UIT AGENDA

In verband met de landelijke coronamaatregelen zijn diverse (theater)voorstellingen en evenementen geannuleerd of uitgesteld. Check goed op de sites van de achterliggende organisaties voor u van huis gaat om teleurstellingen te voorkomen.

Van 24-09-2022 tot en met 25-09-2022

Vandaag Morgen Dit weekend Deze week
Sneeker Dweildag
Sneeker Dweildag zaterdag 1 oktober van 12:00 tot 18:00
Oktoberfest Sneek
Oktoberfest Sneek zaterdag 1 oktober van 19:00 tot 00:30
100 jaar Stedelijk Muziekkorps Sneek Jubileumconcert
100 jaar Stedelijk Muziekkorps Sneek Jubileumconcert zaterdag 1 oktober
Roze Lopers - koopzondag Sneek
Roze Lopers - koopzondag Sneek zondag 2 oktober van 13:00 tot 17:00
Rondvaart met Allure naar Sneekermeer
Rondvaart met Allure naar Sneekermeer vrijdag 1 april t/m vrijdag 30 september om 10:00
Lichtkunstfestival LUNA Waterstad
Lichtkunstfestival LUNA Waterstad vrijdag 14 oktober t/m zaterdag 22 oktober om 19:00
Mantra zingen
Mantra zingen zondag 9 oktober, zondag 13 november en nog 1 andere data
Mantrazingen
Mantrazingen zondag 9 oktober, zondag 13 november en nog 1 andere data
Familietentoonstelling Expeditie Sterke Yerke - van olievervuiling tot plastic soup!
Familietentoonstelling Expeditie Sterke Yerke - van olievervuiling tot plastic soup! zaterdag 24 september t/m zondag 5 maart van 10:00 tot 17:00
Diederik van Vleuten: Moedig Voorwaarts
Diederik van Vleuten: Moedig Voorwaarts donderdag 29 september van 20:15 tot 21:45
Jeroen Kant
Jeroen Kant zaterdag 1 oktober van 20:00 tot 22:00
Junkyard Dogs - 25 years of Rock Booze'n Muppets Anniversary: + Bildtstar + Black Fire
Junkyard Dogs - 25 years of Rock Booze'n Muppets Anniversary: + Bildtstar + Black Fire zaterdag 1 oktober om 20:00
Kom Erbij Festival
Kom Erbij Festival zondag 2 oktober van 13:00 tot 16:00
The Dublin Legends (voorheen The Dubliners)
The Dublin Legends (voorheen The Dubliners) zondag 2 oktober van 14:30 tot 17:15
Filmhuis Sneek - El buen patrón
Filmhuis Sneek - El buen patrón dinsdag 4 oktober om 20:00
Presentatie 'Divine Consiousness activation'
Presentatie 'Divine Consiousness activation' woensdag 5 oktober om 19:00
Klimaatcollege: Wat een weer!
Klimaatcollege: Wat een weer! woensdag 5 oktober van 20:15 tot 22:15
Healing-sessie 'Divine consciousness Activation'
Healing-sessie 'Divine consciousness Activation' donderdag 6 oktober van 19:00 tot 21:30
Frissa met Ashafar: + Gwn Iliass
Frissa met Ashafar: + Gwn Iliass vrijdag 7 oktober om 20:00
Knock Out Comedy Crew
Knock Out Comedy Crew vrijdag 7 oktober om 20:00
Tangarine
Tangarine vrijdag 7 oktober om 21:00
Muziek en verhalen over Jim Croce
Muziek en verhalen over Jim Croce zaterdag 8 oktober van 18:00 tot 22:00
Wiebe Kaspers: Kaspar
Wiebe Kaspers: Kaspar zaterdag 8 oktober van 20:15 tot 22:15
’t Gala: Hét grootste muziekspektakel van Súdwest-Fryslân
’t Gala: Hét grootste muziekspektakel van Súdwest-Fryslân zaterdag 8 oktober en zondag 9 oktober
Pene Corrida
Pene Corrida zaterdag 8 oktober om 21:00
Sneek Attack: Hardrock en metal platenbeurs
Sneek Attack: Hardrock en metal platenbeurs zondag 9 oktober om 11:00
God Dethroned + Dead Head + Insurrection: Sneek Attack
God Dethroned + Dead Head + Insurrection: Sneek Attack zondag 9 oktober om 14:30
Drive my car - Filmhuis Sneek
Drive my car - Filmhuis Sneek dinsdag 11 oktober om 19:30
Joris Linssen & Caramba
Joris Linssen & Caramba vrijdag 14 oktober om 20:00
The Vintage Caravan: + Volcanova
The Vintage Caravan: + Volcanova vrijdag 14 oktober om 21:00
Fries Scheepsvaart Museum: LUNA Tour
Fries Scheepsvaart Museum: LUNA Tour zaterdag 15 oktober om 19:00
Theater Sneek: LUNA Tour
Theater Sneek: LUNA Tour zaterdag 15 oktober om 19:00
Aafke Romeijn
Aafke Romeijn zaterdag 15 oktober van 20:00 tot 22:00
Dutch Eagles: New Horizon
Dutch Eagles: New Horizon zaterdag 15 oktober om 20:15
Janneke de Bijl: Dit is het nou
Janneke de Bijl: Dit is het nou zaterdag 15 oktober om 20:15
Stones Sessions
Stones Sessions zaterdag 15 oktober om 21:00
Another Now + Frontstreet + 3 Eyed Kids: Blegh to the future tour
Another Now + Frontstreet + 3 Eyed Kids: Blegh to the future tour zondag 16 oktober om 15:00
Herself - Filmhuis Sneek
Herself - Filmhuis Sneek dinsdag 18 oktober om 20:00
Pim & Pom (2+): vieren feest
Pim & Pom (2+): vieren feest woensdag 19 oktober om 11:00
Khareba Georgisch Ensemble
Khareba Georgisch Ensemble donderdag 20 oktober om 20:15
37e Fancy Fair
37e Fancy Fair vrijdag 21 oktober en zaterdag 22 oktober
Stef Bos: Solo
Stef Bos: Solo vrijdag 21 oktober om 20:15
Mark Foggo's Skasters: + Fokko + Sun-0-Bathers
Mark Foggo's Skasters: + Fokko + Sun-0-Bathers vrijdag 21 oktober om 21:00
Pier21: Bijke
Pier21: Bijke zaterdag 22 oktober om 20:15
Danny Bryant: + All Star Bluesband
Danny Bryant: + All Star Bluesband zaterdag 22 oktober om 21:00
Nina June: Seated Sunday
Nina June: Seated Sunday zondag 23 oktober om 15:00
Bezig met laden