UIT AGENDA

In verband met de landelijke coronamaatregelen zijn diverse (theater)voorstellingen en evenementen geannuleerd of uitgesteld. Check goed op de sites van de achterliggende organisaties voor u van huis gaat om teleurstellingen te voorkomen.

Vandaag Morgen Dit weekend Deze week
Zomerstraatfestival Sneek
Zomerstraatfestival Sneek zaterdag 10 juli
Tim Knol: Solo
Tim Knol: Solo vrijdag 9 juli om 19:30
De Anne Feenstra Band
De Anne Feenstra Band zaterdag 10 juli van 19:30 tot 22:00
Avondvierdaagse Sneek - Home edition
Avondvierdaagse Sneek - Home edition maandag 29 maart
Henk Hofstede: "Boy in a tree" soloconcert
Henk Hofstede: "Boy in a tree" soloconcert zondag 18 juli om 15:00
Grachtenrondvaart Sneek
Grachtenrondvaart Sneek t/m zaterdag 25 september
Rondvaart Sneekermeer
Rondvaart Sneekermeer dinsdag 8 juni om 10:00
Expositie 'Ongevallenkranen'
Expositie 'Ongevallenkranen' donderdag 24 juni t/m vrijdag 31 december
Rondvaart vanuit Sneek met Toerist VI
Rondvaart vanuit Sneek met Toerist VI zaterdag 26 juni t/m zaterdag 3 juli, zaterdag 17 juli en nog 7 andere data
Groots in't klein bij Galerie Bax Kunst
Groots in't klein bij Galerie Bax Kunst t/m zaterdag 11 september
FOURCE: Theaterconcert
FOURCE: Theaterconcert vrijdag 25 juni om 18:30
Zydeco La Louisiane
Zydeco La Louisiane zaterdag 26 juni van 19:30 tot 22:00
Peuterfestival 'Onder de Sterren en de Maan': André het astronautje (4+)
Peuterfestival 'Onder de Sterren en de Maan': André het astronautje (4+) zondag 27 juni om 10:00
Peuterfestival 'Onder de Sterren en de Maan': Raad eens hoeveel ik van je hou (2+)
Peuterfestival 'Onder de Sterren en de Maan': Raad eens hoeveel ik van je hou (2+) zondag 27 juni om 11:00
Reggae Summer Sessions #1: Black Omolo en Jah Sound International
Reggae Summer Sessions #1: Black Omolo en Jah Sound International zondag 27 juni om 15:00
Filmhuis Sneek - Black Bird
Filmhuis Sneek - Black Bird maandag 28 juni en dinsdag 29 juni
Kleintje VERS!: met o.a. Funkystuff en masterclass Lucas Hamming
Kleintje VERS!: met o.a. Funkystuff en masterclass Lucas Hamming donderdag 1 juli, vrijdag 2 juli en nog 1 andere data
Kleintje VERS: met Error, On A Monday en Vibes
Kleintje VERS: met Error, On A Monday en Vibes donderdag 1 juli om 20:30
Lucas Hamming - masterclass: Kleintje VERS
Lucas Hamming - masterclass: Kleintje VERS vrijdag 2 juli om 18:45
Lucas Hamming + The Crooked: Kleintje VERS
Lucas Hamming + The Crooked: Kleintje VERS vrijdag 2 juli om 20:30
Kleintje VERS: De 2J's, Popcorn en Skarnepeople
Kleintje VERS: De 2J's, Popcorn en Skarnepeople zaterdag 3 juli van 19:00 tot 20:15
Kleintje VERS: My Man, Talking Notes, Animal Accent en Ex BTW
Kleintje VERS: My Man, Talking Notes, Animal Accent en Ex BTW zaterdag 3 juli om 20:30
The Doors in Concert
The Doors in Concert zaterdag 10 juli om 19:30
Tim Honnef: The Things I Never Told You (streaming)
Tim Honnef: The Things I Never Told You (streaming) zaterdag 10 juli van 20:15 tot 21:30
Theater aan het water met Iris Kroes
Theater aan het water met Iris Kroes maandag 12 juli van 12:30 tot 15:00
Midden Friesland rondvaarttocht
Midden Friesland rondvaarttocht donderdag 15 juli en donderdag 26 augustus
Smells like Nirvana: Unplugged
Smells like Nirvana: Unplugged vrijdag 16 juli om 19:30
Jack Bottleneck
Jack Bottleneck zaterdag 17 juli om 19:30
Michelle David & The True-tones
Michelle David & The True-tones vrijdag 23 juli om 19:30
Rondvaart naar het skûtsjesilen
Rondvaart naar het skûtsjesilen zaterdag 24 juli, donderdag 29 juli en nog 1 andere data
Mercy John
Mercy John zaterdag 31 juli van 20:00 tot 22:00
Tour de Poadia
Tour de Poadia zondag 1 augustus om 12:00
Zomerkermis Sneek
Zomerkermis Sneek vrijdag 6 augustus
