UIT AGENDA

25-01-2023

Vandaag Morgen Dit weekend Deze week
Culinaire tocht, februari editie
Culinaire tocht, februari editie vrijdag 10 februari van 18:00 tot 23:59
Jeugdcarnaval Oeletoeters
Jeugdcarnaval Oeletoeters zaterdag 11 februari om 14:11
Requiem Faure
Requiem Faure zondag 12 februari van 17:00 tot 18:15
Carnavalsoptocht
Carnavalsoptocht zaterdag 18 februari van 14:11 tot 16:00
Carnavalsviering
Carnavalsviering zondag 19 februari om 12:11
Familietentoonstelling Expeditie Sterke Yerke
Familietentoonstelling Expeditie Sterke Yerke zaterdag 24 september t/m zondag 5 maart van 10:00 tot 17:00
Doorvaren in de herfst en winter
Doorvaren in de herfst en winter dinsdag 1 november t/m woensdag 1 maart
Ontdek lichtjes in dorpen en steden
Ontdek lichtjes in dorpen en steden donderdag 1 december t/m dinsdag 31 januari
Citygame Sneek  'Versla Grutte Pier'
Citygame Sneek 'Versla Grutte Pier' donderdag 1 december t/m maandag 1 mei
Escape Tour Sneek
Escape Tour Sneek donderdag 22 december t/m woensdag 31 mei
Theater aan het water - Iepen wetter
Theater aan het water - Iepen wetter maandag 30 januari, maandag 27 februari en nog 1 andere data
Winterexpositie - Galerie Offingawier
Winterexpositie - Galerie Offingawier t/m zondag 29 januari
Ontdek de geschiedenis van de scheepvaart en historie van Sneek
Ontdek de geschiedenis van de scheepvaart en historie van Sneek t/m dinsdag 31 januari
Amerentske Koopman & Bernard Zantman bij Galerie Bax
Amerentske Koopman & Bernard Zantman bij Galerie Bax t/m zaterdag 18 februari
Kinderdiscoavond 50 jaar wijkvereniging de Spil
Kinderdiscoavond 50 jaar wijkvereniging de Spil zaterdag 18 februari, zaterdag 18 maart en nog 4 andere data
Teatergroep FJOER spilet 'Mutsen'
Teatergroep FJOER spilet 'Mutsen' zondag 29 januari van 13:30 tot 15:30
Spinvis & Saartje van Camp: Neveldieren
Spinvis & Saartje van Camp: Neveldieren zondag 29 januari om 14:30
Filmhuis Sneek - The Banshees of Inisherin
Filmhuis Sneek - The Banshees of Inisherin dinsdag 31 januari om 20:00
Filmhuis Sneek - The Banshees of Inisherin
Filmhuis Sneek - The Banshees of Inisherin dinsdag 31 januari om 20:00
Hendrik Groen: Opgewekt naar de eindstreep
Hendrik Groen: Opgewekt naar de eindstreep dinsdag 31 januari van 20:15 tot 21:45
Wat kun je wél doen aan de plastic soup? In gesprek met Lemke Statema
Wat kun je wél doen aan de plastic soup? In gesprek met Lemke Statema woensdag 1 februari van 19:30 tot 21:30
Meeuw Jonge Theatermakers: Cyrano
Meeuw Jonge Theatermakers: Cyrano woensdag 1 februari van 19:30 tot 20:45
Daniël Arends: Thuis praat ik bijna nooit
Daniël Arends: Thuis praat ik bijna nooit donderdag 2 februari van 19:15 tot 20:35
Daniël Arends: God is mijn rechter
Daniël Arends: God is mijn rechter donderdag 2 februari van 21:15 tot 22:35
Rockcafé Sneek optredens openingsweekend
Rockcafé Sneek optredens openingsweekend vrijdag 3 februari en zaterdag 4 februari
Maarten van Rossem: Theaterlezing
Maarten van Rossem: Theaterlezing vrijdag 3 februari van 20:15 tot 21:45
The Hillbilly Moonshiners: The Sunshine ain't no Moonshine tour
The Hillbilly Moonshiners: The Sunshine ain't no Moonshine tour vrijdag 3 februari om 21:00
Endring
Endring zaterdag 4 februari van 19:30 tot 22:00
theaterconcert Zydeco la Louisiane
theaterconcert Zydeco la Louisiane zaterdag 4 februari van 20:00 tot 22:00
