om 21:00
Frisicana III met Gurbe Douwstra, Marcel Smit en Pieter Wilkens: The Originals
Frisicana III met Gurbe Douwstra, Marcel Smit en Pieter Wilkens: The Originals zaterdag 27 november om 20:15
Church of  Cash
Church of Cash zaterdag 27 november om 21:00
Topzondag: Stedelijk Muziekkorps met Edith Bakker
Topzondag: Stedelijk Muziekkorps met Edith Bakker zondag 28 november om 11:30
DOOL: + Ggu:ll
DOOL: + Ggu:ll vrijdag 3 december om 20:00
Dutch Eagles: Gold
Dutch Eagles: Gold vrijdag 3 december om 20:15
Tommy Ebben Sings Bob Dylan
Tommy Ebben Sings Bob Dylan zaterdag 4 december van 19:30 tot 22:00
Inez Timmer: Natural Woman, songs from the 70's
Inez Timmer: Natural Woman, songs from the 70's zaterdag 4 december om 20:15
Platon Karataev: + Light By The Sea
Platon Karataev: + Light By The Sea zondag 5 december om 14:30
Plien & Bianca: En nu dan!?
Plien & Bianca: En nu dan!? donderdag 9 december om 20:15
Symphonic Rock Night: The Second Chapter
Symphonic Rock Night: The Second Chapter vrijdag 10 december om 20:15
Heel Sneek Zingt... kerstliederen
Heel Sneek Zingt... kerstliederen zaterdag 11 december van 20:00 tot 21:30
Marcel Hensema: Mijn Vrede
Marcel Hensema: Mijn Vrede zaterdag 11 december om 20:15
Ali B.: Koorts
Ali B.: Koorts zaterdag 11 december van 20:15 tot 21:45
Fresku: + support
Fresku: + support zaterdag 11 december om 21:00
XMAS Sneek
XMAS Sneek zondag 12 december van 12:00 tot 17:00
DEBASIC XL and Tommie Christiaan: A Jazzy Christmas Afternoon
DEBASIC XL and Tommie Christiaan: A Jazzy Christmas Afternoon zondag 12 december om 15:30
Tryater met Joop en Mads Wittermans: Vader en zoon, 20 jaar later
Tryater met Joop en Mads Wittermans: Vader en zoon, 20 jaar later dinsdag 14 december om 20:15
Ballet van de Staatsopera van Tatarstan: Het Zwanenmeer
Ballet van de Staatsopera van Tatarstan: Het Zwanenmeer donderdag 16 december om 20:15
Ivgy en Greben: Nice to meet you
Ivgy en Greben: Nice to meet you zaterdag 18 december om 20:15
Zoutmus: Jungleprinter
Zoutmus: Jungleprinter zaterdag 18 december om 20:15
Voltage
Voltage zaterdag 18 december om 21:00
Ian Paice
Ian Paice zondag 19 december om 15:00
Martijn Koning: Koning van de toekomst
Martijn Koning: Koning van de toekomst dinsdag 21 december om 20:15
FrommerKerst met Annegreet van Bergen: Frommermann
FrommerKerst met Annegreet van Bergen: Frommermann donderdag 23 december om 20:15
Kerstcircus Sander & Friends
Kerstcircus Sander & Friends zaterdag 25 december t/m donderdag 30 december
Minidisco en het Feest van Tante Rita (4+)
Minidisco en het Feest van Tante Rita (4+) woensdag 29 december om 13:30
70's Unplugged: Love the one you're with
70's Unplugged: Love the one you're with donderdag 30 december om 20:15
Superjuffie (5+): De Toren van Geluid
Superjuffie (5+): De Toren van Geluid donderdag 6 januari 2022 om 14:30
Johanna ter Steege, Anne Wil Blankers, Hans Croiset, e.a.: Het Oog van de Storm
Johanna ter Steege, Anne Wil Blankers, Hans Croiset, e.a.: Het Oog van de Storm vrijdag 7 januari 2022 om 20:15
A Date With Madonna
A Date With Madonna zaterdag 8 januari 2022 om 21:00
Sneker Filmwinter
Sneker Filmwinter donderdag 13 januari 2022, vrijdag 14 januari 2022 en nog 2 andere data
Another Now + Frontstreet + 3 Eyed Kids: Blegh to the future tour
Another Now + Frontstreet + 3 Eyed Kids: Blegh to the future tour vrijdag 14 januari 2022 om 20:00
Joost X Roedie: Uitgespeeld
Joost X Roedie: Uitgespeeld zaterdag 22 januari 2022 om 19:00
Sanne Wallis de Vries: Kom
Sanne Wallis de Vries: Kom donderdag 17 februari 2022 om 20:15
Yentl en de Boer: De Kampvuursessies
Yentl en de Boer: De Kampvuursessies zaterdag 19 februari 2022 om 20:15
Jandino Asporaat: Opgefokt
Jandino Asporaat: Opgefokt donderdag 24 februari 2022 van 20:15 tot 22:15
Mammal Hands
Mammal Hands vrijdag 25 februari 2022 om 20:00
The Vintage Caravan: + support
The Vintage Caravan: + support vrijdag 4 maart 2022 om 21:00
Letz Zep
Letz Zep zaterdag 12 maart 2022 om 21:00
Bezig met laden