UIT AGENDA

In verband met de landelijke coronamaatregelen zijn diverse (theater)voorstellingen en evenementen geannuleerd of uitgesteld. Check goed op de sites van de achterliggende organisaties voor u van huis gaat om teleurstellingen te voorkomen.

14-10-2021

Vandaag Morgen Dit weekend Deze week
Sneeker Dweildag 2021
Sneeker Dweildag 2021 zaterdag 6 november van 12:15 tot 17:30
Meneer Monster (7+): De waanzinnige Boomhut van 52 verdiepingen
Meneer Monster (7+): De waanzinnige Boomhut van 52 verdiepingen donderdag 21 oktober van 16:00 tot 17:08
Expositie 'Ongevallenkranen'
Expositie 'Ongevallenkranen' woensdag 20 oktober t/m vrijdag 31 december
Knock Out Comedy Crew: Nee, dat kan echt niet
Knock Out Comedy Crew: Nee, dat kan echt niet vrijdag 22 oktober om 20:00
Expositie brons van Evert van Hemert en schilderijen van Janey Robertson
Expositie brons van Evert van Hemert en schilderijen van Janey Robertson zaterdag 2 oktober t/m zaterdag 13 november van 13:30 tot 18:00
Foto-expositie: Charlotte Dumas - Dragers | werkpaarden in beweging
Foto-expositie: Charlotte Dumas - Dragers | werkpaarden in beweging zaterdag 9 oktober t/m zondag 16 januari
Festijn van Bouwsteentjes: Lego festijn
Festijn van Bouwsteentjes: Lego festijn zaterdag 16 oktober t/m zondag 24 oktober
Workshop: Paarden tekenen
Workshop: Paarden tekenen zaterdag 30 oktober van 11:00 tot 13:00
Workshop: Fotograferen kun je leren
Workshop: Fotograferen kun je leren woensdag 20 oktober, donderdag 21 oktober en nog 1 andere data
Floris Kortie & Vera Kooper: Het jaar 250 na Beethoven
Floris Kortie & Vera Kooper: Het jaar 250 na Beethoven donderdag 21 oktober van 20:15 tot 21:45
Peppa Pig live! (2+): Schoolreisje naar het strand
Peppa Pig live! (2+): Schoolreisje naar het strand zaterdag 23 oktober van 14:00 tot 15:00
Paul de Munnik
Paul de Munnik zaterdag 23 oktober om 20:00
Richard Groenendijk: Voor iedereen beter - try out
Richard Groenendijk: Voor iedereen beter - try out donderdag 28 oktober en vrijdag 29 oktober
Tim Akkerman & The Ivy League
Tim Akkerman & The Ivy League vrijdag 29 oktober om 21:00
Mahler & WIEBE: Broken Love
Mahler & WIEBE: Broken Love zaterdag 30 oktober om 20:15
Maartje & Kine: Speelbeesten II
Maartje & Kine: Speelbeesten II zaterdag 30 oktober om 20:15
Topzondag: Vespucci Quartet
Topzondag: Vespucci Quartet zondag 31 oktober om 11:30
Zing mee cafe
Zing mee cafe zondag 31 oktober van 15:30 tot 17:30
Inspiratiesessie verhalenavond
Inspiratiesessie verhalenavond maandag 1 november van 19:30 tot 21:00
Filmhuis: Druk
Filmhuis: Druk maandag 1 november en dinsdag 2 november
Noord Nederlands Orkest (NNO): Van Barok tot Tango
Noord Nederlands Orkest (NNO): Van Barok tot Tango woensdag 3 november om 20:15
Noordpoolorkest met o.a. Elske DeWall: James Bond
Noordpoolorkest met o.a. Elske DeWall: James Bond vrijdag 5 november om 20:15
Inge van Calkar: + support
Inge van Calkar: + support vrijdag 5 november om 21:00
Checkpoint: Vetter dan ooit
Checkpoint: Vetter dan ooit zaterdag 6 november van 19:30 tot 21:00
Filmhuis: Sweat
Filmhuis: Sweat maandag 8 november en dinsdag 9 november
Sven Ratzke, Ellen Pieters, Esmée Dekker e.v.a.: Rocky Horror Show
Sven Ratzke, Ellen Pieters, Esmée Dekker e.v.a.: Rocky Horror Show donderdag 11 november van 20:15 tot 22:20
Halverwege
Halverwege vrijdag 12 november van 19:30 tot 22:00
Nienke Plas: Van de hak op de tak
Nienke Plas: Van de hak op de tak vrijdag 12 november van 20:15 tot 22:00
Band of Friends
Band of Friends vrijdag 12 november om 21:00
Sinterklaasintocht Sneek
Sinterklaasintocht Sneek zaterdag 13 november van 14:00 tot 15:30
¡Pendejo!: + TankZilla + The Ballet Bombs
¡Pendejo!: + TankZilla + The Ballet Bombs zaterdag 13 november om 20:00
Simone Kleinsma: Verder
Simone Kleinsma: Verder zaterdag 13 november om 20:15
Bezig met laden