Sneeker Zeil Olympiade
Sneeker Zeil Olympiade zaterdag 7 augustus
Donnie
Donnie zaterdag 7 augustus om 20:00
Ralph de Jongh
Ralph de Jongh dinsdag 10 augustus van 19:30 tot 22:00
braderie Sneek
braderie Sneek woensdag 11 augustus van 10:00 tot 17:00
The Byson Family
The Byson Family donderdag 12 augustus om 20:00
The Beatles Sessions
The Beatles Sessions zaterdag 14 augustus en zondag 15 augustus
'Keel' - J.J. Cale in 't Bildts
'Keel' - J.J. Cale in 't Bildts donderdag 19 augustus van 19:30 tot 21:00
Bas- & Gitaardag: Masterclasses van Theo de Jong en Peter Tiehuis
Bas- & Gitaardag: Masterclasses van Theo de Jong en Peter Tiehuis zaterdag 21 augustus om 14:00
Joni Mitchell Tribute
Joni Mitchell Tribute vrijdag 27 augustus van 19:30 tot 22:00
MUZT Musicalopleiding.: The Wiz
MUZT Musicalopleiding.: The Wiz vrijdag 27 augustus, zaterdag 28 augustus en nog 1 andere data
MUZT Musicalopleiding: The Wiz
MUZT Musicalopleiding: The Wiz vrijdag 27 augustus, zaterdag 28 augustus en nog 1 andere data
MUZT Musicalopleiding.: The Wiz
MUZT Musicalopleiding.: The Wiz vrijdag 3 september, zaterdag 4 september en nog 1 andere data
MUZT Musicalopleiding: The Wiz
MUZT Musicalopleiding: The Wiz vrijdag 3 september, zaterdag 4 september en nog 1 andere data
Sandra van Nieuwland
Sandra van Nieuwland zaterdag 4 september en zondag 5 september
Bert Visscher: Hij wordt vanzelf moe - Reprise
Bert Visscher: Hij wordt vanzelf moe - Reprise maandag 6 september en dinsdag 7 september
Masterpieces
Masterpieces woensdag 8 september om 20:15
Rayen Panday: Trigger
Rayen Panday: Trigger donderdag 9 september om 20:15
ABBA Rocks
ABBA Rocks zaterdag 11 september om 21:00
Piter Wilkens
Piter Wilkens zondag 12 september van 15:00 tot 17:30
Pier21.: Wat Soesto - Try-out
Pier21.: Wat Soesto - Try-out woensdag 15 september en donderdag 16 september
Pier21: Wat Soesto - Try out
Pier21: Wat Soesto - Try out woensdag 15 september en donderdag 16 september
Pier21: Wat Soesto - Premiere
Pier21: Wat Soesto - Premiere vrijdag 17 september om 20:15
Pier21.: Wat Soesto - Première
Pier21.: Wat Soesto - Première vrijdag 17 september om 20:15
Jennie Lena
Jennie Lena vrijdag 17 september om 21:00
Springkussen Elfstedentocht 2021
Springkussen Elfstedentocht 2021 zaterdag 18 september van 10:00 tot 15:00
Werkfestival Sneek
Werkfestival Sneek zaterdag 18 september van 10:00 tot 16:00
Shantyfestival Sneek 2021
Shantyfestival Sneek 2021 zaterdag 18 september van 13:00 tot 18:00
Pier21: Wat Soesto
Pier21: Wat Soesto zaterdag 18 september om 20:15
Swing du Nord
Swing du Nord zondag 19 september van 15:00 tot 17:30
Frank Westerman, Jan Terlouw, Caspar Janssen: Boer doet leven! De weg naar een duurzamere landbouw
Frank Westerman, Jan Terlouw, Caspar Janssen: Boer doet leven! De weg naar een duurzamere landbouw woensdag 22 september van 19:30 tot 22:00
René van Meurs.: Hunkert
René van Meurs.: Hunkert donderdag 23 september van 19:30 tot 21:00
Rene van Meurs: Hunkert
Rene van Meurs: Hunkert donderdag 23 september om 20:15
Karin Bloemen & Old School Band: Billy, Aretha, Norah, Amy.....Karin!
Karin Bloemen & Old School Band: Billy, Aretha, Norah, Amy.....Karin! vrijdag 24 september om 20:15
Buitenste Binnen, afsluiting terrasseizoen 2021
Buitenste Binnen, afsluiting terrasseizoen 2021 zaterdag 25 september van 15:00 tot 00:00
Lavalu
Lavalu zaterdag 25 september van 19:30 tot 22:00
Noordpoolorkest: James Bond
Noordpoolorkest: James Bond zaterdag 25 september om 20:15
Letz Zep
Letz Zep zaterdag 25 september om 21:00
Suzan Seegers, Tony Neef, Tessa Sunniva e.v.a.: The Sound of Musicals
Suzan Seegers, Tony Neef, Tessa Sunniva e.v.a.: The Sound of Musicals donderdag 30 september om 20:15
Johnny de Mol: ?