Elke Vierveyzer: Drift Try-out
Elke Vierveyzer: Drift Try-out zaterdag 4 februari om 20:15
Tis hier geen hotel 2: Dianne Liesker, Ellen Dikker & Hanneke Drenth
Tis hier geen hotel 2: Dianne Liesker, Ellen Dikker & Hanneke Drenth zaterdag 4 februari van 20:15 tot 21:45
Stormram: Voor de theateravonturier
Stormram: Voor de theateravonturier zaterdag 4 februari van 20:15 tot 21:50
Toontje Lager
Toontje Lager zaterdag 4 februari om 21:00
Filmhuis Sneek - Return to Dust
Filmhuis Sneek - Return to Dust dinsdag 7 februari om 20:00
Rockcafé diverse muziek optredens
Rockcafé diverse muziek optredens donderdag 9 februari, zaterdag 11 februari en nog 6 andere data
100% Hollandse Hits Try-out: m.m.v. Sneeker special guest Jan Tekstra
100% Hollandse Hits Try-out: m.m.v. Sneeker special guest Jan Tekstra vrijdag 10 februari om 20:15
Pubquiz De Spil
Pubquiz De Spil zaterdag 11 februari om 20:00
n00b: n00b speelt n00b
n00b: n00b speelt n00b zaterdag 11 februari van 20:15 tot 21:30
Fortunate Sons: CCR, 50 years of rock ‘n’roll history
Fortunate Sons: CCR, 50 years of rock ‘n’roll history zaterdag 11 februari om 20:15
Dr. Love Dance Classics Night
Dr. Love Dance Classics Night zaterdag 11 februari om 21:00
Muziek maken met Dirk Scheele
Muziek maken met Dirk Scheele zondag 12 februari om 15:00
Filmhuis Sneek - All the Beauty and the Bloodshed
Filmhuis Sneek - All the Beauty and the Bloodshed dinsdag 14 februari om 20:00
Nureyev, met Jan Kooijman: Je leeft zolang je danst - Try-out
Nureyev, met Jan Kooijman: Je leeft zolang je danst - Try-out woensdag 15 februari om 20:15
Jessica Merkens over vrouwen in de Elfstedentocht
Jessica Merkens over vrouwen in de Elfstedentocht donderdag 16 februari van 19:30 tot 21:30
The Very Best of Dire Straits: bROTHERS iN bAND
The Very Best of Dire Straits: bROTHERS iN bAND donderdag 16 februari om 20:15
Snake Ranch: met Highway 54, Juke Joint Jimmies en DJ Thunder Bee
Snake Ranch: met Highway 54, Juke Joint Jimmies en DJ Thunder Bee vrijdag 17 februari om 21:00
Assepoester: De Musical (4+)
Assepoester: De Musical (4+) zaterdag 18 februari om 14:30
Batushka + Hate: + Summoner's Circle + Paradise in Flames
Batushka + Hate: + Summoner's Circle + Paradise in Flames zaterdag 18 februari om 20:00
Zoutmus: Jungleprinter
Zoutmus: Jungleprinter zaterdag 18 februari om 20:15
Topzondag: Jazz Code
Topzondag: Jazz Code zondag 19 februari om 11:30
De Mann'
De Mann' zondag 19 februari van 15:30 tot 18:00
Best of Ireland: De grootste hits uit Ierland
Best of Ireland: De grootste hits uit Ierland zondag 19 februari om 20:15
Theater aan het water - Piter Wilkens
Theater aan het water - Piter Wilkens maandag 20 februari van 20:00 tot 21:30
Familiespel: met Jacqueline Blom, Mark Rietman, Bas Hoeflaak en Annick Boer
Familiespel: met Jacqueline Blom, Mark Rietman, Bas Hoeflaak en Annick Boer dinsdag 21 februari om 20:15
Maxim Februari: Over de grote vragen die op ons afkomen
Maxim Februari: Over de grote vragen die op ons afkomen woensdag 22 februari om 19:30
Theo Nijland: Ontboezemingen van een blij mens
Theo Nijland: Ontboezemingen van een blij mens vrijdag 24 februari om 14:30
Theo Nijland: Ontboezemingen van een blij mens
Theo Nijland: Ontboezemingen van een blij mens vrijdag 24 februari van 20:15 tot 21:45
Focus - 50 jaar
Focus - 50 jaar vrijdag 24 februari om 21:00
Bezig met laden