Johnny de Mol: ? donderdag 30 september om 20:15
Clearwater Creedence Revival: + Joe Martin
Clearwater Creedence Revival: + Joe Martin vrijdag 1 oktober om 21:00
Sneeker Dweildag 2021
Sneeker Dweildag 2021 zaterdag 2 oktober van 12:15 tot 17:30
Pink Floyd Project: The Wall 40 Years
Pink Floyd Project: The Wall 40 Years zaterdag 2 oktober en zondag 3 oktober
Kentucky Snake Oil featuring Chris Jagger
Kentucky Snake Oil featuring Chris Jagger zaterdag 2 oktober om 21:00
Gerrit Hiemstra en Carlien Bootsma: Klimaatcollege
Gerrit Hiemstra en Carlien Bootsma: Klimaatcollege dinsdag 5 oktober van 20:15 tot 22:15
Johan Derksen presenteert:: The Sound of The Blues & Americana
Johan Derksen presenteert:: The Sound of The Blues & Americana donderdag 7 oktober om 20:15
Meneer Monster (2+): Over een kleine mol die wil weten wie er op zijn kop gepoept heeft
Meneer Monster (2+): Over een kleine mol die wil weten wie er op zijn kop gepoept heeft zaterdag 9 oktober om 11:00
Mgła: + Mord'A'Stigmata + Martwa Aura
Mgła: + Mord'A'Stigmata + Martwa Aura zaterdag 9 oktober om 19:00
Herman van Veen: 75 'dat kun je wel zien dat is hij'
Herman van Veen: 75 'dat kun je wel zien dat is hij' zaterdag 9 oktober en zondag 10 oktober
Gloed
Gloed zondag 10 oktober van 15:00 tot 17:30
Yoga in concert met Iris Kroes (toneel op toneel): Songs of love & life
Yoga in concert met Iris Kroes (toneel op toneel): Songs of love & life donderdag 14 oktober om 20:15
Nona: + Sevens
Nona: + Sevens vrijdag 15 oktober om 21:00
Kasper van der Laan.: 1 kilo - Debuutprogramma
Kasper van der Laan.: 1 kilo - Debuutprogramma zaterdag 16 oktober om 20:15
Kasper van der Laan: 1 kilo - Debuutprogramma
Kasper van der Laan: 1 kilo - Debuutprogramma zaterdag 16 oktober om 20:15
Blaudzun
Blaudzun zaterdag 16 oktober om 21:00
Meneer Monster (7+): De waanzinnige Boomhut van 52 verdiepingen
Meneer Monster (7+): De waanzinnige Boomhut van 52 verdiepingen donderdag 21 oktober om 16:00
Floris Kortie & Vera Kooper: Het jaar 250 na Beethoven
Floris Kortie & Vera Kooper: Het jaar 250 na Beethoven donderdag 21 oktober om 20:15
Peppa Pig Live! (2+).: Schoolreisje naar het strand
Peppa Pig Live! (2+).: Schoolreisje naar het strand zaterdag 23 oktober om 14:00
Peppa Pig live! (2+): Schoolreisje naar het strand
Peppa Pig live! (2+): Schoolreisje naar het strand zaterdag 23 oktober om 14:00
Paul de Munnik
Paul de Munnik zaterdag 23 oktober om 20:00
Richard Groenendijk: Voor iedereen beter - try out
Richard Groenendijk: Voor iedereen beter - try out donderdag 28 oktober en vrijdag 29 oktober
Tim Akkerman & The Ivy League
Tim Akkerman & The Ivy League vrijdag 29 oktober om 21:00
Maartje & Kine: Speelbeesten II
Maartje & Kine: Speelbeesten II zaterdag 30 oktober om 20:15
Topzondag: Vespucci Quartet
Topzondag: Vespucci Quartet zondag 31 oktober om 11:30
NNO: Van Barok tot Tango
NNO: Van Barok tot Tango woensdag 3 november om 20:15
Georgisch ensemble Khareba & Gogia
Georgisch ensemble Khareba & Gogia donderdag 4 november om 20:15
Kroegentocht N8 van Sneek - najaarseditie
Kroegentocht N8 van Sneek - najaarseditie vrijdag 5 november om 20:00
Checkpoint: Vetter dan ooit
Checkpoint: Vetter dan ooit zaterdag 6 november om 16:00
Sven Ratzke, Ellen Pieters, Esmée Dekker e.v.a.: Rocky Horror Show
Sven Ratzke, Ellen Pieters, Esmée Dekker e.v.a.: Rocky Horror Show donderdag 11 november om 20:15
Nienke Plas: Van de hak op de tak
Nienke Plas: Van de hak op de tak vrijdag 12 november van 20:15 tot 22:00
Band of Friends
Band of Friends vrijdag 12 november om 21:00
Sinterklaasintocht Sneek
Sinterklaasintocht Sneek zaterdag 13 november van 14:00 tot 15:30
Simone Kleinsma: Verder
Simone Kleinsma: Verder zaterdag 13 november om 20:15
John Coghlan's Quo
John Coghlan's Quo zondag 14 november om 15:00
Big Band Cue: met Janny Brandsma en Mark Riemer
Big Band Cue: met Janny Brandsma en Mark Riemer zondag 14 november van 16:00 tot 17:00
Big Band Cue.: met Janny Brandsma en Mark Riemer
Big Band Cue.: met Janny Brandsma en Mark Riemer zondag 14 november van 16:00 tot 17:00
Aan tafel special met Jeremy Johnson
Aan tafel special met Jeremy Johnson maandag 15 november van 18:00 tot 21:00
Veldhuis & Kemper: Hou dat vast
Veldhuis & Kemper: Hou dat vast dinsdag 16 november om 20:15
Daniel Boissevain: De Schuldige
Daniel Boissevain: De Schuldige woensdag 17 november om 20:15
Culinaire Elfstedentocht, najaarseditie
Culinaire Elfstedentocht, najaarseditie donderdag 18 november van 18:30 tot 23:59
Imagine: The John Lennon Songbook
Imagine: The John Lennon Songbook vrijdag 19 november om 20:15
Frisicana III met Gurbe Douwstra, Marcel Smit en Pieter Wilkens: The Originals
Frisicana III met Gurbe Douwstra, Marcel Smit en Pieter Wilkens: The Originals zaterdag 27 november om 20:15
Church of  Cash
Church of Cash zaterdag 27 november om 21:00
Topzondag: Stedelijk Muziekkorps met Edith Bakker
Topzondag: Stedelijk Muziekkorps met Edith Bakker zondag 28 november om 11:30
DOOL: + Ggu:ll
DOOL: + Ggu:ll vrijdag 3 december om 20:00
Dutch Eagles: Gold
Dutch Eagles: Gold vrijdag 3 december om 20:15
Inez Timmer: Naturel Woman, songs from the 70's
Inez Timmer: Naturel Woman, songs from the 70's zaterdag 4 december om 20:15
Platon Karataev: + Light By The Sea
Platon Karataev: + Light By The Sea zondag 5 december om 14:30
De Sekszusjes: Ongelikt
De Sekszusjes: Ongelikt woensdag 8 december om 19:00
Plien & Bianca: En nu dan!?
Plien & Bianca: En nu dan!? donderdag 9 december om 20:15
Symphonic Rock Night.: The Second Chapter
Symphonic Rock Night.: The Second Chapter vrijdag 10 december van 19:30 tot 20:40
Symphonic Rock Night: The Second Chapter
Symphonic Rock Night: The Second Chapter vrijdag 10 december om 20:15
Heel Sneek Zingt... kerstliederen
Heel Sneek Zingt... kerstliederen zaterdag 11 december van 20:00 tot 21:30
Ali B.: Koorts
Ali B.: Koorts zaterdag 11 december van 20:15 tot 21:45
Marcel Hensema: Mijn Vrede
Marcel Hensema: Mijn Vrede zaterdag 11 december om 20:15
Fresku: + support
Fresku: + support zaterdag 11 december om 21:00
XMAS Sneek
XMAS Sneek zondag 12 december van 12:00 tot 17:00
DEBASIC Pop & Jazz Orkest
DEBASIC Pop & Jazz Orkest zondag 12 december om 15:30
DEBASIC Pop & Jazz Orkest
DEBASIC Pop & Jazz Orkest zondag 12 december om 15:30
Tryater met Joop en Mads Wittermans: Vader en zoon, 20 jaar later
Tryater met Joop en Mads Wittermans: Vader en zoon, 20 jaar later dinsdag 14 december om 20:15
Ballet van de Staatsopera van Tatarstan: Het Zwanenmeer
Ballet van de Staatsopera van Tatarstan: Het Zwanenmeer donderdag 16 december om 20:15
Zoutmus: Jungleprinter
Zoutmus: Jungleprinter zaterdag 18 december om 20:15
Voltage: + Cloudmen
Voltage: + Cloudmen zaterdag 18 december om 21:00
Martijn Koning: Koning van de toekomst
Martijn Koning: Koning van de toekomst dinsdag 21 december om 20:15
FrommerKerst met Annegreet van Bergen: Frommermann
FrommerKerst met Annegreet van Bergen: Frommermann donderdag 23 december om 20:15
Bezig met laden